DutchEnglishFrenchGermanSpanish

Belg Geert Jacobs domineert 1e open Colibri ranking 2017/18 | Dartfreakz.nl Dartnieuws en meer...

Belg Geert Jacobs domineert 1e open Colibri ranking 2017/18

Dit dartfreakz artikel is geplaatst op: 🕔10.oktober 2017 04:17:56
Belg Geert Jacobs domineert 1e open Colibri ranking 2017/18

Op 7 oktober was het zover. Ondanks een paar afmeldingen met de griep en enkele oktober festivallers gaan we toch van start met 9 poules .

Poule A
Stephan Bernaerts heeft zn paraplu opgehangen en trapt af .
Hij wint van zn tegenstanders en plaatst zich als 1e voor de A ronde , Ashley Verspaget volgt met 2 zeges .
2 dames vechten voor het extra puntje , Daphne Vleeshouwers wint het onderonsje met Sandra ,beide mogen verder in de B ronde.
1 Stephan Bernaerts 9 108
2 Ashley Verspaget 6
3 Daphne Vleeshouwers 3
4 Sandra Verheggen 3
Poule B
Oude rot John Vrijhoeven is weer van de partij Hij lijkt niet veel moeite te hebben en plaatst zich dan ook vrij makkelijk voor de A ronde .
Danique Stroek Heeft een lange dag achter de rug ,maar komt wel trouw nog even naar de colibri om de punten te pakken voor de ranking .
Ze moet het helaas doen met een 3e plekje .
David Vaes ligt haar in de weg en hij mag zn weg vervolgen in de A ronde
1 John Vrijhoeven 9
2 David Vaes 6
3 Danique Stroek 3
4 Harrie Douwma 3 (gediskwalificeerd)
Poule C
Jonge dame Naomie Ottenheim had het niet getroffen in deze poule , we hopen haar het volgende toernooi weer terug te zien want de jeugd is de toekomst .
Michael Timmermans had de kracht niet Joop en Ralph te verslaan .
Ralph wint het onderonsje met Joop .
1 Ralph Wetzels 9
2 Joop de Vries 8
3 Michael Timmermans 5
4 Naomie Ottenheim 0
Poule D
Jongeling Martijn Saes weet 2 wedstrijden te winnen , Koning colibri Jacobs is heer en meester .
Samen met zijn 3 180 scores en een 10 darter gaat hij op zoek naar een finale plek .
Renate kan geen potten breken en gaat samen met Patrick naar de B ronde .
1 Geert Jacobs 9
2 Martijn Saes 6 100
3 Patrick Creemers 4
4 Renate Antonis 0
Poule E
Yvon Graus weet Gino bijna te verassen, maar komt dan net te kort voor een A ronde , Jeroen Kneepkens is op dreef en ken geen moeite met zn tegenstanders .
Anton heeft zn dag niet en scoort maar 1 leg .
1 Jeroen Kneepkens 9
2 Gino Franssen 6
3 Yvon Graus 5
4 Anton Saes 1
Poule F
Poule des doods , en Stefan Strijbos word het kind van de rekening .
Weet nog 1 leg te snoepen maar moet genoegen nemen met een plek in de B ronde .
Titel verdediger Eddy Rayer kan het geweld van JP niet bestrijden ,en Berend Boeve hoeven we niet meer voor te stellen .
We weten dat hij kan darten en wint dan ook al zn wedstrijden .
1 Berend Boeve 9
2 Jean Pierre Hendrix 6
3 Eddy Rayer 4 117
4 Stefan Strijbos 1
Poule G
Marco en Mark treffen het niet , met Dokter en Meering in de poule wacht hun een zware opdracht .
Helaas mogen zij alleen strijden voor plek 3 , die word uiteindelijk gewonnen door Mark .
Brian maakt geen fouten en zorrgt ervoor dat Michael genoegen moet nemen met plek 2
1 Brian Meering 9
2 Michael Dokter 6
3 Mark Seuren 3
4 Marco Knapen 2
Poule H
Nick maakt gehakt van zn tegenstanders, JordenAntonis wint een zwaar beladen wedstrijd .
Dan moet hij nog winnen van Rob Willems , hij heeft kansjes maar helaas waren die te klein om van Rob te winnen .
1 Nick Hendrix 9 140
2 Rob Willems 6
3 Jorden Antonis 3
4 Suzan Heijmans 1
Poule i
Poule waar iedereen aan elkaar gewaagd was , Manita die een gooi doet naar een plek op de finale dag lukt het net niet de A ronde te halen .
Bryan moet dan uit maken met keizer Jan wie beslag legt op de 1e plek .
Bryan benut zn kansen en wint van Jan .
1 Bryan Saanen 9
2 Jan (keizer) Kusters 6
3 Manita Smitz 5
4 Patrick Ottenheim 1

Laatste uitslagen vanaf kwarfinales
A ronde
Bryan Saanen – Nick Hendrix 0-3
Brian Meering- Berend Boeve 1-3
JP Hendrix- Geert Jacobs 1-3
Ralph Wetzels- Stephan Bernaerts 2-3
Kwart finales
B ronde
Manita Smitz- Anton Saes 2-1
Mark Seuren – Eddy Rayer 0-2
Stefan Strijbos- Patrick Creemers 0-2
Michael Timmermans- Daphne Vleeshouwers
2-0

Halve finales A
Nick Hendrix-Berend Boeve 4-1
Geert Jacobs-Stephan Bernaerts
B
Manita Smitz- Eddy Rayer 0-2
Patrick Creemers- Michael Timmermans 2-1
Finales
A ronde
Nick Hendrix- Geert Jacobs 3-5
B ronde
Eddy Rayer – Patrick Creemers 3-0

23 – 180 scores
7 +100 finish



 

Deel dit artikel met je vrienden

Gerelateerde onderwerpen

10 Oct -Belg Geert Jacobs domineert 1e open Colibri ranking 2017/18

20 Sep -Stephan Bernearts & Mark Seuren winnen Open Colibri blind date

30 Apr -Rick Veugelers wint 1e Open Colibri Pubdarts, De Vries runner-up

28 Mar -Stephan Berendsen wint 7e Open Colibri, Frank Poolen runner-up

20 Feb -Dokter wint 6e Open Colibri, Moons runner-up, Cardinaal wint B-ronde