De laatste toernooien mochten we al ruim in de 40 darters verwelkomen , deze zaterdag passeerde wij de 50 en welgeteld 51 inschrijvingen. We starten op 8 banen met 12 poules. Geschat werd dat we rond 2.00 uur de finale gingen spelen , uiteindelijk start die 10 minuten later.
Poule A:
Een poule van 5 met Brian Meering als grote favoriet, die favoriete rol maakt hij waar en pakt alle legs .
Antwan Toorenspits moet dan gaan strijden voor de 2e plek , hij heeft de punten immers hard nodig voor de finale dag te kunnen bereiken .
Peter Scheffers staat in de ranking op redelijke hoogte dus voelt zich safe ook Caroline Timmermans is redelijk safe .
Wat een geluk voor Antwan , want hij verslaat beide en mag de A ronde gaan bezoeken .
Andrew Mahadeosingh verliest al z'n wedstrijden, en gaat naar de B ronde met Peter en vrolijke Caroline.
1 Brain Meering 12
2 Antwan Toorenspits 10
3 Caroline Timmermans 7
4 Peter Scheffers 6
5 Andrew Mahadeosingh 1
Poule B
Wederom een poule van 5 .
Maikel Timmermans en Martijn Lemmen hebben de weg gevonden naar de heij .
Maikel weet het niet te redden en mag de B ronde opzoeken Martijn Lemmen is in vorm en dat bewijst hij de laatste weken in z'n nieuwe team bij de hook .
Hij wint van Dokter en gaat ten kosten van Asley Verspaget naar de A ronde .
Michael Dokter pakt 11 legs en is daarmee ook zeker van de A ronde .
Mart Kneepkens moet genoegen nemen met 6 legs , hij moet eveneens punten gaan sprokkelen in de B ronde .
1. Michael Dokter 11
2. Martijn Lemmen 10
3. Asley Verspaget 8
4. Mart Kneepkens 6
5. Maikel Timmermans 5
Poule C
Poule met 2 toppers Geert Jacobs & Gino Franssen , ook 2 Dames en Jordy Beaten die ook nog de weg naar de heij wist te vinden.
Geert wint van Gino en plaatst zich met de volle winst voor de A ronde , eigenlijk kan niemand Gino verassen en bekert ook hij door naar de A ronde .
Het dames onder onsje werd gewonnen door Manita, maar Jordy weet dan weer van beide dames te winnen en plaats zich als 3e voor de B ronde samen met beide dames.
1. Geert Jacobs 12
2. Gino Franssen 10
3. Jordy Beaten 6
4. Manita Schmitz 5
5. Renate Berben 4
Poule D
Poule van 4
Nick Stroek is er ook voor de eerste keer bij , dit geldt ook voor Marinus Markx en Paul Out.
Jorden Antonis heeft het niet makkelijk , verliest al z'n wedstrijden.
Marinus Markx komt net iets te kort , Paul Out plaatst zich als 1e door het onderlinge duel met Nick te winnen .
1. Paul Out 8
2. Nick Stroek 8
3. Marinus Markx 6
4. Jorden Antonis 1
Poule E
Nigel Mahadeosingh weert zich hier goed maar pakt slechts 2 legs in deze poule .
Makkelijk is deze poule dan ook niet .
Voor ons onbekende Maurice Moons zet gelijk de toon en pakt 8 legs .
Frank Poolen wint van Stephan Bernaerts en gaat door onderling resultaat door te kosten van Stephan naar de A ronde om z'n 1e plaats op de ranking te verstevigen .
1. Maurice Moons 8
2. Frank Poolen 7
3. Stephan Bernaerts 7
4. Nigel Mahadeosingh 2
Poule F
Davy Cardinaal is hier voor de eerste keer tijden de open colibri en probeert een gooi te doen naar de A ronde , maar hij moet genoegen nemen met een 3e plek .
Hij wint wel nog van Jeroen Kneepkens, maar omdat hij van Martijn Saes wint , en Jeroen op zn beurt dan weer van Martijn wint gaan Martijn en Jeroen door naar de A ronde .
Mark weet geen leg te pakken en mag het nog eens proberen in de B ronde .
Poule G
Michaël Blok is een bekende van de colibri darters en gaat met de volle buit naar de volgende ronde , Een Poolse kracht is meegekomen met Geert .
Hij komt voor de gezelligheid en laat ook zo nu en dan wat horen van zichzelf , hij gaat het avontuur verder afmaken in de B ronde .
Joey met de lange achternaam wint van Marco Knapen en mag voor de eerste keer naar de A ronde .
Marco bekert verder in de B ronde .
1. Michaël Blok 9
2. Joey Mahadeosingh 8
3. Marco Knapen 4
2. Simon Guikner 0
Poule H
Keizer van de heij Jan Kusters zoekt naar punten .
Hij weet in ieder geval de A ronde te behalen, Chris Buelens is met z'n team genoten meegekomen en legt beslag op de 1e plek.
Jongste deelnemer Gerrit Petalo pakt een hoop legs .
Yvon bekert ook verder naar de B ronde .
1. Chris Buelens 9
2. Jan keizer Kuster 7
3. Gerrit Petalo 5
4. Yvon Graus 5
Poule I
Paul Antonis wint al z'n partijen , Richard Kusters moet dus aan de bak .
Zeker omdat nieuwkomer bij de colibri Daniek Stroek met overtuiging won van Mark Kneepkens.
Mark Kneepkens geeft een behoorlijke voorsprong af en Richard , en Daniek weet haar niveau niet meet te behalen van de eerste wedstrijd en verliest haar laatste 2 wedstrijden waardoor Richard alsnog door bekert naar de A ronde .
1. Paul Antonis 9
2. Richard Kusters 6
3. Daniek Stroek 4
4. Mark Kneepkens 2
Poule J
Vader en zoon treffen mekaar hier samen met Eddy Rayer en Bryan Saanen.
Een spannende poule waar veel legs werden verdeeld .
Degene die de eerste wedstrijd verloren met 3-0 moesten aan de bak , maar beide lukte het net niet de A ronde te bereiken.
Die 2 JP Hendrikx en Bryan Saanen pakken 6 en 5 legs , maar Eddy Rayer gaat ten koste van JP door omdat hij onderling won .
Nick verliest nog wel van z'n meester , maar had genoeg aan 1 leg en bekert ook door naar de A ronde .
1. Nick Hendrix 8
2. Eddy Rayer 6
3. JP Hendrix 6
4. Bryan Saanen 5
Poule K
Toon van de Wildenberg is weer van de partij , hij is heer en meester wint alles met 3-0 .
Anton heeft de punten hard nodig door het missen van andere toernooien .
Hij weet gelukkig 2 wedstrijden te winnen en plaatst zich hierdoor voor de A ronde .
Patrick Creemers pakt 4 legs en komt te kort .
Hij plaats zich net als Ans Poolen voor de B ronde .
1. Toon vd Wildenberg 9
2. Anton Saes 6
3. Patrick Creemers 4
4. Ans Poolen 1
Poule L
Daphne Vleeshouwers heeft het niet getroffen , toch pakt ze nog 2 legs en moet nu in de B ronde hopen op een beter vervolg .
Angelo Sonnemans is voor de eerste keer op de heij tijdens onze toernooien , hij weet zich te plaatsten ten koste van colibri darter Rob Willems.
Stephan Berendsen lijkt op volle koers richting de finale en finale dag .
Hij wint al z'n partijen.
1. Stephan Berendsen 9
2. Angelo Sonnemans 6
3. Rob Willems 5
4. Daphne Vleeshouwers 2
24 spelers door naar de A ronde
16 spelen de voorronde
Hieronder de wedstrijden:
Paul Antonis- Jan keizer Kusters 3-0
Nick Hendrix- Joey Mahadeosingh 3-0
Toon vd Wildenberg- Martijn Saes 3-1
Stephan Berendsen-Frank Poolen 3-2
Antwan Toorenspits- Angelo Sonnemans 3-2
Martijn Lemmen - Anton Saes 3-0
Gino Franssen- Eddy Rayer 3-2
Nick Stroek- Richard Kusters 0-3
27 spelers naar de B ronde
22 spelen de voorronde (enkele laten verstek)
Daniek Stroek -Nigel Mahadeosingh 1-2
JP Hendrix - Mark Seuren (reg 2-0)
Patrick Creemers - Simon Guikner (reg0-2)
Rob Willems- Gerrit Petalo 0-2
Mark Kneepkens- Bryan Saanen 2-0
Peter Scheffers- Mart Kneepkens winst Peter
Andrew Mahadeosingh- Davy Cardinaal( 0-2)
Manita Schmitz- Jorden Antonis 2-0
Maikel Timmermans- Marco Knapen 2-0
Yvon Graus- Renate Berben 2-1
Ans Poolen- Daphne Vleeshouwers 2-1
Laatste 16 A ronde
Paul Antonis- Brian Meering 0-3
Michael Dokter- Nick Hendrikx 3-2
Geert Jacobs- Toon vd Wildenberg 3-1
Paul Out - Stephan Berendsen( 0-3)
Maurice Moons-Antwan Toorenspits 3-0
Jeroen Kneepkens- Martijn Lemmen 2-3
Michaël Blok- Gino Franssen 0-3
Chris Buelens- Richard Kusters winst Richard
Laatste 16 B ronde
Caroline Timmermans- Nigel Mahadeosi 0-2
Asley Verspaget- JP Hendrikx 2-0
Jordy Beaten- Simon Guikner (reg0-2)
Marinus Markx- Gerrit Petalo 2-1
StephanBernaerts- Mark Kneepkens 2-0
Peter Scheffers- Davy Cardinaal 0-2
Manita Schmitz- Maikel Timmermans 1-2
Yvon Graus- Ans Poolen 2-0
Kwart finales
A ronde :
Brian Meering- Michael Dokter 2-3
Geert Jacobs- Stephan Berendsen 0-3
Maurice Moons - Martijn Lemmen 3-2
Gino Franssen- Richard Kusters 3-1
B ronde :
Nigel Mahadeosingh- Asley Verspaget 0-2
Simon Guikner- Marinus Marks 1-2
Stephan Bernaerts- Davy Cardinaal 1-2
Maikel Timmermans-Yvon Graus winst Maike
B ronde halve finale
Asley Verspaget- Marinus Marks 2-0
Davy Cardinaal- Maikel Timmermans 2-1
A ronde halve finale :
Michael Dokter- Stephan Berendsen 4-3
Maurice Moons - Gino Frasnssen 4-1
Finales
B ronde
Asley Verspaget - Davy Cardinaal 1-3
A ronde
Michael Dokter- Maurice Moons 5-1
Maurice Moons hoogste finish 170
Wederom een geslaagde avond met veel plezier en goed darts. Op naar 25 maart , dan zal de 7e open colibri van start gaan. Daarin ga ik voor wat verrassingen zorgen. Zorg dat je er bij bent .
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties