Afgelopen zaterdag zou het erom spannen , hoeveel darters komen er in het schatberg weekend? Gelukkig kunnen we gewoon tevreden van start gaan met 8 poules .
We gaan van start in poule A
Een revanche voor Caroline tegen John , wederom een lange partij en weer winnend afgesloten door John .
Michel Blok oud speler van de colibri komt goed voor de dag en wint al zn wedstrijden ,Jan keizer Kusters kan de punten goed gebruiken maar komt net 1 leg te kort , hij moet daarom genoegen nemen met een b ronde plek .
1. Michel Blok 9
2. John Vrijhoeven 8
3. Jan Kusters 7
4. Caroline Timmermans 3
Poule B
Een van de zwaardere poules vandaag , Danique heeft het niet getroffen , ze weet helaas geen dubbelkansen te krijgen van de mannen en blijft op leg legs staan .
Michael Dokter is niet in vorm en kan het Jeroen Kneepkens en Maurice moons niet lastig maken , hij word hierdoor 3e in de poule .
Jeroen doet het prima , hij wint al zn wedstrijden en word knap 1e .
1. Jeroen Kneepkens 9 109
2. Maurice Moons 7
3. Michael Dokter 5
4. Danique Stroek 0
Poule C
Nog zo'n zware poule.
Marco heeft het hier lastig maar pakt verdienstelijk 3 legs .
Teamgenoot Martijn Lemmen komt los nadat hij een 2-0 achterstand omboog tegen Wichard in een 2-3 winst omboekte.
Hij verslaat ook nog eens Gino Franssen en word met 9 legs 1e .
Gino komt dit keer ook niet verder tot 3 legs ,, waardoor Wichard als 2e ook de a ronde mag trotseren.
1. Martijn Lemmen 9
2. Wichard Knoops 8 180
3. Gino Franssen 3
4. Marco Knapen 3
Poule D
Wederom een dikke poule , Ralph drukt meteen de stempel op deze poule met fraaie scores tegen Joop , de enige die überhaupt een leg weet te snoepen is Angelo.
Helaas is zn nederlaag tegen joop te groot om kans te maken op een plek in de a ronde.
Mark kan de mannen niet aan , maar mag zich toch tevreden stellen met zn fietsbel die hij won met onze prijs vraag die natuurlijk gewikkeld was om een van zn favorieten glazen .
1. Ralph Wetzels 9 180
2. Joop de Vries 6
3. Angelo Sonnemans 4
4. Mark Seuren 1
Poule E
In deze poule een dame die niet bepaald onder de indruk is van de 3 heren .
Ondanks het verlies van een heer genaamd Stephan Bernearts weet zij zich toch weer te plaatsten voor de A ronde en hierdoor haar positie op plek 1 te verstevigen .
Dave komt net iets te kort maar weet toch een 3e plek op te eisen door Niek te verslaan in een onderling duel.
1. Stephan Bernearts 9
2. Yvon Graus 6
3. Dave vd Eerdbeemd 4
4. Niek Ophelders 2
Poule F Een poule des doods , en niet zozeer door de kracht van deze darters .
In deze poule lukte het niemand echt een goed niveau te laten zien .
Alle spelers wisten veel dubbels onbenut te laten waardoor de eindstand alle kanten op zou kunnen gaan .
Antonis won al zn partijen omdat bij hem de dubbels het beste liepen .
Michael Timmermans komt net iets te kort tegen Mart .
Daardoor mag hij samen met Sandra het nog eens proberen in de B ronde .
Poule G
De eerste ontmoeting tussen stiefzoon en stiefmoeder .
De zoon trok aan het langste eind en wint deze ontmoeting .
Michael Schuman is te sterk in deze poule en pakt 9 legs .
Nog 1 plekje voor de A ronde beschikbaar .
De winnaar tussen Bryan en Jorden gaat door , Jorden houd het lang spannend maar verliest nipt .
1. Michael Schuman 9
2. Bryan Saanen 7
3. Jorden Antonis 5
4. Renate Antonis 0
Poule H
Joey is oppermachtig, hij pakt de volle buit .
Titel verdediger Eddy Rayer gaat voor het eerst dit seizoen naar de A ronde .
Nieuweling Dennis doet zn best maar weet geen potten te breken .
Peter Scheffers gaat wederom naar de B ronde .
1. Joey grein 9 100+ 115
2. Eddy Rayer 8
3. Peter Scheffers 5
4. Dennis .... 1
A ronde vanaf kwart finales
Wichard verliest royaal van Joop .
Ralph komt terug van een achterstand tegen nieuwe teamgenoot Martijn en team genoot Paul Antonis is hier getuige van een aardige wedstrijd tijdens het schrijven .
Jeroen haalt al weer een halve finale , En Schuman is op dreef tegen Joey.
Eddy Rayer - Jeroen Kneepkens 0-3
Martijn Lemmen - Ralph Wetzels 2-3
Joop de Vries- Wichard Knoops 3-0
Michael Schuman- Joey Grein 3-0
B ronde kwart finales
Dennis ...- Michael Dokter 0-2
Gino Franssen- Niek Ophelders 2-0
Dave vd Eerdbeemd- Michael Timmermans 0-2
Danique Stroek- Peter Scheffers 0-2
Halve finales
Jeroen Kneepkens- Ralph Wetzels 2-4
Joop de Vries - Michael Schuman (helaas kan ik deze uitslag niet meer terug vinden maar Joop wint .
Halve finales B
Michael Doktor - Gino Franssen 2-0
Michael Timmermans - Peter Scheffers 2-1
Finale A
Ralph Wetzels- Joop de Vries 5-3
Finale B
Michael Dokter- Michael Timmermans 3-0
Hoge finisches knock-out fases
Jeroen Kneepkens 106
Joop de Vries 139
Op 9 december is het 4e ranking toernooi.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties