DutchEnglishFrenchGermanSpanish

Silko Visser en Yvanca van Welt pakken titels Texel Darts Trophy | Dartfreakz.nl Dartnieuws en meer...

Silko Visser en Yvanca van Welt pakken titels Texel Darts Trophy

Dit dartfreakz artikel is geplaatst op: 🕔13.januari 2018 17:15:21
Silko Visser en Yvanca van Welt pakken titels Texel Darts Trophy

De Texel Darts Trophy-titels zijn gepakt door Silko Visser en Yvanca van Welt. Visser versloeg in een spannende finale Frans Harmsen en Van Welt rekende in de finale af met Saskia van Zoeren. Op weg naar de finale rekende Visser o.a. af met Sven Groen, Rick van de Schuur, Mark Schlaghecke en Co Stompe.

Yvanca van Welt won op weg naar de overwinning van onder andere Yvon Graus, Karin Kamphorst en Corine Keizer.

Mastercaller in deze finales was niemand minder dan Co Stompé. Beelden van de podiumwedstrijden hebben we gestreamd en volgen op onze Facebook-pagina.

Een overzicht van alle uitslagen vind je hieronder.

Op vrijdag is het blind mix koppeltoernooi gewonnen door Van Heusden en Van den Heuvel en een verslag hiervan lees je hier.

Fotoalbum vrijdag

Uitslagen
Heren

Finale (BO9)        
Frans Harmsen 4 5 Silko Visser
Winnaar € 750,-        
Runner-up € 375,-        
         
Halve-Finale (BO7)        
Frans Harmsen 4 1 Edwin van der Veen
Sven Groen 3 4 Silko Visser
Verliezers € 200,-        
         
Kwart-Finale (BO7)        
Patrick Opbroeck 0 4 Frans Harmsen
Edwin van der Veen 4 3 Ferry Visser
Sven Groen 4 3 Mark Oosterhuis
Rick van de Schuur 0 4 Silko Visser
Verliezers € 100,-        
         
Laatste 16 (BO7)        
Patrick Opbroeck 4 3 Robbin Seubring
Joost  Greeuw 0 4 Frans Harmsen
Friedo van Vliet 0 4 Edwin van der Veen
Taco  van Delft 2 4 Ferry Visser
Michel Helder 2 4 Sven Groen
Mark Oosterhuis 4 3 Dennis de Winter
Rick van de Schuur 4 1 Jeroen Schouwstra
Silko Visser 4 0 Mark Schlaghecke
Verliezers € 50,-        
         
Laatste 32 (BO5)        
Patrick Opbroeck 3 1 Laurens van Maren
Robbin Seubring 3 0 Shanendo Aué
Martin  Spaninks 0 3 Joost  Greeuw
Nick van der Linden 1 3 Frans Harmsen
Friedo van Vliet 3 0 Geert Mulder
Edwin van der Veen 3 1 Rob van Zwet
Chris Bakker 1 3 Taco  van Delft
Ferry Visser 3 0 Niels  van Zanten
Michel Helder 3 2 Sander Schoot
Sven Groen 3 1 Jeffrey Rijlaarsdam
Gert Herms 1 3 Mark Oosterhuis
Dennis de Winter 3 0 Jeroen Diender
Rick van de Schuur 3 1 Lenard Fiere
Timo vd Brink 2 3 Jeroen Schouwstra
Silko Visser 3 1 Co Stompe
Kevin Veenstra 2 3 Mark Schlaghecke
Verliezers € 0,-        
         
Laatste 64 (BO5)        
Patrick Opbroeck 3 1 Marco   Benedictus
Andre Visser 1 3 Laurens van Maren
Maurice Locht 1 3 Robbin Seubring
Shanendo Aué 3 1 Mario van Oudheusden
Martin  Spaninks 3 2 Jacco Schootbrugge
Peter Roest 0 3 Joost  Greeuw
Jan Lijnsvelt 1 3 Nick van der Linden
Melvin Gerritsen 0 3 Frans Harmsen
Friedo van Vliet 3 1 Thommy Schuurink
Stefan Reekers 1 3 Geert Mulder
Edwin van der Veen 3 1 Erik Eveningred 
Rob van Zwet 3 2 Denis Guldemond
Chris Bakker 3 2 Andre Ligthart
John Karojodinomo 2 3 Taco  van Delft
Rudy Sakkers 0 3 Ferry Visser
Mark Scholte 0 3 Niels  van Zanten
Michel Helder 3 0 Maurice van der Stelt
Jeffrey  van der Zandt 0 3 Sander Schoot
Sven Groen 3 1 Dennis Dolislager
Jeffrey Rijlaarsdam 3 0 Erwin van Engelenburg
Michael  van der Graaf 2 3 Gert Herms
Mike  van Pelt 0 3 Mark Oosterhuis
Rick van Roosmalen 1 3 Dennis de Winter
Willie van de Crommenakker 1 3 Jeroen Diender
Rick van de Schuur 3 2 Patrick  van Langen
Marco   Zandbergen 2 3 Lenard Fiere
Berry  Ortse 0 3 Timo vd Brink
Jeroen Schouwstra 3 2 Rick Veugelers
Wesley Brown 1 3 Silko Visser
Co Stompe 3 0 Donny de Jong
Kevin Veenstra 3 1 Merrill Cornelissen
Mark Schlaghecke 3 1 Joop de Vries
Verliezers € 0,-  

Dames

Finale (BO7)        
Yvanka van Welt 4 1 Saskia van Zoeren
Winnaar € 250,-        
Runner-up € 125,-        
         
Halve-Finale (BO7)        
Yvanka van Welt 4 2 Yvon Graus
Annet van Elten 0 4 Saskia van Zoeren
Verliezers € 75,-        
         
Kwart-Finale (BO7)        
Karin Kamphorst 2 4 Yvanka van Welt
Wilma Neven 1 4 Yvon Graus
Michelle de Beus 1 4 Annet van Elten
Femke Herms 3 4 Saskia van Zoeren
Verliezers € 25,-        
         
Laatste 16 (BO5)        
Tamara Versteeg 1 3 Karin Kamphorst
Yvanka van Welt 3 0 Corine Keizer
Wilma Neven 3 0 Petra Marcus
Tessa Hollander 0 3 Yvon Graus
Liza Ploeger 1 3 Michelle de Beus
Monique van Os 0 3 Annet van Elten
Louise Ceelen 0 3 Femke Herms
Jolanda van Roosmalen-van Esch 0 3 Saskia van Zoeren
Verliezers € 0,-        
         
Laatste 32 (BO5)        
Tamara Versteeg 3 0 Bye
Karin Kamphorst 3 2 Barbera van Beers
Yvanka van Welt 3 2 Marjolein Eijben
Corine Keizer 3 0 Judith Lieftink
Wilma Neven 3 1 Claudia Varewijck
Petra Marcus 3 1 Jessica Hollander
Tessa Hollander 3 0 Danielle Diejen
Yvon Graus 3 0 Inge Jansen
Liza Ploeger 3 0 Bye
Vera Ros 2 3 Michelle de Beus
Mariska Wesdorp 2 3 Monique van Os
Diana Appeldoorn 2 3 Annet van Elten
Sawina Luttikhuizen 1 3 Louise Ceelen
Femke Herms 3 1 Miranda Bakker
Jolanda van Roosmalen-van Esch 3 2 Jolanda van Gelder
Hanny van Kuijk 1 3 Saskia van Zoeren
Verliezers € 0,-        

 



 

Deel dit artikel met je vrienden

Gerelateerde onderwerpen

01 Jun -WCOD dag 2: België wint sensationeel, Nederland wint 5-0

01 May -World Cup of Darts dag 2: België wint sensationeel, Nederland wint 5-0

01 May -Frans Harmsen wint Open Veendam 2018, Huizinga runner-up

30 Apr -Fabian Roosenbrand wint 1e editie Wierdens Open Oranje toernooi

04 Apr -Inschrijving Texel Darts Trophy 2019 is geopend, wees er snel bij