DutchEnglishFrenchGermanSpanish

Vrijdag wordt laatste 16 NDB Team Cup gespeeld in 3 categorieën | Dartfreakz.nl Dartnieuws en meer...

Vrijdag wordt laatste 16 NDB Team Cup gespeeld in 3 categorieën

Dit dartfreakz artikel is geplaatst op: 🕔21.april 2017 09:22:13
Vrijdag wordt laatste 16 NDB Team Cup gespeeld in 3 categorieën

Aanstaande vrijdag zal weer door heel Nederland gespeeld gaan worden voor de NDB Team Cup 2016-2017. De ere- en eerste divisieteams in hoogste categorie ‘Gold’ komen voor het eerst in actie, de 2de en 3de divisieteams in de midden categorie ‘Silver’ alweer voor de derde keer. Ook de laagste categorie ‘Bronze’ staat niet stil, alle 4de en 5de divisie teams gaan voor de tweede maal de strijd met elkaar aan.

De loting voor deze week (laatste 16):

Gold:
Purmer Posse (Purmerend) DORA vs BYE
Meuleplein 6 (Nijeveen) SDC vs Dirty Jobzz (Nieuwegein) DBMN
De Tegenstander (Wevershoof) DONHN vs Mission Impossible (Amsterdam) DORA
Untoucha Bulls (Almere) DBA vs Café de Dissel 1 (Staphorst) SDC
Double Vision (Driel) RDB vs BYE
Aloë Masters (Wijchen) RDB vs Broken Arrows (Nederhemert) BDC
BOOM! (Voorhout) DBBR vs The Bouncers (Barendrecht) RD
L&L (Nederhemert) BDC vs De Bajesklanten (Den Haag) DSWN

Silver:
De Harmonie (Zwaag) DONHN vs Viersprong (Kootsertille) FDB
Swan Belegen (Heerhugowaard) DONHN vs The Pirates 6 (Harmelen) DBMN
De Blauwe Bevers (Nijverdal) DVO vs Young Boys (Enschede) DVO
Haambrinkdarts 2 (Mariaparochie) DVO vs BCA Maniacs (Almelo) DVO
Bij Ons (Oisterwijk) TDV vs The Youngsters (Boxtel) BDC
Duinerve Darts 1 (Vlissingen) ZDF vs Real D.B.I.D.C. (‘s-Hertogenbosch) BDC
Finish Them (Zoetermeer) DSWN vs The Sharks (Dordrecht) RD
You never know (Oss) BDC vs Meros Yupp (Enschede) DVO

Bronze:
KVVA 1 (Amersfoort) DBMN vs F.C.M.K. (Almere) DBA
The Firestarters (Almere) DBA vs DC Brandhout 6 (Nijkerk) DBMN
B.A.Z. (Utrecht) DBMN vs Team Zonder Naam (Bussum) DBMN
Reb-Bull (Deventer) DVS vs Simply the West (Twijzelerheide) FDB
Dartfreakz (‘s-Hertogenbosch) BDC vs Team Boeven (Zoetermeer) DSWN
Gamers United (Zoetermeer) DSWN vs Pegasus (Utrecht) DBMN
Hatsa (Den Haag) DSWN vs D.Z.N. (Oudenbosch) RDF
L88pie 88 (‘s-Gravenzande) DSWN vs Power Rangers (Utrecht) DBMN

Voor meer informatie klik hier.



 

Deel dit artikel met je vrienden

Gerelateerde onderwerpen

26 Nov -NDB Stedendriehoek: Duijster, Zijlstra en van der Rassel winnen

26 Nov -NDB Stedendriehoek: Rietbergen, Van der Vloed en Terpstra winnen

23 Nov -Een blik op de NDB rankingstand met derde ranking in aantocht

01 Nov -Volgende NDB ranking op 25 en 26 november: Open Stedendriehoek

17 Oct -Justin van Tergouw: “Mijn eerste titel bij de heren voelde speciaal”