DutchEnglishFrenchGermanSpanish

Loting en speelschema derde ET met 8 Nederlanders en 3 Belgen | Dartfreakz.nl Dartnieuws en meer...

Loting en speelschema derde ET met 8 Nederlanders en 3 Belgen

Dit dartfreakz artikel is geplaatst op: 🕔20.april 2017 23:07:43
Loting en speelschema derde ET met 8 Nederlanders en 3 Belgen

De derde European Tour van het jaar, het German Darts Open, wordt van 21 tot en met 23 april in Saarbrucken, Duitsland gespeeld. De loting en het speelschema voor deze European Tour zijn bekend.

Het deelnemersveld op de European Tour bestaat vanaf 2017 uit zestien geplaatste spelers van de geldende Pro Tour Order of Merit, achttien UK Qualifiers, vier Host Nation qualifiers, acht qualifiers uit West/Zuid Europa, één speler uit Oost Europa en één speler uit de Scandinavische en Baltische Staten.

Onder andere Michael van Gerwen is geplaatst voor het German Darts Championship 2017. Ook Jelle Klaasen, Benito van de Pas, Kim Hubrechts en Steve West behoren op de derde European Tour tot de 16 geplaatste spelers. De Nederlanders en de Belg zullen op het hoofdtoernooi in de tweede ronde van start gaan. Vijf Nederlanders en twee Belgen hebben zich voor het German Darts Open gekwalificeerd via de donderdagavond gespeelde European Qualifier.

De 16 geplaatste spelers mogen op de tweede dag van het hoofdtoernooi aanvangen. De 32 qualifiers moeten op dag één van het hoofdtoernooi aan de bak, waarna de winnaars in ronde twee een geplaatste speler treffen.

Loting
Michael van Gerwen (1) v Zoran Lerchbacher/Ronny Huybrechts
Steve West (16) v Rene Berndt/Adam Hunt
Ian White (8) v Marko Kantele/Warrick Scheffer
Kim Huybrechts (9) v Mervyn King/Robbie Green
Simon Whitlock v Peter Jacques/Darren Webster
Michael Smith (12) v Jeffrey de Graaf/Rob Cross
Benito van de Pas (4) v Paul Nicholson/Schindler
Joe Cullen (13) v Dirk van Duijvenbode/Vincent van der Voort
Peter Wright (2) v Jamie Bain/Krzysztof Ratajski
Cristo Reyes (15) v Nico Blum/Josh Payne
Alan Norris (7) v Dimitri van den Bergh/Andy Hamilton
Gerwyn Price (10) v John Henderson/James Richardson
Dave Chisnall (6) v Nathan Aspinall/Robert Thornton
Jelle Klaasen (11) v Stephen Lennon/Christian Kist
Mensur Suljovic (3) v Mark Walsh/Jimmy Hendriks
Stephen Bunting (14) v Bernd Roith/Brian Woods

Speelschema
Vrijdag 21 april

Eerste ronde
Middagsessie (13:00-17:00)
Marko Kantele v Warrick Scheffer
Peter Jacques v Darren Webster
Jamie Bain v Krzysztof Ratajski
Stephen Lennon v Christian Kist
Mark Walsh v Jimmy Hendriks
Rene Berndt v Adam Hunt
John Henderson v James Richardson
Bernd Roith v Brian Woods

Avondsessie (19:00-23:00)
Nathan Aspinall v Robert Thornton
Dimitri van den Bergh v Andy Hamilton
Mervyn King v Robbie Green
Paul Nicholson v Martin Schindler
Jeffrey de Graaf v Rob Cross
Dirk van Duijvenbode v Vincent van der Voort
Nico Blum v Josh Payne
Zoran Lerchbacher v Ronny Huybrechts

Zaterdag 22 april
Tweede ronde
Middagsessie (13:00-17:00)
Stephen Bunting v Roith/Woods
Ian White v Kantele/Scheffer
Gerwyn Price v Henderson/Richardson
Steve West v Berndt/Hunt
Kim Huybrechts v King/Green
Michael Smith v Jeffrey de Graaf/Cross
Alan Norris v Dimitri van den Bergh/Hamilton
Simon Whitlock v Jacques/Webster

Avondsessie (19:00-23:00)
Cristo Reyes v Nico Blum/Payne
Joe Cullen v Dirk van Duijvenbode/Vincent van der Voort
Benito van de Pas v Nicholson/Schindler
Michael van Gerwen v Zoran Lerchbacher/Ronny Huybrechts
Mensur Suljovic v Walsh/Jimmy Hendriks
Peter Wright v Bain/Ratajski
Jelle Klaasen v Lennon/Christian Kist
Dave Chisnall v Aspinall/Thornton

Zondag 23 april
Middagsessie (13:00-17:00)

Derde ronde

Avondsessie (19:00-23:00)
Kwartrfinales
Halve finales
Finale



 

Deel dit artikel met je vrienden

Gerelateerde onderwerpen

23 Jun -ADO dag 1 avond: Van der Voort wint overtuigend

23 Jun -ADO dag 1 middag: v/d Meer en Huybrechts winnen, Kist exit

20 Jun -Terugblik op Winmau 2006: 17-jarige Van Gerwen verslaat Adams

18 Jun -PC 14: Gary Anderson wint; Van der Voort en De Zwaan kwartfinale

17 Jun -Players Championship 13 winst voor Steve Beaton, Anderson 2e