DutchEnglishFrenchGermanSpanish

Gary Robson naar Lakeside dankzij afmelding Krzysztof Ratajski | Dartfreakz.nl Dartnieuws en meer...

Gary Robson naar Lakeside dankzij afmelding Krzysztof Ratajski

Dit dartfreakz artikel is geplaatst op: 🕔11.oktober 2017 21:36:08
Gary Robson naar Lakeside dankzij afmelding Krzysztof Ratajski

Gary Robson mag zich toch nog opmaken voor de Lakeside 2018. Big Robbo nam aanvankelijk de stand-by positie in en zou naar Lakeside gaan op voorwaarde dat de Winmau World Masters 2017 door een reeds voor Lakeside geplaatste speler gewonnen zou worden. Toen de Pool Krzysztof Ratajski dit toernooi won leek Gary Robson dus niet naar Frimley Green af te mogen reizen voor dit prestigieuze toernooi van 6 tot en met 14 januari. Krzysztof Ratajski heeft de BDO echter laten weten niet deel te gaan nemen aan de Lakeside, waardoor Robson alsnog mee mag doen.

Voor de volledigheid hieronder het volledige deelnemersveld van de Lakeside 2018.

Heren
1. Glen Durrant
2. Mark McGeeney
3. Jamie Hughes
4. Scott Mitchell
5. Ross Montgomery
6. Geert de Vos
7. Wesley Harms
8. Cameron Menzies
9. Jim Williams
10. Willem Mandigers
11. Richard Veenstra
12. Dean Reynolds
13. Andy Baetens
14. Martin Phillips
15. James Hurrell
16. Darryl Fitton 

17. Kyle McKinstry
18. Scott Waites
19. Martin Adams
20. Darius Labanauskas
21. Conan Whitehead
22. Nick Kenny
23. Scott Baker
24. Wayne Warren

Voorronde
Jeffrey Sparidaans (nummer 25)
Daniel Day (via de Britse eilanden ranglijst)
Danny Noppert (finalist Lakeside 2017)
Gary Robson (stand-by speler, doet mee vanwege afmelding Ratajski)
Chris Harris (via kwalificatietoernooi)
Chris Gilliland (via kwalificatietoernooi)
Michael Unterbuchner (via kwalificatietoernooi)
Derk Telnekes (via kwalificatietoernooi)
Pg Mohammed (via de Aziatische ranglijst)
Justin Thompson (via de Australische ranglijst)
Dennis Nilsson (via de Scandinavische ranglijst)
David Cameron (via de Canadese ranglijst)
Umit Uygunsozlu (via de Oost-Europese ranglijst)
Joe Chaney (via de Amerikaanse ranglijst)
Chris Landman (via de West-Europese ranglijst)

Dames
1. Deta Hedman
2. Aileen de Graaf
3. Lorraine Winstanley
4. Lisa Ashton
5. Corrine Hammond
6. Anastasia Dobromyslova
7. Trina Gulliver
8. Sharon Prins

9. Fallon Sherrock
10. Anca Zijlstra
11. Paula Jacklin
12. Rhian Griffiths
13. Maria O’Brien
14. Tricia Wright
Kwalificatietoernooi: Vicky Pruim
Kwalificatietoernooi: Rachna David

Jeugdfinale
Justin van Tergouw
– Killian Heffernan



 

Deel dit artikel met je vrienden

Gerelateerde onderwerpen

12 Dec -Lakeside 2018 speelschema: Adams en McGeeney openen toernooi

11 Dec -VIDEO: Aileen de Graaf gaat onderuit op Finder Masters-podium

10 Dec -Danny Noppert wint Finder Darts Masters, volgt Van Barneveld op

10 Dec -Aileen de Graaf wint Finder Darts Masters met whitewash in finale

10 Dec -Danny Noppert: "Deze is voor mijn moeder die ziek thuis zit"