DutchEnglishFrenchGermanSpanish

Lakeside 2018 loting heren: Nederlands onderling duel in voorronde | Dartfreakz.nl Dartnieuws en meer...

Lakeside 2018 loting heren: Nederlands onderling duel in voorronde

Dit dartfreakz artikel is geplaatst op: 🕔06.december 2017 20:20:52
Lakeside 2018 loting heren: Nederlands onderling duel in voorronde

In de voorronde van de Lakeside treft Jeffrey Sparidaans de Zweed Dennis Nillson en Danny Noppert mag zich gaan opmaken voor een duel met de Amerikaan Joe Chaney. Chris Landman en Derk Telnekes treffen elkaar in hun eerste partij op het podium van de Lakeside.

In de eerste ronde zal Richard Veenstra spelen tegen Kyle McKinstry en Willem Mandigers treft Nick Kenny uit Wales. Wesley Harms treft ook een man uit Wales alleen luistert hij naar de naam Wayne Warren. 

Andy Beatens en Geert de Vos zullen namens België in de eerste ronde spelen tegen Scott Baker uit Engeland en de winnaar van de Nederlandse voorronde tussen Landman en Telnekes.

Tegen de verwachting in verscheen de loting al eerder online dan men had aangekondigd om hem live te brengen. De loting en de mening hierover van Richard Ashdown en Andy Fordham is hieronder te bekijken. 


De volledige loting is hieronder weergegeven.

Voorronde:
Pengiran Mohamed (BRU) – Gary Robson (ENG)
Justin Thompson (AUS) – Chris Filliand (NI)
Dennis Nilsson (SWE) – Jeffrey Sparidaans (NL)
Davind Cameron (CAN) – Michael Unterbuchner (GER)
Umit Ygonsozlu (TUR) – Chris Harris (WAL)
Craig Caldwell (NZL) – Daniel Day (ENG)
Joe Chaney (USA) – Danny Noppert (NL)
Chris Landman (NL) – Derk Telnekes (NL)

Eerste ronde
James Hurel (ENG) – Chaney (USA)/Noppert (NL)
Mark McGeeney (ENG)- Martin Adams (ENG)
Richard Veenstra (NL) –  Kyle McKinstry (NI)
Geert de Vos (BEL) – Landman (NL)/Telnekes (NL)
Willem Mandigers (NL)
– Nick Kenny (WAL)
Wesley Harms (NL) – Wayne Warren (WAL)
Martin Phillips (ENG) – Caldwell (NZL) /Day (ENG)
Jamie Hughes (ENG) – Cameron (CAN)/Unterbuchned (GER)
Daryl Fitton (ENG) – Thompson (AUS)/Gilliand (NI)
Glen Durrant (ENG) – Mohamed (BRU)/Robson (ENG)
Dean Reynolds (WAL) – Ugonsozlu (TUR)/ Harris (WAL)
Ross Montgomery (SCO) – Scott Waites (ENG)
Jim Williams (WAL) – Nilsson (SWE)/Sparidaans (NL)
Camer0n Menzies (SCO) – Conan Whitehead (ENG)
Andy Baetens (BEL) – Scott Baker (ENG)
Scott Mitchell (ENG) – Darius Labanauskas (LIT)

Voor de loting bij de dames klik hier.



 

Deel dit artikel met je vrienden

Gerelateerde onderwerpen

12 Dec -Lakeside 2018 speelschema: Adams en McGeeney openen toernooi

10 Dec -Danny Noppert wint Finder Darts Masters, volgt Van Barneveld op

10 Dec -Danny Noppert: "Deze is voor mijn moeder die ziek thuis zit"

10 Dec -Noppert naar Finder Darts Masters-finale met ultieme comeback

10 Dec -Andy Fordham: "Ik wil voor mijn kleinkinderen nog één keer winnen"