DutchEnglishFrenchGermanSpanish

Grand Slam of Darts toernooicenter |

Grand Slam of Darts toernooicenter

Grand Slam of Darts toernooicenter

Sinds 2007 word in Wolverhampton de Grand Slam of Darts gehouden. De Grand Slam is het enige tv-toernooi waar zowel BDO als PDC spelers het duel met elkaar aangaan. In 2010 wist Scott Waites als enige BDO speler het toernooi te winnen, een jaar eerder stond Waites ook al in de finale. In 2009 verloor Waites van The Power, de Engelsman won zes edities. Mighty Mike won twee edities van de Grand Slam (2015, 2016) en de vijfvoudig wereldkampioen Raymond van Barneveld won in 2012 als eerste Nederlander na een zinderende finale van MvG.

 

 

 

  1. Speelschema/ Uitslagen
  2. Uitzendschema
  3. Geschiedenis

Zaterdag 11 november
Middagsessie – 14:00-18:00 uur
Eerste partijen groepen E-H
Michael Smith v James Wilson (G) 5-3
Stephen Bunting v Jeffrey de Zwaan (F) 5-4
Simon Whitlock v Berry van Peer (H) 4-5
Alan Norris v Corey Cadby (E) 5-4
Dave Chisnall v Scott Mitchell (F) 5-2
Mensur Suljovic v Mark McGeeney (G) 5-2
Gary Anderson v Cameron Menzies (H) 5-3
Peter Wright v Glen Durrant (E) 2-5

Avondsessie – 20:30-24:00 uur
Eerste partijen groepen A-D
Gerwyn Price v Steve Lennon (B) 5-3
James Wade v Robbie Green (C) 1-5
Darren Webster v Mark Webster (D) 3-5
Rob Cross v Joe Murnan (A) 5-1
Phil Taylor v Peter Machin (C) 5-1
Michael van Gerwen v Ross Montgomery (A) 5-1
Raymond van Barneveld v Jamie Hughes (B) 5-1
Daryl Gurney v Danny Noppert (D) 5-1

Zondag 12 november
Middagsessie – 14:00-18:00 uur
Jeffrey de Zwaan (91.80) 3-5 Scott Mitchell (86.95)
James Wilson (92.47) 5-2 Mark McGeeney (85.22)
Peter Wright (98.88) 5-0 Corey Cadby (90.21)
Simon Whitlock (90.31) 2-5 Cameron Menzies (90.79)
Mensur Suljovic (102.84) 5-4 Michael Smith (100.79)
Gary Anderson (111.79) 5-1 Berry van Peer (68.65)
Alan Norris (92.78) 3-5 Glen Durrant (103.50)
Dave Chisnall (85.43) 2-5 Stephen Bunting (90.55)
tweede ronde poulewedstrijden groepen E-H

Avondsessie – 20:30-00:30 uur
Joe Murnan (86,29) v Ross Montgomery (100,96) 3-5
Darren Webster (103,44) v Danny Noppert (98,57)5-2
Steve Lennon (100,20) v Jamie Hughes (74,29) 5-0
James Wade (91,47) v Peter Machin (85,12) 5-1
Daryl Gurney (96,08) v Mark Webster (90,55) 5-3
Phil Taylor (99,39) v Robbie Green (98,98) 5-4
Michael van Gerwen (108,28) v Rob Cross (104,70) 5-4
Raymond van Barneveld (98,81) v Gerwyn Price (101,10) 5-4
tweede ronde poulewedstrijden groepen A-D
winnaars eerste partij spelen tegen elkaar en verliezers eerste partij.

Maandag 13 november
20:00-24:00 uur
Gary Anderson (104,73) 5-2 Simon Whitlock (96,43) (H)
Berry van Peer (81,19) 5-4 Cameron Menzies (81,52) (H)
Corey Cadby (97,49) 5-4 Glen Durrant (96,80) (E)
Peter Wright (98,68) 5-4 Alan Norris (92,50) (E)
Michael Smith (104,90) 5-4 Mark McGeeney (100,40) (G)
Mensur Suljovic (98,48) 5-4 James Wilson (99,72) (G)
Dave Chisnall (96,58) 4-5 Jeffrey de Zwaan (98,08) (F)
Stephen Bunting (97,28) 5-4 Scott Mitchell (93,50) (F)
laatste poulewedstrijden groepen E-H

Dinsdag 14 november
20:00-24:00 uur
Mark Webster 92.52 2 - 5 Danny Noppert 90.08
Daryl Gurney (4) 98.80 5 - 1 Darren Webster-ENG 88.59
Michael van Gerwen (1) 108.29 5 - 2 Joe Murnan 93.40
Rob Cross 105.76 5 - 2 Ross Montgomery 87.43
Robbie Green 79.06 3 - 5 Peter Machin 79.53
Phil Taylor (5) 84.88 3 - 5 James Wade 90.84
Gerwyn Price 89.45 1 - 5 Jamie Hughes 92.34
Raymond van Barneveld (8) 98.37 5 - 2 Steve Lennon94.74

Woensdag 15 november
20:00-24:00
Mensur Suljovic (6) 105.84 10 - 2 Berry van Peer 95.39
Glen Durrant 99.33 10 - 8 Dave Chisnall (7) 96.01
Gary Anderson (3) 106.91 10 - 6 Michael Smith98.18
Stephen Bunting 96.64 4 - 10 Peter Wright (2) 103.29

Donderdag 16 november
20:00-24:00
Daryl Gurney (4) 94.62 10 - 2 James Wade 90.02
Michael van Gerwen 104.98 10-3 Steve Lennon 94.27
Raymond van Barneveld 98.3 7-10 Rob Cross 103.87
Phil Taylor 101.04 10-4 Darren Webster 88.21

Vrijdag 17 november
20:00-23:00 uur
Kwartfinales
Mensur Suljovic (94,56) 12-16 Gary Anderson (101,79)
Glen Durrant (92,58) 10-16 Peter Wright (93,68)

Zaterdag 18 november
21:00-24:00 uur
Kwartfinales
Twee wedstrijden
Daryl Gurney (4) - Phil Taylor
Michael van Gerwen - Rob Cross

Zondag 19 november
Middagsessie – 14:00-17:00 uur
Halve finales
Gary Anderson - Peter Wright

Avondsessie – 20:00-22:00 uur
Finale

Groep indeling
Groep A
Michael van Gerwen (1)
Rob Cross
Joe Murnan
Ross Montgomery

Groep B
Raymond van Barneveld (8)
Gerwyn Price
Steve Lennon
Jamie Hughes

Groep C
Phil Taylor (5)
James Wade
Robbie Green
Peter Machin

Groep D
Daryl Gurney (4)
Darren Webster
Mark Webster
Danny Noppert

Groep E
Peter Wright (2)
Alan Norris
Corey Cadby
Glen Durrant

Groep F
Dave Chisnall (7)
Stephen Bunting
Jeffrey de Zwaan
Scott Mitchell

Groep G
Mensur Suljovic (6)
Michael Smith
James Wilson
Mark McGeeney

Groep H
Gary Anderson (3)
Simon Whitlock
Berry van Peer
Cameron Menzies

Wedstrijd Format:
Groepswedstrijden b.o. 9 legs
Tweede ronde b.o. 19 legs
Kwartfinales b.o. 31 legs
Halve finales b.o. 31 legs
Finale b.o. 31 legs

Prijzengeld:
Winnaar 110.000 pond
Runner-Up 55.000 pond
Halve finalisten 28.500 pond
Kwartfinalisten 16.000 pond
Verliezers tweede ronde: 10.000 pond
Bonus groepswinnaar 2.500 pond
Derde plaats in groep 5.000 pond
Vierde plaats in groep 3.000 pond
Totaal 450.000 pond

Deel dit artikel met je vrienden