DutchEnglishFrenchGermanSpanish

SuperLeague |

SuperLeague

RankPlayerPlayWLDPts
1Oranje Bar 117142143
2Nitro Darts Sneek17133140
3Bosgenoegen17106131
4DKE RW Repair1796229
5Fanatics Weert1775526
6Xtreme Sport Tilburg1788125
7Pinkster Devils1776425
8H&S de Zwaantjes17410315
9Tapperij Teun Wapenveld1711336
10Team Prima Darts1711514
Tapperij Teun heeft 3 strafpunten en komt daarmee op 3 punten waardoor Team Primadarts op de 9e positie komt en team Tapperij Teun op de 10e plek staat.

  1. Ere lijst hoofdklasse
  2. SuperLeague info
  3. Prijzengeld

SuperLeague Nederland

1999 - 2000 Bar 't Veen

2000 - 2001 D.V.W. game masters

2001 - 2002 The specials Groningen

2002 - 2003 The specials Groningen

2003 - 2004 Dart Team Venlo

2004 - 2005 De Poort Groningen

2005 - 2006 De Poort Groningen

2006 - 2007 Real magic Tilburg

2007 - 2008 Oranje bar 1 Mariahout

2008 - 2009 Oranje bar 1 Mariahout

2009 - 2010 Oranje bar 1 Mariahout

2010 - 2011 Oranje bar 1 Mariahout

2011 - 2012 Oranje bar 1 Mariahout

2012 - 2013 Kjelvik Darts

2013 - 2014 Kjelvik Darts

2014 - 2015 DIBO Darts (voorheen Kjelvik)

2015 - 2016 DIBO Darts

2016 - 2017 Oranjebar 1

Selecteer hieronder de klasse voor alle uitslagen.

Deel dit artikel met je vrienden