Home Nederland Hoofdnieuws Van Trijp/De Kock winnen Darts Festival Sevenum blind mix koppels

Van Trijp/De Kock winnen Darts Festival Sevenum blind mix koppels

2019-11-16 Darts festival Sevenum

Vanaf 19:00 uur begon het Darts Festival Sevenum met het blind mix koppeltoernooi. Maar liefst 190 koppels verschenen er aan de oche, een nieuw record.

Aan het eind van de avond stonden Danny van Trijp en Geert de Kock in de finale tegenover Kyana Frauenfelder en Zereso Zeverboom. In deze eindstrijd bleken Van Trijp en De Kock met 4-0 te sterk en dus pakten zij de eerste titels van dit weekend.

Een overzicht van alle uitslagen vind je hieronder.

Laatste 32
Wesley van Trijp/Robby Miller 3-2 Aad de Groot/Robbie Knops
Pim van Bijnen/Christophe Denis 3-1 Erik van Rijswijk/Bjorn Wever
Marcel Bos/Stefan Knoop 3-2 Gunter Breckpot/Alfred Brouwer
Rene Janssens/Peter Klein 1-3 Arjan Ravensberger/Roger Janssen
Layla Brussel/David Es 3-1 Kristiaan de Boer/Wesley Dumarey
Danny van Trijp/Geert de Kock 3-2 Stevan van Waterschoot/Roy Gokoel
Anjana Bhagwandin/Inez Abels 0-3 Ron du Pon/Jan Timmerman
Niels Zonneveld/Francky Lingier 1-3 Corne de Vries/Marjolein Noijens
Wesley Schols/Tony van der Kaay 3-2 Kevin van Stratum/Natasja de Haas
Berry Herks/Patrick de Smit 3-2 Eddy Kenes/Arjan Schra
Danny Klompenburg/Bert Stavast 3-1 Kenzie Veugelen/Pieter Berghmans
Kyana Frauenfelder/Zereso Zeverboom 3-0 Bryan Snyders/Andy Proost
Cor Ernst/Nigel Dikhoff 2-3 Nigel van Milingen/Rene Spruitenburg
Danny Azier/Bianca de Leijster 1-3 Jason Claeys/Kevin Vlassenrood
Wilco Vissers/ChristiaanStegeman 1-3 Michiel Smit/Tim Middelbos
Freddy Snyders/Sem Devoght 3-0 Erik op de Dijk/Martijn Frederiks

Laatste 16
Wesley van Trijp/Robby Miller 3-1 Pim van Bijnen/Christophe Denis
Marcel Bos/Stefan Knoop 3-2 Arjan Ravensberger/Roger Janssen
Layla Brussel/David Es 2-3 Danny van Trijp/Geert de Kock
Ron du Pon/Jan Timmerman 2-3 Corne de Vries/Marjolein Noijens
Wesley Schols/Tony van der Kaay 0-3 Berry Herks/Patrick de Smit 
Danny Klompenburg/Bert Stavast 2-3 Kyana Frauenfelder/Zereso Zeverboom
Nigel van Milingen/Rene Spruitenburg 3-0 Jason Claeys/Kevin Vlassenrood
Michiel Smit/Tim Middelbos 1-3 Freddy Snyders/Sem Devoght

Kwartfinale
Wesley van Trijp/Robby Miller 3-1 Marcel Bos/Stefan Knoop
Danny van Trijp/Geert de Kock 3-2 Corne de Vries/Marjolein Noijens
Berry Herks/Patrick de Smit 2-3 Kyana Frauenfelder/Zereso Zeverboom
Nigel van Milingen/Rene Spruitenburg 3-1 Freddy Snyders/Sem Devoght

Halve finale
Wesley van Trijp/Robby Miller 0-3 Danny van Trijp/Geert de Kock 
Kyana Frauenfelder/Zereso Zeverboom 3-2 Nigel van Milingen/Rene Spruitenburg 

Finale
Danny van Trijp/Geert de Kock 4-0 Kyana Frauenfelder/Zereso Zeverboom 

Voor alle uitslagen klik hier.

Voor de individuele starttijden van de singletoernooien op zaterdag klik hier.