Home Nederland Hoofdnieuws Verslag van Oranjebar Double Darts Trophy met 170 en 501-toernooi

Verslag van Oranjebar Double Darts Trophy met 170 en 501-toernooi

Afgelopen zaterdag was er opnieuw een dag vol darts in Mariahout waar Peter van den Broek (Oranjebar) en Paul Swinkels (H&S Betonwaren) de dartspelers uitdaagden om eens in een ander format te strijden voor het toch niet onaanzienlijke prijzengeld van de vooraf gegarandeerde €1000,=. Vooraf waren er al een aantal mooie koppels ingeschreven om te strijden voor de eerste plaatsen zodat het niet alleen voor de spelers maar ook voor het publiek een mooi dartspektakel beloofde.

Om 13.00 uur werd er aangevangen me het 170 koppeltoernooi, 32 koppels deden hier aan mee en er werd gestart in poules waarna er via knock-out wedstrijden in een winnaars- en verliezersronde naar de finale werd gewerkt. Vervolgens werd er om 18.00 uur gestart met het 501 koppeltoernooi waar zich 33 koppels voor hadden aangemeld. Alle spelers op de reservelijst werden toegelaten in het toernooi waarin direct gestart werd met knock-out wedstrijden waarbij winst in de eerste partij een vervolg in de winnaarsronde opleverde en bij verlies de verliezersronde kon worden gespeeld.

Als eerste de uitslagen van het 170 toernooi in de middag. De maximum finish, the big fish, werd 15x gegooid:

1x door Cedric Coryn, Stijn Donkers, Pim van Bijnen, Robbie Knops, Willem Mandigers, Richard Huisman en Gino Vos

2x door Cor Ernst, Andy Baetens, Jeffrey Sparidaans en Jermaine Wattimena (back-to-back).

De uitslagen van het toernooi waren als volgt:

WINNAARSRONDE 170-toernooi:

WINNAAR: Gino Vos/Tonny Veenhof

RUNNER-UP: Roel Donkers/Stijn Donkers

3e: Patrick Bulen/Robbie Knops en Peter van den Broek/Andy Baetens

5e: Jan-Willem van Hout/Jeffrey Sparidaans, Wessel Nijman/Arjan Konterman, Kevin Verbakel/Rick van den Heuvel en Oswin Streden/Danny Schellekens

9e: Paul Swinkels/Jelle Klaasen, Wouter Vaes/Dennis Gijsberts, Maurits Burghout/Jeremy van der Winkel, Cedric Coryn/Jean Pierre Delcourt, Joey Greijn/Davyd Venken, Sjef Weber/Willem Mandigers, Mark van Uden/Remco Pluym en Henri Compagner/Richard Huisman

VERLIEZERSRONDE 170-toernooi:

V1: Jermaine Wattimena/Tony Martinez
 
V2: Cor Ernst/Wesley Schols

V3: Chris Ermers/Pim Toonen en Cedric Waegemans/Toussaint

V5: Barry Zander/Eddy Hoogenboom, Willem Van de Ven/Ronald Vos, Peter Dekkers/Pim van Bijnen en Mandiau Remo/Roberto Vandaele

V9: Nancy van Tilborg/Claudia van Driel, Desley Hommersom/Jessie Slaats, Klaasen Klaas Koobs/Sander Boers, Jarno Michielsen/Roy Leenders, Stefano Fraterman/Jordy de Groot, Lincy Gloudemans/Thomas Thijs, Joel Feenstra/Bas van Berkum en Danique Stroek/Dennis van der Steen

WINNAARSRONDE 501-toernooi:

WINNAAR: Brian-Jill Raman-Desmedt/Nigel van Milligen

RUNNER-UP: Remo Mandiau/Roberto Vandaele

3e: Patrick Bulen/Robbie Knops en Gino Vos/Tonny Veenhof

5e: Paul Swinkels/Willem Mandigers, Jelle Klaasen/Sjef Weber, Cedric Coryn/Jean Pierrr Delcourt en Joey Greijn/Davyd Venken

9e: Jermaine Wattimena/Tony Martinez, Desley Hommersom/Jessie Slaats, Stefan Fraterman/Jordy de Groot, Willem van de Ven/Ronald Vos, Danny Schellekens/Wouter Vaes, Kevin Verbakel/Rick van den Heuvel, Klaas Koobs/Sander Boers en Jan-Willem van Hout/Jeffrey Sparidaans

VERLIEZERSRONDE 501-toernooi:

V1: Arjan Konterman/Wessel Nijman

V2: Jarno Michielsen/Roy Leenders

V3: Maurits Burghout/Jeremy van der Winkel en Oswin Streden/Dennis Gijsberts

V5: Cedric Waegemans/Toussaint, Daan Groen/Erik van Engeland, Andy Baetens/Davy van der Zande en Barry Zander/Eddy Hoogenboom

V9: Pernilla Stokmans – Koolen/Frank Koolen, Chris Ermers/Pim Toonen, Joel Feenstra/Bas van Berkum, Cor Ernst/Wesley Schols, Stijn Donkers/Roel Donkers, Mark van Uden/Remco Pluym, Henri Compagner/Richard Huisman en Peter Dekkers/Pim van Bijnen

V17: Lincy Gloudemans/Thomas Thijs