Home PDC Campbell wint PDC European Challenge Tour 1, Vos tweede, Landman en Neyens...

Campbell wint PDC European Challenge Tour 1, Vos tweede, Landman en Neyens halve finalist

2019-02-03 Dutch Open Darts 2019 zondag Gino Vos

Vrijdag werd in het Duitse Niedernhausen begonnen aan de eerste van zes PDC European Challenge Tours. Deze Challenge Tours staan open voor PDPA Associate Members, oftewel spelers die gespeeld hebben op PDC Q-School 2021 en geen PDC-tourkaart gewonnen hebben, die niet woonachtig zijn in het Verenigd Koninkrijk.

De Canadees Matt Campbell, die na een sterk optreden op de PDC World Cup 2020 en het PDC WK 2021, waar hij een kraker verloor van Scott Waites, bij vlagen ook van zich liet horen op de PDC Q-School 2021 ging er met de titel van door. Ginga Ninja bond Rene Eidams, Thomas Kohnlein, Kevin van Wauwe, Maikel Verberk, Patrick Bulen, Kenny Neyens en Gino Vos aan de zegekar.

Gino Vos, die op PDC Q-School 2021 net tekort kwam voor een PDC-tourkaart, maar toch al 4.000 pond bij elkaar heeft weten te spelen op de PDC Tour 2021, wist de finale te halen. De Ossenaar versloeg naast landgenoten Maikel Venema, Benito van de Pas en Chris Landman ook de Belg Mario Vandenbogaerde en Zweed Johan Engstrom. 

Hieronder staan alle resultaten van de Nederlanders en Belgen vanaf de laatste 64. Vanaf de laatste 16 plaatsten we alle uitslagen.

PDC European Challenge Tour 1
Laatste 64

Kevin Doets – Johan Engstrom 2-5
René Kruit – Franz Roetzsch 1-5
Davy Proosten – Michael Rasztovits 3-5
Robbie Knops – David Rosi 5-4
Gino Vos – Maikel Venema 5-2
Benito van de Pas – Kevin Costantini 5-1
Mario Vandenbogaerde – Felix Kleeberg 5-0
Ryan de Vreede – Ricardo Pietreczko 3-5
Christian Kist – Tobias Hoentsch 5-2
Ronny Huybrechts – Danny Jansen 5-3
Chris Landman – José Justicia 5-3
Jan Dekker – Gary Mawson (102.8) 2-5
Wesley Plaisier – Marcel Gerdon 5-4
Jean Pierre Delcourt – Christian Bunse 0-5
Kevin Blomme – Sergio Krassen 5-3
Jeffrey van Egdom – Marcel Erba 3-5
Roberto Vandaele – Thibault Tricole 2-5
Jimmy Hendriks – Gijsbert van Malsen 5-2
Jerry Hendriks – Sebastian Keine 5-1
Patrick van den Boogaard – Stefan Bellmont 3-5
Kenny Neyens – Jitse van der Wal 5-2
Richard Veenstra – Martijn Dragt 5-2
Patrick Bulen – Damian Mol 5-0
Jeremy van der Winkel – Jeroen Mioch 5-4
Dustin Straver – Rusty Jake Rodriguez 0-5
Brian Raman – Michael Seemann 3-5
Maikel Verberk – Vincent van der Meer 5-4
Kevin van Wauwe – Tom Veje Christensen 5-4

Laatste 32
Robbie Knops – Michael Rasztovits 5-3
Gino Vos – Benito van de Pas 5-2
Mario Vandenbogaerde – Steven Noster 5-3
Christian Kist – Ricardo Pietreczko 3-5
Ronny Huybrechts – Rowby John Rodriguez 5-1
Chris Landman – José Justicia 5-1
Wesley Plaisier – Christian Bunse 5-0
Kevin Blomme – Marcel Erba 4-5
Jimmy Hendriks – Thibault Tricole 5-4
Jerry Hendriks – Stefan Bellmont 1-5
Kenny Neyens – Eduard Szabo 5-1
Patrick Bulen – Richard Veenstra 5-4
Jeremy van der Winkel – Rusty Jake Rodriguez 1-5
Maikel Verberk – Michael Seemann 5-0
Kevin van Wauwe – Matt Campbell 3-5

Laatste 16
Johan Engstrom – Robbie Knops 5-3
Gino VosMario Vandenbogaerde 5-4
Ricardo Pietreczko – Ronny Huybrechts 5-4
Chris LandmanWesley Plaisier 5-2
Jimmy Hendriks – Marcel Erba 5-3
Kenny Neyens – Stefan Bellmont 5-3
Patrick Bulen – Rusty Jake Rodriguez 5-4
Matt Campbell – Maikel Verberk 5-4

Kwartfinale
Gino Vos – Johan Engstrom 5-2
Chris Landman – Ricardo Pietreczko 5-1 
Kenny NeyensJimmy Hendriks 5-1
Matt Campbell – Patrick Bulen 5-2

Halve finale
Gino VosChris Landman 5-1
Matt Campbell – Kenny Neyens 5-4

Finale
Matt Campbell – Gino Vos 5-1