Home PDC Loting World Cup of Darts: Zware loting voor Nederland in 1e ronde

Loting World Cup of Darts: Zware loting voor Nederland in 1e ronde

BETWAY World Cup OF DARTS 2017 EISSPORT HALLE, FRANKFURT,GERMANY PIC;LAWRENCE LUSTIG ROUND 1 NETHERLANDS(RAYMOND VAN BARNEVELD & MICHAEL VAN GERWEN) V CZECH REPUBLIC(FRANTISEK HUMPULA & KAREL SEDIACEK)

De loting voor de World Cup of Darts heeft zojuist plaatsgevonden. Nederland heeft het hierin niet getroffen want Michael van Gerwen en Jermaine Wattimena mogen het in de eerste ronde opnemen tegen Spanje. Dit bestaat uit het duo Cristo Reyes en Toni Alcinas.

In 2010 was Spanje vertegenwoordigd door Rodríguez en Alcinas en toen wisten ze verrassend Engeland uit te schakelen in de tweede ronde en zouden uiteindelijk de halve finale halen. Hierin waren de latere winnaars Raymond van Barneveld en Co Stompé te sterk voor de Spanjaarden.

Voor België is Hong Kong uit de hoge hoed gekomen. Kim Huybrechts en Dimitri Van den Bergh trappen dus af tegen Royden Lam en Kai Fan Leung.

Engeland is als eerste geplaatst en zij zijn geloot tegen de Filipijnen en voor Schotland (2) wacht een duel met Denemarken bestaande uit Per Laursen en Niels Heinsøe.

Een andere mooie ontmoeting zal plaatsvinden tussen Wales en Singapore. Hierin zullen Gerwyn Price en Paul Lim elkaar treffen bijgestaan door teamgenoten Jonny Clayton en Harith Lim.

De volledige loting is hieronder te bekijken.

Loting
Engeland (1) v Filipijnen
Ierland v Griekenland
Oostenrijk (8) v Rusland
China v Verenigde Staten
Australië (5) v Finland
Italië v Canada
Nederland (4) v Spanje
Polen v Tsjechië
Schotland (2) v Denemarken
Brazilië v Zweden
België (7) v Hong Kong
Hongarije v Duitsland
Noord Ierland (6) v Zuid Afrika
Nieuw Zeeland v Litouwen
Wales (3) v Singapore
Gibraltar v Japan

Teams World Cup of Darts 2019
Landen en spelers
(Seed 1) Engeland – Rob Cross & Michael Smith
(Seed 2) Schotland – Gary Anderson & Peter Wright
(Seed 3) Wales – Gerwyn Price & Jonny Clayton
(Seed 4) Nederland – Michael van Gerwen & Jermaine Wattimena
(Seed 5) Australië – Simon Whitlock & Kyle Anderson
(Seed 6) Noord Ierland – Daryl Gurney & Brendan Dolan
(Seed 7) België – Kim Huybrechts & Dimitri Van den Bergh
(Seed 8) Oostenrijk – Mensur Suljovic & Zoran Lerchbacher
Brazilië – Diogo Portela & Artur Valle
Canada – Dawson Murschell & Jim Long
China – Xiaochen Zong & Qingyu Zhan
Tsjechië – Pavel Jirkal & Karel Sedlacek
Denemarken – Per Laursen & Niels Heinsøe
Finland – Marko Kantele & Kim Viljanen
Duitsland – Max Hopp & Martin Schindler
Gibraltar – Dyson Parody & Antony Lopez
Griekenland – John Michael & Veniamin Symeonidis
Hong Kong – Royden Lam & Kai Fan Leung
Hongarije – Pal Szekely & Janos Vegso
Italië – Andrea Micheletti & Stefano Tomassetti
Japan – Seigo Asada & Haruki Muramatsu
Litouwen – Darius Labanauskas & Mindaugas Barauskas
Nieuw Zeeland – Cody Harris & Haupai Puha
Fillipijnen – Lourence Ilagan & Noel Malicdem
Polen – Krzysztof Ratajski & Tytus Kanik
Ierland – Steve Lennon & William O’Connor
Rusland – Boris Koltsov & Aleksei Kadochnikov
Singapore – Paul Lim & Harith Lim
Zuid Afrika – Devon Petersen & Vernon Bouwers
Spanje – Cristo Reyes & Toni Alcinas
Zweden – Dennis Nilsson & Magnus Caris
Verenigde Staten – Darin Young & Chuck Puleo