Home PDC PDC UK Open: De loting voor de eerste drie rondes is verricht.

PDC UK Open: De loting voor de eerste drie rondes is verricht.

UNIBET PREMIER LEAGUE DARTS 2018 3 ARENA DUBLIN, IRELAND PIC;LAWRENCE LUSTIG MICHAEL VAN GERWEN V ROB CROSS MICHAEL VAN GERWEN IN ACTION

De loting voor de eerste 3 rondes van het UK Open is vandaag verricht.
Het UK Open zal plaatsvinden van 1 tot 3 Maart in het Butlin’s Minehead Resort.
Dit unieke 159 spelers tellende toernooi zal gespeeld worden van 1 tot 3 Maart en zal worden uitgezonden door ITV4 voor alle kijkers binnen het Britse Koninkrijk, door PDCTV.HD en door alle PDC gerelateerde partners voor de rest van de wereld.

Dit jaar is er een nieuw format aangebracht binnen het UK Open.
PDC tourcard houders hebben dit jaar automatisch entree, de enigste speler die daar ontbreekt is Corey Cadby.
Deze 127 spelers worden aangevuld met 16 Qualifiers van de Challenge Tour Order of Merit en 16 Riley’s Amateur Qualifiers.

De eerste ronde van dit multipodia event ziet tourcard houders 97 t/m 127 starten samen met de 16 Challenge Tour en de 16 Riley’s Qualifiers.
De tweede ronde zal uiteraard de winnaars van ronde 1 bezitten en deze zullen dan worden aangevuld met tourcard houders 65 t/m 96.
En de derde ronde zal dan de winnaars van ronde 2 inhouden aangevuld met de tourcard houders 33 t/m 64.

De top 32 van de wereld zoals huidig UK Open kampioen Gary Anderson, wereldkampioen Michael van Gerwen en voormalig UK Open kampioenen Raymond van Barneveld, James Wade, Adrian Lewis en Peter Wright stromen in op vrijdagavond als de vierde ronde begint.

2019 Ladbrokes UK Open
Vrijdag 1 Maart vanaf 11.00u GMT (12.00u GMT op het Hoofd Podium)
Hoofd Podium: 
Mark McGeeney v David Pallett – Eerste Ronde
Wes Newton v Cameron Menzies – Eerste Ronde
Dawson Murschell v Ross Smith – Tweede Ronde
Glen Durrant v Day/Kuivenhoven – Tweede Ronde
Portela/Bates v Hughes/Rydz – Tweede Ronde
Taylor/Labanauskas v Kevin Burness – Tweede Ronde
Luke Humphries v Vincent van der Voort – Derde Ronde
Toni Alcinas v Nathan Aspinall – Derde Ronde
Ricky Evans v Justicia/Thoburn/Dennant – Derde Ronde
Dimitri Van den Bergh v Shepherd/Worsley/Brooks – Derde Ronde

Podium Twee:
Barry Lynn v Michael Rasztovits – Eerste Ronde
Jamie Hughes v Callan Rydz – Eerste Ronde
Dennis Nilsson v Madars Razma – Eerste Ronde
Mike van Duivenbode v Ted Evetts – Eerste Ronde
Scott Taylor v Darius Labanauskas – Eerste Ronde
Wayne Jones v Vincent Kamphuis – Tweede Ronde
C Harris/Davey v Adam Hunt – Tweede Ronde
Temple/Preston v Arron Monk – Tweede Ronde
Shepherd/Worsley v Bradley Brooks – Tweede Ronde
Mickey Mansell v Danny Noppert – Derde Ronde
James Richardson v Steve Lennon – Derde Ronde
Baker/Harrington v Krzysztof Ratajski – Derde Ronde
Devon Petersen v Portela/Bates/Hughes/Rydz – Derde Ronde

Podium Drie: 
Conan Whitehead v Michael Burgoine – Eerste Ronde
Shaun Fox v Andy Jenkins – Eerste Ronde
Joe Murnan v Mark Frost – Eerste Ronde
Diogo Portela v Barrie Bates – Eerste Ronde
Mark Wilson v Mark Dudbridge – Tweede Ronde
Nilsson/Razma v McGeeney/Pallett – Tweede Ronde
Van Duivenbode/Evetts v George Killington – Tweede Ronde
Collins/Rodriguez v Andy Boulton – Tweede Ronde
Gabriel Clemens v Zoran Lerchbacher – Derde Ronde
Beveridge/Woodhouse v Chris Dobey – Derde Ronde
Stevenson/Gray/McFarlane v Mark Webster – Derde Ronde
Carlin/Bunse/Michael v Durrant/Day/Kuivenhoven – Derde Ronde

Podium Vier: 
Adam Huckvale v Mark Barilli – Eerste Ronde
Geert Nentjes v David Evans – Eerste Ronde
Cody Harris v John Davey – Eerste Ronde
Kirk Shepherd v Jonathan Worsley – Eerste Ronde
Matthew Edgar v Gary Eastwood – Tweede Ronde
Harry Ward v Browning/L Harris – Tweede Ronde
Newton/Menzies v Atkins/Bain – Tweede Ronde
Derry/Budgen v Van der Meer/Dootson – Tweede Ronde
Richard North v Ronny Huybrechts – Derde Ronde
Ryan Joyce v Owen/Kantele/Lacey – Derde Ronde
Newton/Menzies/Atkins/Bain v Josh Payne – Derde Ronde
Cullen/Robinson/De Sousa/Raman v Van Duijvenbode/Clark/Zonneveld – Derde Ronde

Podium Vijf:
Jose de Sousa v Brian Raman – Eerste Ronde
Nathan Derry v Lee Budgen – Eerste Ronde
Vincent van der Meer v Eddie Dootson – Eerste Ronde
Matt Clark v Niels Zonneveld – Eerste Ronde
Robert Marijanovic v Davy van Baelen – Tweede Ronde
Fox/Jenkins v Mario Robbe – Tweede Ronde
Simon Stevenson v Gray/McFarlane – Tweede Ronde
Gavin Carlin v Bunse/Michael – Tweede Ronde
Wilson/Dudbridge v William O’Connor – Derde Ronde
Fox/Jenkins/Robbe v Jeffrey de Zwaan – Derde Ronde
Collins/Rodriguez/Boulton v Christian Kist – Derde Ronde
Jones/Kamphuis v Taylor/Labanauskas/Burness – Derde Ronde

Podium Zes: 
Jarred Cole v Michael Barnard – Eerste Ronde
Jason Cullen v Reece Robinson – Eerste Ronde
Christian Bunse v John Michael – Eerste Ronde
Martin Atkins v Jamie Bain – Eerste Ronde
Scott Baker v Ryan Harrington – Tweede Ronde
Tony Newell v Huckvale/Barilli – Tweede Ronde
Tytus Kanik v Wilkinson/Meeuwisse – Tweede Ronde
Lynn/Rasztovits v Whitehead/Burgoine – Tweede Ronde
Edgar/Eastwood v Ryan Searle – Derde Ronde
Ward/Browning/Harris v Jan Dekker – Derde Ronde
Temple/Preston/Monk v Robert Thornton – Derde Ronde
Van Duivenbode/Evetts/Killington v Nilsson/Razma/McGeeney/Pallett – Derde Ronde

Podium Zeven:
Marko Kantele v Chris Lacey – Eerste Ronde
Lloyd Browning v Lee Harris – Eerste Ronde
Kevin Thoburn v Matthew Dennant – Eerste Ronde
Adrian Gray v Ian McFarlane – Eerste Ronde
Peter Hudson v John Goldie – Tweede Ronde
Nentjes/Evans v Cole/Barnard – Tweede Ronde
Robert Owen v Kantele/Lacey – Tweede Ronde
Murnan/Frost v Ryan Meikle – Tweede Ronde
Marijanovic/Van Baelen v Martin Schindler – Derde Ronde
Newell/Huckvale/Barilli v Brendan Dolan – Derde Ronde
Derry/Budgen/Van der Meer/Dootson v Keegan Brown – Derde Ronde
Kanik/Wilkinson/Meeuwisse v Murschell/R Smith – Derde Ronde

Podium Acht:
Daniel Day v Maik Kuivenhoven – Eerste Ronde
Carl Wilkinson v Yordi Meeuwisse – Eerste Ronde
Terry Temple v Simon Preston -Eerste Ronde
Robbie Collins v Rowby-John Rodriguez – Eerste Ronde
Darren Beveridge v Luke Woodhouse – Tweede Ronde
Cullen/Robinson v De Sousa/Raman – Tweede Ronde
Jose Justicia v Thoburn/Dennant – Tweede Ronde
Dirk van Duijvenbode v Clark/Zonneveld – Tweede Ronde
Ron Meulenkamp v C Harris/Davey/Hunt – Derde Ronde
Nentjes/Evans/Cole/Barnard v Justin Pipe – Derde Ronde
Murnan/Frost/Meikle v Alan Tabern – Derde Ronde
Lynn/Rasztovits/Whitehead/Burgoine v Hudson/Goldie – Derde Ronde