Home PDC Ratajski wint 6e UK Open Qualifier, 12 Nederlanders naar UK Open

Ratajski wint 6e UK Open Qualifier, 12 Nederlanders naar UK Open

Zondag werd de zesde en laatste UK Open Qualifier van het jaar gespeeld en deze werd gewonnen door Krzysztof Ratajski die in de finale Daryl Gurney versloeg met 6-4. Beste Nederlander was Danny Noppert met een plek in de kwartfinale.

Met deze resultaten zijn er 12 Nederlanders die aan de oche zullen verschijnen in Minehead op de UK Open 2018. Michael van Gerwen, Jeffrey de Zwaan en Jelle Klaasen stromen bij de derde ronde in. Vincent Kamphuis, Vincent van der Voort, Jermaine Wattimena, Geert Nentjes, Raymond van Barneveld en Danny Noppert stromen in de tweede ronde in en Ron Meulenkamp, Benito van de Pas en Dirk van Duijvenbode mogen in de eerste ronde al aanvangen.

Voor de UK Open kwalificatie toernooien wordt er een UK Open Order of Merit bijgehouden. De top 96 van de UK Open Order of Merit (inclusief spelers met gelijk aantal ponden) is automatisch geplaatst voor de UK Open. Het deelnemersveld wordt aangevuld met 32 gekwalificeerde spelers van diverse Rileys kwalificatietoernooien.

Coral UK Open Qualifier 6
Laatste 16

Rob Cross 6-4 Ted Evetts
John Goldie 6-2 Michael Smith
Krzysztof Ratajski 6-4 Carl Wilkinson
Corey Cadby 6-2 Kim Huybrechts
Daryl Gurney 6-4 Jonny Clayton
Danny Noppert 6-1 Steve West
David Pallett 6-3 Mike Norton
Peter Wright 6-5 Simon Stevenson

Kwartfinales
Rob Cross 6-3 John Goldie
Krzysztof Ratajski 6-4 Corey Cadby
Daryl Gurney 6-2 Danny Noppert
Peter Wright 6-4 David Pallett

Halve finale
Krzysztof Ratajski 6-5 Rob Cross
Daryl Gurney 6-3 Peter Wright

Finale
Krzysztof Ratajski 6-4 Daryl Gurney

Prestatie Nederlanders en Belgen
Laatste 512
Vincent van der Voort BYE 
Brett Claydon 6-5 Brian Raman 
Michael Plooy BYE
Leo Hendriks 6-3 Dean Winstanley 
Ryan De Vreede BYE 
Jeffrey de Zwaan BYE 
Dirk van Duijvenbode BYE
Ron Meulenkamp BYE
Geert Nentjes BYE 
Vincent Kamphuis BYE 
Benito van de Pas BYE 
Sven Groen BYE 
Kim Huybrechts BYE 
Mario Robbe BYE 
Mike de Decker BYE
Jeffrey de Graaf BYE
Jimmy Hendriks BYE  
Yordi Meeuwisse BYE   
Davy van Baelen BYE 
Steve West BYE  
Dimitri Van den Bergh BYE 
Danny Noppert BYE 
Dave Prins BYE
Jan Dekker BYE
Martin Schindler 6-0 Jerry Hendriks 
Ronny Huybrechts BYE 
Melvin de Fijter BYE 
Christian Kist BYE 
Jermaine Wattimena BYE 
Mats Gies BYE
Jelle Klaasen BYE

Laatste 256
Vincent van der Voort BYE 
Michael Plooy 6-4 Mickey Mansell 
Paul Phillips 6-5 Ryan De Vreede 
Jeffrey de Zwaan 6-5 Adam Smith-Neale 
Dirk van Duijvenbode 6-4 Frantisek Humpula
Kevin Garcia  6-4 Ron Meulenkamp 
Geert Nentjes 6-2 Jon Jukes 
Adam Hunt  6-3 Vincent Kamphuis 
Benito van de Pas BYE 
Ryan Harrington 6-2 Sven Groen
Kim Huybrechts BYE
Jason Lowe v Mario Robbe 
Mike de Decker 6-4 Jeffrey de Graaf
Jimmy Hendriks 6-5 Luke Woodhouse
Keith Geraghty 6-2 Yordi Meeuwisse 
John Michael 6-5 Davy Van Baelen
Steve West BYE 
Wayne Jones 6-2 Dimitri Van den Bergh
Danny Noppert 6-2 Zoran Lerchbacher 
Dave Prins 6-1 Mick McGowan
Martin Schindler 6-5 Jan Dekker 
Ronny Huybrechts 6-2 Scott Darbyshire
Andy Jenkins 6-4 Melvin de Fijter 
Wes Newton 6-3 Christian Kist
Jermaine Wattimena 6-2 Jason Cullen 
Rhys Griffin 6-1 Mats Gies
Jelle Klaasen BYE

Laatste 128
Vincent van der Voort 6-2 Michael Rasztovits
Steve Beaton 6-0 Michael Plooy 
James Wade 6-3 Jeffrey de Zwaan 
Dirk van Duijvenbode 6-2 Tony Newell 
John Henderson 6-5 Geert Nentjes 
Steve Hine 6-3 Benito van de Pas 
Kim Huybrechts 6-2 Rowby-John Rodriguez 
Jimmy Hendriks 6-5 Mike De Decker  
Steve West 6-4 Peter Mitchell 
Danny Noppert 6-3 Gary Anderson
Dave Prins 6-3 Martin Schindler
Adrian Lewis 6-3 Ronny Huybrechts 
Jermaine Wattimena 6-3 Niall Culleton 
Simon Stevenson 6-2 Jelle Klaasen

Laatste 64
Brett Claydon 6-3 Vincent van der Voort 
Michael Smith 6-1 Dirk van Duijvenbode 
Kim Huybrechts 6-5 Gabriel Clemens
Daryl Gurney 6-5 Jimmy Hendriks 
Steve West 6-4 Richie Burnett
Danny Noppert 6-4 Peter Hudson
Mike Norton 6-5 Dave Prins
Peter Wright 6-3 Jermaine Wattimena

Laatste 32
Kim Huybrechts 6-5 Simon Whitlock
Steve West 6-4 Wayne Jones
Danny Noppert 6-2 Kyle Anderson
Mike Norton 6-3 Adrian Lewis

Laatste 16
Corey Cadby 6-2 Kim Huybrechts
Danny Noppert 6-1 Steve West
David Pallett 6-3 Mike Norton

Kwartfinale
Daryl Gurney 6-2 Danny Noppert