Home PDC Speelschema PDC WK 2021 is bekend: Zondag wordt oranje dag

Speelschema PDC WK 2021 is bekend: Zondag wordt oranje dag

De PDC heeft het speelschema van het PDC WK 2021 vrijgegeven en dit leert ons dat zoals gebruikelijk Peter Wright als huidige wereldkampioen in actie komt op de openingsavond.

De eerste Nederlander die in actie komt is Niels Zonneveld die op de tweede speeldag al mag aantreden. Ron Meulenkamp is op donderdagavond aan de beurt en een dag later mag Dirk van Duijvenbode het podium op waarna Michael van Gerwen op zaterdagavond volgt.

Zondag 20 december beloofd een oranje dag te worden met ten minste 5 en mogelijk 6 Nederlanders in actie. Dan spelen Derk Telnekes, Maik Kuivenhoven, Vincent van der Voort, Martijn Kleermaker, Jeffrey de Zwaan en bij winst in zijn eerste duel ook Ron Meulenkamp.

Tot slot moeten Danny Noppert en Jermaine Wattimena wachten tot de dinsdag en woensdag van de tweede speelweek.

De Belgen Mike de Decker, Kim Huybrechts en Dimitri van den Bergh maken hun opwachting op donderdag, zaterdag en dinsdag.

Speelschema PDC WK 2021
Dinsdag 15 december 15 (vanaf 19:00 uur)
Steve West v Amit Gilitwala (R1)
Steve Beaton v Diogo Portela (R1)
Jeff Smith v Keane Barry (R1)
Peter Wright v West/Gilitwala (R2)

Woensdag 16 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Ryan Joyce v Karel Sedlacek (R1)
Ross Smith v David Evans (R1)
William O’Connor v Niels Zonneveld (R1)
Chris Dobey v J Smith/Barry (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Max Hopp v Gordon Mathers (R1)
Callan Rydz v James Bailey (R1)
Adam Hunt v Lisa Ashton (R1)
Glen Durrant v Beaton/Portela (R2)

Donderdag 17 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Madars Razma v Toru Suzuki (R1)
Mike De Decker v Edward Foulkes (R1)
Ryan Murray v Lourence Ilagan (R1)
Daryl Gurney v O’Connor/Zonneveld (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Luke Woodhouse v Jamie Lewis (R1)
Ron Meulenkamp v Boris Krcmar (R1)
Ryan Searle v Danny Lauby (R1)
Jose de Sousa v R Smith/D Evans (R2)

Vrijdag 18 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Mickey Mansell v Haupai Puha (R1)
Darius Labanauskas v Chengan Liu (R1)
Wayne Jones v Ciaran Teehan (R1)
Jamie Hughes v Hunt/Ashton (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Dirk van Duijvenbode v Bradley Brooks (R1)
John Henderson v Marko Kantele (R1)
Luke Humphries v Paul Lim (R1)
James Wade v Rydz/Bailey (R2)

Zaterdag 19 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Steve Lennon v Daniel Larsson (R1)
Scott Waites v Matt Campbell (R1)
Kim Huybrechts v Di Zhuang (R1)
Mervyn King v Hopp/Mathers (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Andy Hamilton v Nico Kurz (R1)
Andy Boulton v Deta Hedman (R1)
Damon Heta v Danny Baggish (R1)
Michael van Gerwen v Murray/Ilagan (R2)

Zondag 20 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Derk Telnekes v Nick Kenny (R1)
Jason Lowe v Dmitriy Gorbunov (R1)
Maik Kuivenhoven v Matthew Edgar (R1)
Vincent van der Voort v Meulenkamp/Krcmar (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Martijn Kleermaker v Cameron Carolissen (R1)
Keegan Brown v Ryan Meikle (R1)
Jeffrey de Zwaan v Searle/Lauby (R2)
Gary Anderson v Razma/Suzuki (R2)

Maandag 22 december
Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Krzysztof Ratajski v Joyce/Sedlacek (R2)
Ian White v Huybrechts/Zhuang (R2)
Gerwyn Price v Woodhouse/J Lewis (R2)
Gabriel Clemens v Hamilton/Kurz (R2)

Dinsdag 22 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Brendan Dolan v De Decker/Foulkes (R2)
Joe Cullen v Jones/Teehan (R2)
Simon Whitlock v Labanauskas/Liu (R2)
Adrian Lewis v Heta/Baggish (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)
Danny Noppert v Kleermaker/Carolissen (R2)
Devon Petersen v Lennon/Larsson (R2)
Rob Cross v Van Duijvenbode/Brooks (R2)
Dimitri Van den Bergh v Humphries/Lim (R2)

Woensdag 23 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Ricky Evans v Mansell/Puha (R2)
Jonny Clayton v Henderson/Kantele (R2)
Stephen Bunting v Boulton/Hedman (R2)
Mensur Suljovic v Kuivenhoven/Edgar (R2)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)              
Dave Chisnall v Brown/Meikle (R2)
Jermaine Wattimena v Telnekes/Kenny (R2)
Nathan Aspinall v Waites/Campbell (R2)
Michael Smith v Lowe/Gorbunov (R2)

Zondag 27 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x derde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur) 
3x derde ronde

Maandag 28 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x derde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur) 
3x derde ronde

Dinsdag 29 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x derde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur) 
1x derde ronde, 2x vierde ronde

Woensdag 30 december
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
3x vierde ronde

Avondsessie (vanaf 19:00 uur) 
3x vierde ronde

Vrijdag 1 januari
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
2x kwartfinale

Avondsessie (vanaf 19:00 uur) 
2x kwartfinale

Zaterdag 2 januari (vanaf 19:00 GMT)
Halve finales

Zondag 3 januari (vanaf 20:30 uur)
Finale