Home PDC Laatste geplaatste namen via kwalificatie naar PDC WK bekend

Laatste geplaatste namen via kwalificatie naar PDC WK bekend

Maandagmiddag werd het laatste PDC WK kwalificatietoernooi gespeeld waarbij er werd gestreden om de laatste 3 tickets voor het wereldkampioenschap.

Bij dit kwalificatietoernooi voor PDC Tourkaart-houders kwamen namens Nederland Jimmy Hendriks en Mario Robbe in actie maar beiden grepen naast een ticket.

Robbe verloor zijn eerste duel met 6-3 van Joe Murnan terwijl Hendriks overtuigend spel liet zien en met onder andere een gemiddelde van 104,10 twee duels won. Tegen Scott Taylor ging het echter mis die de Nederlander met 6-2 versloeg.

De tickets voor het PDC WK gingen uiteindelijke naar Adam Hunt, Stephen Burton en Aden Kirk.

Alle wedstrijden waren te volgen via dit live scorecenter.

Groep 1
Justin Pipe BYE
Richie Burnett 6-1 Ross Twell
John Part 6-1 Kirk Shepherd
Mark Wilson 6-5 Steve Hine
Maik Langendorf 6-2 Andrew Gilding
Adam Hunt 6-3 Terry Temple
Bradley Brooks 6-3 Peter Jacques
Peter Hudson 6-4 Gary Eastwood

Kwartfinale
Richie Burnett 6-3 Justin Pipe 
John Part 6-5 Mark Wilson
Adam Hunt 6-3 Maik Langendorf 
Bradley Brooks 6-1 Peter Hudson

Halve finale
Richie Burnett 6-2 John Part
Adam Hunt 6-3 Bradley Brooks

Finale
Adam Hunt 7-4 Richie Burnett

Groep 2
Mark Webster BYE
Madars Razma 6-5 George Killington
Joe Murnan 6-3 Mario Robbe
Prakash Jiwa 6-4 Mark Dudbridge
Zoran Lerchbacher 6-1 Ryan Harrington
Luke Woodhouse 6-1 Ryan Meikle
Dawson Murschell 6-3 Jamie Caven
Aden Kirk 6-3 Jamie Bain

Kwartfinale
Madars Razma 6-1 Mark Webster 
Prakash Jiwa 6-3 Joe Murnan 
Zoran Lerchbacher 6-4  Luke Woodhouse
Aden Kirk 6-1 Dawson Murschell

Halve finale
Madars Razma 6-4 Prakash Jiwa
Aden Kirk 6-3 Zoran Lerchbacher

Finale
Aden Kirk 7-6 Madars Razma

Groep 3
James Richardson 6-3 Robert Owen
Jimmy Hendriks 6-3 Eddie Dootson
Scott Taylor 6-3 Terry Jenkins
Lee Bryant 6-3 Titus Kanik
Kevin Painter 6-4 Paul Rowley
John Goldie 6-5 Chris Quantock
Darren Johnson 6-2 Ritchie Edhouse
Stephen Burton 6-3 Aaron Monk

Kwartfinale
Jimmy Hendriks 6-1 James Richardson
Scotty Taylor 6-5 Lee Bryant
Kevin Painter 6-3 John Goldie
Stephen Burton 6-3 Darren Johnson

Halve finale
Jimmy Hendriks
2-6 Scott Taylor
Stephen Burton 6-3 Kevin Painter

Finale
Stephen Burton 7-6 Scott Taylor