Home PDC UK Open loting 1e en 2e ronde bekend: Zware loting Van de...

UK Open loting 1e en 2e ronde bekend: Zware loting Van de Pas

Van de 12 Nederlanders op de UK Open weten er inmiddels 9 wie de tegenstander is, of kan worden, in de eerste partij. De loting voor de eerste en tweede ronde heeft namelijk plaatsgevonden en daarmee zijn de tegenstanders bekend voor Vincent Kamphuis, Vincent van der Voort, Jermaine Wattimena, Geert Nentjes, Raymond van Barneveld en Danny Noppert die in de tweede ronde instromen.

Hetzelfde geldt voor Ron Meulenkamp, Benito van de Pas en Dirk van Duijvenbode die de eerste ronde al mogen aanvangen.

Loting UK Open 2018
Eerste ronde

Andrew Davidson v Michael Burgoine
Rene Eidams v Andrew Johnson
Michael Barnard v Rileys Aberdeen Qualifier
Lee Evans v Dimitri Van den Bergh
Dan Read v Joe Davis
Bradley Brooks v Chris Quantock
Paul Nicholson v Terry Jenkins
Kirk Shepherd v Adam Hunt
Rileys Wolverhampton Q2 v Mark Rice
Simon Tate v Michael Rasztovits
Liam Kelly v Luke Humphries
Mark Walsh v Alex Roy
Robert Rickwood v Rene Berndt
Daniel Lee v Harry Ward
Rileys Wolverhampton Q1 v John Part
Mickey Mansell v Ryan Meikle
Rileys London Victoria Q1 v Ian Jopling
Benjamin McClelland v David Airey
Chris Lacey v Rileys Coventry Qualifier
Ryan Harrington v Richie Burnett
Ricky Evans v Rileys South Benfleet Qualifier
Mick McGowan v Dirk van Duijvenbode
Cody Harris v Tony Mitchell
Craig Winstanley v Mark Craddock
Andy Hamilton v William O’Connor
Martin Atkins v Rileys Liverpool Qualifier
Rileys Norwich Qualifier v Paul Hogan
Cristo Reyes v Benito van de Pas
Ron Meulenkamp v Rileys Nottingham Qualifier
George Killington v Andy Jenkins
Jason Mold v Prakash Jiwa
Darren Johnson v Rileys London Victoria Q2

Tweede ronde
Mold/Jiwa v Nathan Rafferty
Hamilton/O’Connor v Jermaine Wattimena
Vincent van der Voort v Lacey/Rileys Coventry Qualifier
Mike Norton v Raymond van Barneveld
Richard North v Nicholson/T Jenkins
L Evans/Van den Bergh v Chris Dobey
Dave Chisnall v Eidams/Johnson
Stuart Kellett v McClelland/Airey
Danny Noppert v Harrington/Burnett
Jason Lowe v Johnson/Rileys London Victoria Q2
Robert Owen v Davidson/Burgoine
Alan Norris v McGowan/Van Duijvenbode
John Goldie v Rileys Norwich Qualifier/Hogan
Vincent Kamphuis v Shepherd/Hunt
James Richardson v Rickwood/Berndt
Kelly/Humphries v Wayne Jones
James Wilson v Gerwyn Price
Maik Langendorf v Tate/Rasztovits
Antonio Alcinas v Walsh/Roy
Mansell/Meikle v Winstanley/Craddock
Keegan Brown v Killington/A Jenkins
Rileys London Victoria Q1/Jopling v Geert Nentjes
Lee/Ward v Ted Evetts
Meulenkamp/Rileys Nottingham Qualifier v Read/Davis
Harris/Mitchell v Barnard/Rileys Aberdeen Qualifier
Jose Justicia v Joe Cullen
Nathan Aspinall v Rileys Wolverhampton Q2/Rice
Carl Wilkinson v R Evans/Rileys South Benfleet Qualifier
Atkins/Rileys Liverpool Qualifier v Rileys Wolverhampton Q1/Part
Andrew Gilding v Gabriel Clemens