Home Regiodarts Christian Kist winnaar geworden van 4e editie van Noorderslag Open

Christian Kist winnaar geworden van 4e editie van Noorderslag Open

 
Op zondag 21 juli bij heerlijk zomerweer werd erin de mooie locatie sporthal ,t Noorderslag te Slagharen de 4e editie georganiseerd van het Noorderslag Open singledarttoernooi. Uitbater Tonnie Schrijver en Rene Altena hadden alles in het werk gesteld voor weer een geslaagde dag, de dartbanen van Armando Slotboom stonden er 32 in totaal en Dennis van Maanen zijn dartstand stond in de zaal voor de spelers die dartspullen nodig hadden en de vele sponsoren hebben het weer mogelijk gemaakt omtrent het prijzengeld. 

Dit toernooi wat voor velen een leuk uitje is en vele darters uit heel het land(Utrecht,Hoogeveen,Coevorden, Winterswijk,Zoetermeer,Nijkerk, Zwolle,Heerenveen, Zutphen, Apeldoorn, Enschede, Amersfoort e.e) en zelfs buiten de grens(Leverkusen en 2 spelers uit Polen) naar Slagharen trekt is altijd sterk bezet. Ook deze editie vonden weer een aantal topdarters de weg naar Slagharen, Dennie Olde Kalter(eerdere winnaar en 2-voudig winnaar van de Krembassy), Michel v/d Horst, Florian Hempel(ook een winnaar van dit toernooi), Derk Telnekes, Arjan Konterman, Christian Kist, Toon Greebe, Martijn Kleermaker , Jurjen van de Velde/Kevin Lasker/Luuk v/d Kwast 3 top jeugdspelers, Frans Harmsen, Nick Crouwel e.a. De wedstrijdleiding was weer in vertrouwde handen van Dinand en Andre Vos en deden dit weer goed.

Het toernooi begon om 13.00 en om 19.00 waren de finales afgelopen. De winnaar van het toernooi ging naar huis met 600€, verder waren er geldprijzen voor W.R/V.R nrs 1 t/m 8, ook was er een prijs voor de beste dame en dit werd Leonie Beekman. De hoogste finish werd gewonnen door Mitchell Gebben die 170 uitgooide, hiervoor kreeg hij 50€. Bij sluiting van inschrijven hadden zich 121 personen aangemeld die verdeeld werden over 25 banen, 21 van 5 personen en 4 van 4. Iedereen ging zoals altijd door, er volgde nog een w.r en v.r.

Hier de uitslagen:

W.R L128 : 501/5
P Ringenier-L Bos 3-0, M Everts-M Vogelzang 3-0, S Dekker-S Schoneveld 3-0, J Sceper-J de Ruiter 3-1, J Fransen- M Roesthuis 3-0, A v/d Wetering- L Beekman 3-0, A Kars- J Pol 3-2

Laatste 64: 501/5
M v Dalsem- A Gerritsen 3-1, J v/d Velde- R Ijdens 3-1, C Kist- S Stam 3-0, J Mulder- L de Witte 3-0, F Hempel- A v/d Wetering 3-0, S Schroder- A Kars 3-0, E Westenberg- M Geurts 3-0, M Stoeten- R Ebeltjes 3-1, G Smit- N Ekkelenkamp 3-1, A Konterman- B Blokhuis 3-0, M Kleermaker- J Kuilder 3-0, T ten Hagen – Eddie Telnekes 3-1, W Kranghand-R Hankamp 3-2, D v Klompenburg- M v/d Horst 3-1, H Smit- P Ringenier 3-0, K Lasker- M Everts 3-2, B Gerrits- J Seegers 3-1, D Armut- W Holtrop 3-2, M Zandbergen- R Haverhoek 3-1, M Boeve- T Ata 3-2, D Telnekes- R Wolterink 3-0, M Gebben- K Hooikammer 3-0, D Olde Kalter – E Wouterse 3-0, M Otter- M Klasens 3-0, GJ Schokker- K de Bruijn 3-1, BJ Mulder- M Meinen 3-2, A Ahmaddy- K Kamphorst 3-1, B v/d Vijfer- S Kerssies 3-0, F Harmsen- S Dekker 3-0, E v/d Veen- J Sceper 3-1, L v/d Kwast- N Crouwel 3-2, T Greebe- J Fransen 3-0

Laatste 32: 501/7
J v/d Velde- M v Dalsem 4-3, C Kist- J Mulder 4-2, S Schroder- F Hempel 4-2, M Stoeten- E Westenberg 4-2, A Konterman- G Smit 4-1, M Kleermaker- T ten Hagen 4-0, D v Klompenburg- W Kranghand 4-2, K Lasker- H Smit 4-3, D Armut- B Gerrits 4-2, M Boeve- M Zandbergen 4-0, D Telnekes- M Gebben 4-0, D Olde Kalter- M Otter 4-0, BJ Mulder- GJ Schokker 4-0, A Ahmaddy- B v/d Vijfer 4-0, F Harmsen- E v/d Veen 4-3, T Greebe- L v/d Kwast 4-3

Laatste 16: 501/7
C Kist- J v/d Velde 4-1, S Schroder- M Stoeten 4-1, A Konterman- M Kleermaker 4-3, K Lasker- D v Klompenburg 4-2, D Armut- M Boeve 4-0, D Olde Kalter- D Telnekes 4-3, A Ahmaddy- BJ Mulder 4-3, T Greebe- F Harmsen 4-1

Laatste 8: 501/9
C Kist- S Schroder 5-1
A Konterman- K Lasker 5-4
D Armut- D Olde Kalter 5-2  
A Ahmaddy- T Greebe 5-3

Halve finales: 501/9
C Kist- A Konterman 5-3
A Ahmaddy- D Armut 5-3

Finale 501/11
C Kist- A Ahmaddy 6-3
1 Christian Kist
2 Ahmad Ahmaddy
3 Arjan Konterman
3 Deniz Armut
5 Toon Greebe
5 Dennie Olde Kalter
5 Kevin Lasker
5 Stefan Schroder

V.R laatste 64: 501/3
M Rabelink- D Hillebrand 2-1, K Vrielink- A Vos 2-0, D Bults- P Lapka 2-0, D Neef- A Venema 2-1, W Giezen- A ter Haar 2-0, D v/d Veen- C Hofkamp 2-1, S Daberkopf- J v Tongeren 2-1, A de Wilde- D de Jonge 2-0, T Wolters- M Pas 2-0, D de Jong- J Bakker 2-1, F Nanuru- S Rozenmuller 2-0, M de Vries- T Veurink 2-0, M Visscher- F Kuilder 2-1, S Drent- M Lobker 2-1, Daan Telnekes- S Oord 2-0, B Davenschot- M Roszinksky 2-0, J Arends- V den Otter 2-0, M Stoelwinder- W Drent 2-1

Laatste 32: 501/3
D de Jong- Y Stoevelaar 2-0, M Oostingh- W Giezen 2-0, S Daberkopf- M v Putten 2-0, G Meijering- T Wolters 2-0, R Altena- M de Vries 2-0, W Hekman- M Visscher 2-1, J de Jong- B Davenschot 2-1, J Arends- K Rooks 2-0, T Schagen- M Rabelink 2-0, M Niezen- D Bults 2-1, D v/d Veen- D Neef 2-0, R Paalman- A de Wilde 2-1, S Drent- W Lucas 2-0, M Stoelwinder – D Telnekes 2-1, T Arkes- F Nanuru 0-2, K Vrielink- T Walsh 2-0

Laatste 16: 501/5
D de Jong- M Oostingh 3-2, G Meijering- S Daberkopf 3-0, R Altena- W Hekman 3-2, J de Jong- J Arends 3-2, T Schagen- M Niezen 3-0, D v/d Veen- R Paalman 3-0, S Drent- M Stoelwinder 3-1, K Vrielink- F Nanuru 3-2

Laatste 8: 501/5
G Meijering- D de Jong 3-1
R Altena- J de Jong 3-0
D v/d Veen- T Schagen 3-2
K Vrielink- S Drent 3-1

Halve finales: 501/5
G Meijering- R Altena 3-1
D v/d Veen- K Vrielink 3-2

Finale 501/7
D v/d Veen- G Meijering 4-2
1 Dennis van de Veen
2 Geoffrey Meijering
3 Rene Altena
3 Kevin Vrielink
5 Tako Schagen
5 Donny de Jong
5 Joey de Jong
5 Sander Drent