Home Regiodarts Dennie Olde Kalter wint het Open Mariënheem Single 2019

Dennie Olde Kalter wint het Open Mariënheem Single 2019

Vrijdag 27 december stond alweer de 15e editie van het Open Mariënheem op het programma. Een jaarlijkse traditie en bij vele darters staat hij vast in de agenda. De dagen voor het toernooi liep de deelnemerslijst weer snel op en bij het sluiten van de inschrijving stonden er 217 deelnemers op de lijst. Helaas vielen er 30 deelnemers af, waarvan het grootste gedeelte zich netjes had afgemeld. Zo begonnen we met 187 deelnemers die werden verdeeld over 40 poules. 27 poules van 5 speelden best off 3 en 13 poules van 4 speelden een best off 5. 

De uitslagen van het singletoernooi vindt u hieronder:

Hieronder vindt u de uitslagen van de verliezersronde vanaf de laatste 128:

Laatste 128

 

Verliezersronde

 

Peter Wippert

Frans Pronk

3-2

Robert Vlierhuis

Jacco Kappert

3-0

Stefan Smeenk

Jesse Jansen

1-3

Steven de Kolk

Maarten Elshof

1-3

Jasper Neulen

Fabian Hessink

1-3

Lars Heijningen

Kevin Keijl

2-3

Arjan ten Kleij

Eddy Telnekes

3-0

Kevin Voornhout

Sietse Koenjer

0-3

Daniël Reemeijer

Magretha Becks

3-0

Michel Vogelzang

Robbin Mansier

3-0

Han Kappert

Sven Bieleman

3-1

Stephan Binnenmars

Damy Jansen

3-0

Harm van de Vegt

Lean Jansen Holleboom

3-1

Mario Heimeriks

Jeffrey de Ruiter

1-3

Joery Brouwer

Johnny Vogelzang

3-2

Tony Gijsen

Stefan Veenstra

3-0

 

 

 

 

Laatste 64

 

Verliezersronde

 

Tim ter Mors

Frans van Dartel

3-0

Tristan Keijl

Peter Wippert

0-3

Seino Voortman

Marc Regterschot

3-2

Lerena Rietbergen

Robert Vlierhuis

3-2

Wessel Ring

Marcel Snippe

0-3

Gerben den Hoed

Jesse Jansen

3-0

Gerco Slotman

Alfred Tibben

0-3

Renske Schuttert

Maarten Elshof

3-0

Albert-Jan Draaijer

Diego Marteredjo

3-0

Jaime Lindeboom

Fabian Hessink

0-3

Alfred Konkelaar

Kelsey van de Veen

3-0

Romano Manuhuwa

Kevin Keijl

3-0

Casper Wentink

Cas Walraven

1-3

Patrick Maat

Arjen ten Kleij

3-1

Patrick Dijkslag

Marco Jansen

2-3

Robert Jansen

Sietse Koenjer

3-0

Michel Raamsman

Thom Neppelenbroek

3-2

Mike Niezen

Daniel Reemeijer

2-3

Ronnie Haverhoek

Milan Lorkeers

3-2

Davy Regterschot

Michel Vogelzang

0-3

Jeremy van Lente

Ricky Dalhuizen

1-3

Jos te Wierik

Han Kappert

3-1

Tom Arents

Leon Lans

1-3

Sipkio Katjee

Stephan Binnenmars

0-3

Rick Knikker

Cornelis Eilander

3-2

Jimmy Grave

Harm van de Vegt

3-1

Erwin Roelofs

Fabio van Beek

3-0

Joël Galgenbeld

Jeffrey de Ruiter

3-1

Rick Achterhoek

Frans Koffeman

3-2

Joery Brouwer

Johnny Vogelzang

3-0

Ferry Neulen

Auke Steerneman

3-0

Armando Vos

Tony Gijsen

3-0

 

 

 

 

Laatste 32

 

Verliezersronde

 

Tim ter Mors

Peter Wippert

2-3

Seine Voortman

Lerena Rietbergen

0-3

Marcel Snippe

Gerben den Hoed

3-0

Alfred Tibben

Renske Schuttert

3-0

Albert-Jan Draaijer

Fabian Hessink

3-0

Alfred Konkelaar

Romano Manuhuwa

3-1

Cas Walraven

Patrick Maat

1-3

Marco Jansen

Robert Jansen

1-3

Michel Raamsman

Daniel Reemeijer

3-2

Ronnie Haverhoek

Michel Vogelzang

3-2

Ricky Dalhuizen

Jos te Wierik

1-3

Leon Lans

Stephan Binnenmars

0-3

Rick Knikker

Jimmy Grave

3-1

Erwin Roelofs

Joël Galgenbeld

3-1

Rick Achterhoek

Joery Brouwer

3-0

Ferry Neulen

Armando Vos

3-1

 

 

 

 

Laatste 16

 

Verliezersronde

 

Peter Wippert

Lerena Rietbergen

1-3

Marcel Snippe

Alfred Tibben

3-2

Albert-Jan Draaijer

Alfred Konkelaar

3-0

Patrick Maat

Robert Jansen

3-0

Michel Raamsman

Ronnie Haverhoek

0-3

Jos te Wierik

Stephan Binnenmars

0-3

Rick Knikker

Erwin Roelofs

1-3

Rick Achterhoek

Ferry Neulen

3-1

 

 

 

 

Laatste 8

 

Verliezersronde

 

Lerena Rietbergen

Marcel Snippe

0-3

Albert-Jan Draaijer

Patrick Maat

3-2

Ronnie Haverhoek

Stephan Binnenmars

3-2

Erwin Roelofs

Rick Achterhoek

2-3

 

 

 

 

Laatste 4

 

Verliezersronde

 

Marcel Snippe

Albert-Jan Draaijer

3-2

Ronnie Haverhoek

Rick Achterhoek

2-3

 

 

 

 

Finale

 

Verliezersronde

 

Marcel Snippe

Rick Achterhoek

3-0

Marcel kwam een moeilijke poule niet door maar liet in de verliezersronde zien wat hij kan. Een 170-finish in de eerste wedstrijd, die gelijk goed was voor een goedgevulde vleesschotel en onderweg naar de finale wist hij nog een mooie 11-darter te gooien. Rick kwam een paar keer goed weg, maar wist toch de finale te halen.

 

Hieronder vindt u de uitslagen van de winnaarsronde vanaf de laatste 128:

Laatste 128

 

Winnaarsronde

 

Cobus Vriezen

Nick Bonte

3-0

Danny Brunsveld

Bennie Gerrits

3-2

Tim Welgraven

Twan Lorkeers

3-1

Guido van Raalte

Willie Groote Schaarsberg

3-0

Kevin Welgraven

Joren Pots

3-0

Vincent Kamphuis

Stefan Wevers

3-2

Willem Ooms

Joey de Jong

0-3

Jan Korf

Massimo Balsamo

1-3

Jelke Schakelaar

Willem de Boer

3-0

Edwin van der Veen

Arnoud Edens

3-1

Chris Landman

Etienne Dorsers

1-3

Oswald Blikman

Jaap Bos

3-2

Rhandy Drees

Arcangelo Tardio

3-2

Tinus van Tiel

Patrick Beestman

3-2

Marcel Meijerink

Jurgen Rechterschot

3-0

Jeff Visser

Stefan Kleinjan

3-1

Frans Harmsen

Patrick van Laarhoven

3-1

Jan Welgraven

Stefan Zandbergen

3-1

Willem Spiegelenberg

Willem de Vries

0-3

Deniz Armut

Mike Olde Kalter

2-3

Luciano Tardio

Marijn Platenkamp

3-0

Marco Voortman

Maarten Dirk Woord

2-3

Christiaan Soepenberg

Laurens Euren

3-0

Christian Kist

Bram Scheerder

3-1

Patrick van Langen

Menno Nijeboer

3-2

René Nijland

Niels van den Berg

3-0

Martin Nijmeijer

Justin Grote Ganseij

3-1

Nick Crouwel

Alwin Scholten

3-0

Koen Reimert

Wilco van Dam

2-3

Tom Elders

Thijs ten Hagen

3-2

Robin Smeets

Jan-Willem Bannink

3-2

Roy Hulsegge

Roy Bosman

0-3

Kenny Koelewijn

Natalja Bagerman

3-2

Dennis Lipman

Leroy Nieuwenhuis

0-3

Stefan Kroef

Gilian Westermeijer

3-2

Melvin Jacobs

Ronald Verhoef

3-0

Bjorn Lorkeers

Richard Groot Hemmink

0-3

Dani te Pas

Dave Balster

2-3

Danny Jansen

Rick Klijn Velderman

3-0

Johan Singerling

Nick Verschoor

2-3

Sven Groen

Roy van Rossum

3-2

Chris de Jong

Joost Koopman

3-0

Arie Koffeman

Mike Jansen

1-3

 

 

 

 

Laatste 64

 

Winnaarsronde

 

Derk Telnekes

Cobus Vriezen

3-2

Michel van der Horst

Danny Brunsveld

3-0

Ansjelo Gerritsen

Tim Welgraven

1-3

Guido van Raalte

Kevin Welgraven

1-3

Roy Wiggers

Vincent Kamphuis

1-3

Angelo Balsamo

Joey de Jong

3-2

Ron Wisniewski

Massimo Balsamo

3-0

Jelke Schakelaar

Edwin van der Veen

0-3

Danny Koers

Etienne Dorsers

0-3

John van Dartel

Oswald Blikman

2-3

Rutger Gersen

Rhandy Drees

3-2

Tinus van Tiel

Marcel Meijerink

3-0

Fabian Roosenbrand

Jeff Visser

3-0

Frans Harmsen

Jan Welgraven

3-1

Ron Meulenkamp

Willem de Vries

3-0

Mike Olde Kalter

Luciano Tardio

3-1

Abel Hoogakker

Maarten Dirk Woord

1-3

Ruud van de Vegt

Christiaan Soepenberg

1-3

Rob Groten

Christian Kist

1-3

Patrick van Langen

René Nijland

3-1

Heine Uuldriks

Martin Nijmeijer

3-1

Nick Crouwel

Wilco van Dam

3-2

Roy Brands

Tom Elders

3-0

Robin Smeets

Roy Bosman

3-0

Geert Nentjes

Kenny Koelewijn

3-1

Bas Heutink

Leroy Nieuwenhuis

0-3

Dennie Olde Kalter

Stefan Kroef

3-0

Melvin Jacobs

Richard Groot Hemmink

3-0

Kenneth Pinkster

Dave Balster

1-3

Danny Jansen

Nick Verschoor

3-1

Arjan Koerkamp

Sven Groen

1-3

Chris de Jong

Mike Jansen

3-2

 

 

 

 

Laatste 32

 

Winnaarsronde

 

Derk Telnekes

Michel van der Horst

3-0

Tim Welgraven

Kevin Welgraven

1-3

Vincent Kamphuis

Angelo Balsamo

3-0

Ron Wisniewski

Edwin van der Veen

3-1

Etienne Dorsers

Oswald Blikman

3-2

Rutger Gersen

Tinus van Tiel

1-3

Fabian Roosenbrand

Frans Harmsen

2-3

Ron Meulenkamp

Mike Olde Kalter

3-0

Maarten Dirk Woord

Christiaan Soepenberg

3-1

Christian Kist

Patrick van Langen

3-0

Heine Uuldriks

Nick Crouwel

3-1

Roy Brands

Robin Smeets

2-3

Geert Nentjes

Leroy Nieuwenhuis

3-2

Dennie Olde Kalter

Melvin Jacobs

3-2

Dave Balster

Danny Jansen

2-3

Sven Groen

Chris de Jong

3-0

 

 

 

 

Laatste 16

 

Winnaarsronde

 

Derk Telnekes

Kevin Welgraven

4-1

Vincent Kamphuis

Ron Wisniewski

0-4

Etienne Dorsers

Tinus van Tiel

4-2

Frans Harmsen

Ron Meulenkamp

3-4

Maarten Dirk Woord

Christian Kist

2-4

Heine Uuldriks

Robin Smeets

4-3

Geert Nentjes

Dennie Olde Kalter

2-4

Danny Jansen

Sven Groen

1-4

 

 

 

 

Laatste 8

 

Winnaarsronde

 

Derk Telnekes

Ron Wisniewski

4-1

Etienne Dorsers

Ron Meulenkamp

1-4

Christian Kist

Heine Uuldriks

3-4

Dennie Olde Kalter

Sven Groen

4-3

 

 

 

 

Laatste 4

 

Winnaarsronde

 

Derk Telnekes

Ron Meulenkamp

4-2

Heine Uuldriks

Dennie Olde Kalter

2-4

 

 

 

 

Finale

 

Winnaarsronde

 

Derk Telnekes

Dennie Olde Kalter

3-5