.
Toernooi: 1e editie Winners Youth Trophy 2019
Datum: Zondag 24 maart
Leeftijd: Tot en met 17 jaar
Aantal deelnemers: 23
Hoogste finish: Indy Reedijk (94F)
Uitslagen verliezersronde
Kwartfinale:
Milan Gardenier 0-2 Indy Reedijk
Dylan van Schelt 2-0 Nick van Geemert
Jamie Vijgeboom 2-0 Jordy Breur
Ross van der Griendt 0-2 Thomas Genissen
Halve finale:
Indy Reedijk 2-1 Dylan van Schelt
Jamie Vijgeboom 2-0 Thomas Genissen
Finale:
Indy Reedijk 3-1 Jamie Vijgeboom
Uitslagen winnaarsronde
Kwartfinale:
Luuk Keizerwaard 3-2 Sharif Pataca
Joeri Sanderson 3-2 Melvin van den Boogert
Jermo Schipper 1-3 Lars Verhage
Finn Langerak 0-3 Stefan Sanderson
Halve finale:
Luuk Keizerwaard 0-3 Joeri Sanderson
Lars Verhage 2-3 Stefan Sanderson
Finale:
Joeri Sanderson (16 jr.) 3-4 Stefan Sanderson (14 jr.)
Toernooi: 4e editie Winners Moneydarts 2019
Datum: Zondag 5 mei
Aantal deelnemers: 24
Aantal 180’ers: 17x (Wesley Schols 5x)
Beste dame: Claudia van Driel (9e WR)
Hoogste finish: Wesley Schols (156F)
Uitslagen verliezersronde
Kwartfinale:
Lars Verhage 0-3 Sabrina Jongenotter
Stefan Sanderson 0-3 Nick Buyks
Joeri Sanderson 1-3 Dirk van de Graaf
Winston van de Graaf 3-0 Victor Scholten
Halve finale:
Sabrina Jongenotter 1-3 Nick Buyks
Dirk van de Graaf 1-3 Winston van de Graaf
Finale:
Nick Buyks 2-4 Winston van de Graaf
Uitslagen winnaarsronde
Kwartfinale:
Melvin van den Boogert 1-4 Mathieu de Loos
Marco Buyks 1-4 Patrick van den Boogaard
Wesley van Beekum 1-4 Wesley Schols
Berry Herks 4-0 Sven Eijkelenkamp
Halve finale:
Mathieu de Loos 0-5 Patrick van den Boogaard
Wesley Schols 5-4 Berry Herks
Finale:
Patrick van den Boogaard 1-6 Wesley Schols
Toernooi: 2e Winners Youth Trophy 2019
Datum: Zondag 26 mei
Leeftijd: Tot en met 17 jaar
Aantal deelnemers: 18
Aantal 180’ers: 3x (Pim van Bijnen 3x)
Hoogste finish: Pim van Bijnen (167F)
Uitslagen verliezersronde
Kwartfinale:
Sharif Pataca – Bye
Bas Pot 2-3 Indy Reedijk
Leon de Penning – Bye
Jessie de Ruiter 0-3 Aime van Brugge
Halve finale:
Sharif Pataca 0-3 Indy Reedijk
Leon de Penning 1-3 Aime van Brugge
Finale:
Indy Reedijk 3-1 Aime van Brugge
Uitslagen winnaarsronde
Kwartfinale:
Lars Verhage 2-4 Jamai van den Herik
Winston van de Graaf 4-0 Jamie Vijgeboom
Dylan van Schelt 1-4 Pim van Bijnen
Alec Polak 0-4 Pascal Kramer
Halve finale:
Jamai van den Herik 3-4 Winston van de Graaf
Pim van Bijnen 4-1 Pascal Kramer
Finale:
Winston van de Graaf 0-5 Pim van Bijnen (85,67 gem. / 1x 180 / 100,116,120 finish)
Zoals eerder aangegeven heeft Winners Café te Numansdorp helaas haar deuren moeten sluiten, waardoor dit dus ook de laatste toernooien daar waren. Echter zijn we druk bezig met het regelen van een nieuwe locatie voor de jeugdtoernooien in de Hoeksche Waard en is de vrijdagavondranking inmiddels verplaatst naar de WSV Tarwewijk te Rotterdam.
Bekijk onze Facebookpagina HW Darts voor alle aankomende toernooi en verdere informatie.
Tot dan!
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties