Home Regiodarts Winners Moneydarts & Youth Trophy: eindzeges voor Schols, Sanderson en Van Bijnen

Winners Moneydarts & Youth Trophy: eindzeges voor Schols, Sanderson en Van Bijnen

Aangezien we helaas een flinke achterstand hebben opgelopen met de verslagen, brengen we de komende tijd enkele combi-verslagen uit waarmee we de opgelopen achterstand proberen in te halen. Wanneer we de achterstand hebben ingehaald zullen er weer op tijd wekelijkse verslagen volgen, zoals jullie van ons gewend zijn!

.

Toernooi: 1e editie Winners Youth Trophy 2019

Datum: Zondag 24 maart

Leeftijd: Tot en met 17 jaar

Aantal deelnemers: 23

Hoogste finish: Indy Reedijk (94F)

 

Uitslagen verliezersronde

Kwartfinale:

Milan Gardenier 0-2 Indy Reedijk

Dylan van Schelt 2-0 Nick van Geemert

Jamie Vijgeboom 2-0 Jordy Breur

Ross van der Griendt 0-2 Thomas Genissen

 

Halve finale:

Indy Reedijk 2-1 Dylan van Schelt

Jamie Vijgeboom 2-0 Thomas Genissen

 

Finale:

Indy Reedijk 3-1 Jamie Vijgeboom

 

Uitslagen winnaarsronde

Kwartfinale:

Luuk Keizerwaard 3-2 Sharif Pataca

Joeri Sanderson 3-2 Melvin van den Boogert

Jermo Schipper 1-3 Lars Verhage

Finn Langerak 0-3 Stefan Sanderson

 

Halve finale:

Luuk Keizerwaard 0-3 Joeri Sanderson

Lars Verhage 2-3 Stefan Sanderson

 

Finale:

Joeri Sanderson (16 jr.) 3-4 Stefan Sanderson (14 jr.)

 

Toernooi: 4e editie Winners Moneydarts 2019

Datum: Zondag 5 mei

Aantal deelnemers: 24

Aantal 180’ers: 17x (Wesley Schols 5x)

Beste dame: Claudia van Driel (9e WR)

Hoogste finish: Wesley Schols (156F)

 

Uitslagen verliezersronde

Kwartfinale:

Lars Verhage 0-3 Sabrina Jongenotter

Stefan Sanderson 0-3 Nick Buyks

Joeri Sanderson 1-3 Dirk van de Graaf

Winston van de Graaf 3-0 Victor Scholten

 

Halve finale:

Sabrina Jongenotter 1-3 Nick Buyks

Dirk van de Graaf 1-3 Winston van de Graaf

 

Finale:

Nick Buyks 2-4 Winston van de Graaf

 

Uitslagen winnaarsronde

Kwartfinale:

Melvin van den Boogert 1-4 Mathieu de Loos

Marco Buyks 1-4 Patrick van den Boogaard

Wesley van Beekum 1-4 Wesley Schols

Berry Herks 4-0 Sven Eijkelenkamp

 

Halve finale:

Mathieu de Loos 0-5 Patrick van den Boogaard

Wesley Schols 5-4 Berry Herks

 

Finale:

Patrick van den Boogaard 1-6 Wesley Schols

 

Toernooi: 2e Winners Youth Trophy 2019

Datum: Zondag 26 mei

Leeftijd: Tot en met 17 jaar

Aantal deelnemers: 18

Aantal 180’ers: 3x (Pim van Bijnen 3x)

Hoogste finish: Pim van Bijnen (167F)

 

Uitslagen verliezersronde

Kwartfinale:

Sharif Pataca – Bye

Bas Pot 2-3 Indy Reedijk

Leon de Penning – Bye

Jessie de Ruiter 0-3 Aime van Brugge

 

Halve finale:

Sharif Pataca 0-3 Indy Reedijk

Leon de Penning 1-3 Aime van Brugge

 

Finale:

Indy Reedijk 3-1 Aime van Brugge

 

Uitslagen winnaarsronde

Kwartfinale:

Lars Verhage 2-4 Jamai van den Herik

Winston van de Graaf 4-0 Jamie Vijgeboom

Dylan van Schelt 1-4 Pim van Bijnen

Alec Polak 0-4 Pascal Kramer

 

Halve finale:

Jamai van den Herik 3-4 Winston van de Graaf

Pim van Bijnen 4-1 Pascal Kramer

 

Finale:

Winston van de Graaf 0-5 Pim van Bijnen (85,67 gem. / 1x 180 / 100,116,120 finish)

 

Zoals eerder aangegeven heeft Winners Café te Numansdorp helaas haar deuren moeten sluiten, waardoor dit dus ook de laatste toernooien daar waren. Echter zijn we druk bezig met het regelen van een nieuwe locatie voor de jeugdtoernooien in de Hoeksche Waard en is de vrijdagavondranking inmiddels verplaatst naar de WSV Tarwewijk te Rotterdam.

 

Bekijk onze Facebookpagina HW Darts voor alle aankomende toernooi en verdere informatie.

 

Tot dan!