Home BDO/WDF Hoofdnieuws Blik op speelprogramma Finder Darts Masters met 3 dagen te gaan

Blik op speelprogramma Finder Darts Masters met 3 dagen te gaan

Van vrijdag 7 tot en met zondag 9 december zal de Finder Darts Masters worden gespeeld. Voor kaarten en hotelarrangementen verwijzen we je graag door naar www.findermasters.nl.

Nadat de loting was voltrokken heeft de organisatie ook het speelschema bekendgemaakt.

Met nog maar 3 dagen te gaan blikken we vooruit met een blik op het schema.

  Vrijdagavond 7 december 2018    
  Zaal open 18:45 uur – aanvang wedstrijden 19:30 uur
nr Group Player   Player score
1 B Martin Adams – Eng Wayne Warren – Wales    
2 YA Levy Frauenfelder – Neth Jurjen van der Velde – Neth    
3 G Gary Robson – Eng Scott Waites – Eng    
4 LA Astrid Trouwborst – Neth Fallon Sherrock – Eng    
5 D Wesley Harms – Neth Dean Reynolds – Wales    
6 YB Keane Barry – Rep Irl Nathan Girvan – Sco    
7 A Jeffrey van Egdom – Bel Jeffrey Sparidaans – Neth    
8 F Daniel Day – Eng Wouter Vaes – Neth    
9 LB Sharon Prins – Neth Lisa Ashton – Eng    
10 C Martijn Kleermaker – Neth Ross Montgomery – Sco    
11 E Michael Unterbuchner – Ger Andy Hamilton – Eng    
12 H Tony O’Shea – Eng Conan Whitehead – Eng    
             
  Zaterdagmiddag 8 december 2018    
  Zaal open 11:45 uur – aanvang wedstrijden 12:30 uur
nr Group Player   Player score
13 B Chris Landman (8) – Neth verliezer / loser match 1    
14 YA Kevin Lasker – Neth verliezer / loser match 2    
15 G Glen Durrant (7) – Eng verliezer / loser match 3    
16 LA Deta Hedman (1) – Eng verliezer / loser match 4    
17 D Richard Veenstra (4) – Neth verliezer / loser match 5    
18 YB Lars Plaisier – Neth verliezer / loser match 6    
19 A Jim Williams (1) – Wales verliezer / loser match 7    
20 F Scott Mitchell (6) – Eng verliezer / loser match 8    
21 LB Aileen de Graaf (2) – Neth verliezer / loser match 9    
22 C Derk Telnekes (5) – Neth verliezer / loser match 10    
23 E Mark McGeeney (3) – Eng verliezer / loser match 11    
24 H Willem Mandigers (2) – Neth verliezer / loser match 12    
             
  Zaterdagavond 8 december 2018    
  Zaal open 18:45 uur – aanvang wedstrijden 19:30 uur
nr Group Player   Player score
25 B Chris Landman (8) – Neth winnaar / winner match 1    
26 YA Kevin Lasker – Neth winnaar / winner match 2    
27 G Glen Durrant (7) – Eng winnaar / winner match 3    
28 LA Deta Hedman (1) – Eng winnaar / winner match 4    
29 D Richard Veenstra (4) – Neth winnaar / winner match 5    
30 YB Lars Plaisier – Neth winnaar / winner match 6    
31 A Jim Williams (1) – Wales winnaar / winner match 7    
32 F Scott Mitchell (6) – Eng winnaar / winner match 8    
33 LB Aileen de Graaf (2) – Neth winnaar / winner match 9    
34 C Derk Telnekes (5) – Neth winnaar / winner match 10    
35 E Mark McGeeney (3) – Eng winnaar / winner match 11    
36 H Willem Mandigers (2) – Neth winnaar / winner match 12    
             
  Zondag 9 december 2018    
  Zaal open 10:45 – aanvang wedstrijden 11:15 uur
nr Group Player   Player score
37   Winnaar / Winner Group A Winnaar / Winner Group B    
38   Winnaar / Winner Group C Winnaar / Winner Group D    
39   Winnaar / Winner Group E Winnaar / Winner Group F    
40   Winnaar / Winner Group G Winnaar / Winner Group H    
             
             
  Jeugd finale
nr Group Player   Player score
41   Winnaar / Winner Group A Winnaar / Winner Group B    
             
             
  Heren halve finale
nr Group Player   Player score
42   Winnaar / Winner match 37 Winnaar / Winner match 38    
43   Winnaar / Winner match 39 Winnaar / Winner match 40    
             
             
  Dames finale
nr Group Player   Player score
44   Winnaar / Winner Group A Winnaar / Winner Group B    
             
             
  Heren finale
nr Group Player   Player score
45   Winnaar / Winner match 42 Winnaar / Winner match 43