Home BDO/WDF Hoofdnieuws Deze zaterdag de CLoD ‘het ideale dagje uit voor de hele familie’

Deze zaterdag de CLoD ‘het ideale dagje uit voor de hele familie’

Aanstaande zaterdag is het ultieme dagje uit, een bezoekje aan Hotel Zuiderduin in Egmond aan zee. Zaterdag zal namelijk de Champions League Of Darts (CLoD) gehouden worden. Dit toernooi is gratis toegankelijk voor publiek, het strand en het pittoreske centrum van Egmond aan Zee ligt op loopafstand wat de CLoD tot een leuke dag uit maakt voor het hele gezin.

De wedstrijden starten om 12.00 uur, de zaal is vanaf 10.30 uur open.

De kampioenen van het heren- dames en juniorentoernooi zijn de gelukkige winnaars van een startbewijs voor de Finder Darts Masters in December.  Buiten deelname aan de Finder Darts Masters  ontvangen ze tevens een startbewijs voor deelname aan de Winmau World Masters. Ook voor de winnares van het meisjes toernooi ligt er een startbewijs voor de Winmau World Masters klaar. De beste aspirant van de CLoD wint een VIP arrangement voor de Finder Darts Masters en kan tijdens dit wereldtop evenement de spelers van heel dichtbij bewonderen.

De loting:

Eerste ronde  CLOD 2018    HEREN  –  42 deelnemers    
Pos  Player   Player    score
1 Dennis Verhaegen bye    
2 Alexander Merkxs bye    
3 Marvin van Velzen bye    
4 Martin Vrielink bye    
5 Peter v/d Broek bye    
6 Edwin van Amerongen bye    
7 Ferry van Veen bye    
8 Michel van Velzen bye    
9 Leon Tamminga bye    
10 Zereso Zeverboom bye    
11 Kevin Harms bye    
12 Jeffrey Sparidaans Stefan Post    
13 Fabian Roosenbrand Joey Hesselink    
14 Chris Bosveld Martijn Kleermaker    
15 Dennis Iedema Marcel Blik    
16 Oswin Streden Silko Visser    
17 Davy v/d Zande bye    
18 Marcel Snippe bye    
19 Theo de Jong bye    
20 Nigel van Milligen bye    
21 Danny Kronenberg bye    
22 Sander Voz bye    
23 Andrew Helsemans bye    
24 Gerko Tibbe bye    
25 John Zandbergen bye    
26 Rudy van der Veen bye    
27 Bjorn Fransen bye    
28 Jurrit van Essen Ed de Koff    
29 Richard ter Koele Michel van der Horst    
30 Wilco Vermeulen John Hermsen    
31 Roy Dreuning Hendrie van Berkel    
32 Loek Verhaeg Yordy Krassenberg    

 Dames:

  EERSTE RONDE CLOD 2018   DAMES  –   35 deelnemers    
Pos  Player   Player    score
1 Vanessa Zuidema bye    
2 Karin Kamphorst bye    
3 Anne Dorrestijn bye    
4 Susan Konings bye    
5 Patricia Roodbergen bye    
6 Kimberley Corper bye    
7 Mery Wolsink bye    
8 Barbera van Beers bye    
9 Kelly Streef bye    
10 Debby de Vos bye    
11 Marie van der Zalm bye    
12 Kelly Kuijpers bye    
13 Malous Focke bye    
14 Anneke Kuijten bye    
15 Rilana Erades bye    
16 Lincy Gloudemans Melissa Landkroon    
17 Natasja Bonhof bye    
18 Vanessa Steenhorst bye    
19 Melanie Boersma bye    
20 Aletta Wajer bye    
21 Sylvia Haverkamp bye    
22 Lisa Schattevoet bye    
23 Claudia Engelschalk bye    
24 Diana van Hout bye    
25 Sanne Otgaar bye    
26 Patricia Smit bye    
27 Olga Hoogenkamp bye    
28 Priscilla Groeneweg bye    
29 Marjolein Noijens bye    
30 Melanie Jongbloed bye    
31 Nathalie van Marm Astrid Trouwborst    
32 Daisy v. Driel Bianca Mertens    

 

Loting junioren  37  deelnemers verdeeld over 8 poules;

  GROEP A – JUNIOREN   GROUP B  – JUNIOREN
Pos SPELER   SPELER
1 Alain de Wilde   Stijn van den Berg
2 Wesley van Ravesteijn   Michel Meijer
3 Dani Eikelenberg   Robbie de Bie
4 Thijs Otto   Lorenzo Douze
5 Youri van Ommen   Robin Janssen
       
  GROEP C – JUNIOREN   GROUP D  – JUNIOREN
Pos SPELER   SPELER
1 Thomas van Diepen   Thijs Bakker
2 Danny de Graaf   Marvin van Deest
3 Gian van Veen   Danny Jansen
4 Danny de Bie   Jurjen van der Velde
5 Mats Veerman   Sjoerd Meijer
       
  GROEP E – JUNIOREN   GROUP F  – JUNIOREN
Pos SPELER   SPELER
1 Jeremy Doorenspleet   Colinn Havekate
2 Finn Kalsbeek   Duncan Oele
3 Marcel Bus   Milan Oskam
4 Nick v/d Hurk   Lars Plaisier
5 Roy van den Berg    
       
  GROEP G – JUNIOREN   GROUP H  – JUNIOREN
Pos SPELER   SPELER
1 Keanu van Velzen   Ian Spaans
2 Moreno Giovanni Blom   Gideon Regterschot
3 Owen Roelofs   Ricardo van der Vloed
4 Damian van Lieshout   Mike Jansen
5      

 Loting meisjes  19  deelnemers verdeeld over 4 poules;

  GROEP A – MEISJES   GROUP B  – MEISJES
Pos SPELER   SPELER
1 Didi Hermkes   Quintey Bieman
2 Lynn Hoekstra   Daphne Camijn
3 Aranka v/d Waals   Ayla Bontekoe
4 Tess Meijer   Jaimy de Groot
5 Lola Haddeman   Chantal Tessin
       
  GROEP C – MEISJES   GROUP D  – MEISJES
Pos SPELER   SPELER
1 Kyana Frauenfelder   Layla Brussel
2 Caithlynn Keizer   Jennifer Camijn
3 Rosanne van der Velde   Silvana Veltman
4 Lerena Rietbergen   Romy Vermeulen
5 Brit van Schijndel    

 Loting aspiranten 22 deelnemers verdeeld over 7 poules;

  GROEP A – ASPIRANTEN   GROUP B  – ASPIRANTEN
Pos SPELER   SPELER
1 Rian Veltman   Gino Lagrene
2 Jamie Wijnbergen   Boyd Bais
3 Jeramey Postma   Damian Doorenspleet
4 Laurens Bergsma    
       
  GROEP C – ASPIRANTEN   GROUP D  – ASPIRANTEN
Pos SPELER   SPELER
1 Cedric Saes   Bradly Roes
2 Tim Geerlof   Dylan van Lierop
3 Niels Millekam   Haske Cobussen
       
  GROEP E – ASPIRANTEN   GROUP F  – ASPIRANTEN
Pos SPELER   SPELER
1 Rico v/d Ven   Brandon Nijveld
2 Massimo Balsamo   Sven Kok
3 Jelte Bouma   Pim van Bijnen
       
  GROEP  G – ASPIRANTEN   GROUP H  – ASPIRANTEN
Pos SPELER   SPELER
1 Jayden van der Vliet    
2 Karsten Boelens    
3 Cas Meijer