Home BDO/WDF Hoofdnieuws Dutch Open dag 1: Mitchell/Atkins herentitel, Hedman/Brooks damestitel

Dutch Open dag 1: Mitchell/Atkins herentitel, Hedman/Brooks damestitel

Vandaag om 12:00 uur ging de Dutch Open 2015 officieel van start in De Bonte Wever in Assen. Bij de heren ging de winst naar regerend Lakeside-kampioen Scott Mitchell en zijn koppelmaat Martin Atkins die daarmee 1.250 euro in ontvangst namen. In de finale waren ze met 5-1 te sterk voor het Nederlands duo Daniel Brouwer en Leroy Nieuwenhuis. Het koppel uit Almere kende een uitstekende dag en moesten de eer voor Nederland hoog houden nadat namen als Jelle Klaasen, Vincent van der Voort, Wesley Harms, Dick van Dijk, Jan Dekker en Co Stompe vroegtijdig onderuit gingen. 

De damestitel is gegaan naar Deta Hedman en Rachel Brooks. Ze kwamen in deze partij op een 1-0 voorsprong maar zagen vervolgens de opponenten Trina Gulliver en Zoe Jones naar een 3-1 voorsprong uitlopen. Toch waren het Deta Hedman en Rachel Brooks die zich wisten te herpakken en met een zeer belangrijke 180-er van Hedman in de beslissende leg was de titel er toch voor Hedman en Brooks. Hiermee mochten zij de cheque van 750 euro in ontvangst nemen.

In totaal kwamen er vandaag 1.088 heren koppels in actie en 129 dames koppels.

Tevens een oproep aan alle deelnemers en toeschouwers van de Dutch Open om dit weekend op alle dagen tijdig te vertrekken richting de Dutch Open in Assen. Dit in verband met winterse buien en temperaturen onder nul die voor besneeuwde en gladde wegen zorgen.

Een overzicht van alle sheets met alle uitslagen is te bekijken via onderstaande links.

Heren
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364

Dames
12345678

Fotoalbum Dutch Open dag 1

DutchOpen2015-7914Heren
Laatste 64
Adams, Martin / Montgomery, Ross – Iedema, Dennis / Noppert, Danny 3-1
Peer van, Berry / Smit, Marco – Bos, Wouter / Tjok A Hen, Robert 3-0
Knoop, Stephan/Uuldriks, Heine – Doddema, Stephan/Huizinga, Richard 3-1
Verhaegen, Dennis / Wattimena, Jermaine – Jaspers, Joey / Mol, Damian 3-2
Boer de, Jisse / Dekker den, Marco – Nijs, Dennie / Nijs, Jonny 1-3
Genderen van, Dennis / Schilperoord, Justin – Hart t, Brian / Exman, Roy 3-0
Koetzier, ErikJan / Koetzier, Herrald – Landman, Chris / Olphen van, Sander 1-3
Beijleveld, Ferry / Mol, Marco – Hughes, Jamie / Mandigers, Willem 0-3
Boonekamp, Mitchell / Valks, Erwin – Brouwer, Daniel / Nieuwenhuis, Leroy 0-3
Franssen, Gino / Veugelers, Rick – Cummings, Graham / Plank, Stevie 0-3
Zwaan de, Jeffrey / Meer van der, Vincent – Robbe, Mario / Wiel van de, Willy 3-1
Cummings, Dave / Malavkins, Jevgenijs – Lap, Sietse / Os van, Jurrian 3-2
Ahmaddy, Ahmad / Gerritsen, Stephan – Morelissen, Patrick / Vaes, Wouter 3-1
Wolf de, Mark / Broek van den, Peter – Hoon de, Carlo / Ven van de, Mark 2-3
Fitton, Darryl / Oshea, Tony – Lie Ten, Michael / Stavast, Bert 3-0
Brown, Paul / Hendriks, Jimmy – Baker, Micael / Stocks, Micky 3-2
Voornhout, Kevin / Stalman, Danny – Broer, Santino / Medhurst, Matthew 3-0
Beest van, Gijs / Berkel van, Tim – Adams-bosch, James / Robson, Gary 0-3
Driessen, Wessel / Tijssen, Ruud – Visscher, Arjan / Wachtmeester, Jelle 0-3
Martin, Tony / Phillips, Martin – Larsson, Daniel / Wahlsten, Peter 0-3
Koppele te, Boy / Wilmink, Richard – Goor van de, Marc / Pasch van der, Davy 0-3
Kruijf de, John / Mulder, Rob – Duijvenbode van, Dirk / Vreede de, Ryan 0-3
Boldewijn, Alex / Iz, Kelvin – Carroll, Shawn / Craddock, Mark 0-3
Boogaard van den, Patrick / Schilperoord, Ruben – Labanauskas, Darius / Razma, Madar 0-3
Burns, Charlie / Khayat, Ash – Bakker, Chris / Kleermaker, Martijn 3-0
Voort van der, Vincent / Dijk van, Dick – Blackwell, Pip / Dunford, Terry 2-3
Kuilman, Reinder / Levinga, Richard – Graaf de, Jeffrey / Harms, Wesley 0-3
Groen, Sven / Langen van, Patrick – Mitchell, Scott / Atkins, Martin 0-3
Jongejan, Martin / Schilperoord, Remco – Jong de, Theo / Veen van der, Rudy 0-3
Elgersma, Mark / Helvrich, Sven – Kolvers, Sjors / Mooijman, Roemer 3-0
Blomberg, Patrick / Nijeboer, Menno – Holmes, Jamie / Rose, Andrew 3-0
Hofstra, Rick / Dekker, Jan – Schweyen, François / Waegemans, Cedric 0-3

Laatste 32
Adams, Martin / Montgomery, Ross – Peer van, Berry / Smit, Marco 3-0
Knoop, Stephan/Uuldriks, Heine – Verhaegen, Dennis / Wattimena, Jermaine 0-3
Nijs, Dennie / Nijs, Jonny – Genderen van, Dennis / Schilperoord, Justin 3-1
Landman, Chris / Olphen van, Sander – Hughes, Jamie / Mandigers, Willem 1-3
Brouwer, Daniel / Nieuwenhuis, Leroy – Cummings, Graham / Plank, Stevie 3-1
Zwaan de, Jeffrey / Meer van der, Vincent – Cummings, Dave / Malavkins, Jevgenijs 3-0
Ahmaddy, Ahmad / Gerritsen, Stephan – Hoon de, Carlo / Ven van de, Mark 3-0
Fitton, Darryl / Oshea, Tony – Brown, Paul / Hendriks, Jimmy 3-2
Voornhout, Kevin / Stalman, Danny – Adams-bosch, James / Robson, Gary 0-3
Visscher, Arjan / Wachtmeester, Jelle – Daniel / Wahlsten, Peter 1-3
Goor van de, Marc / Pasch van der, Davy – Duijvenbode van, Dirk / Vreede de, Ryan 0-3
Carroll, Shawn / Craddock, Mark – Labanauskas, Darius / Razma, Madar 1-3
Burns, Charlie / Khayat, Ash – Bakke – Blackwell, Pip / Dunford, Terry 2-3
Graaf de, Jeffrey / Harms, Wesley – Mitchell, Scott / Atkins, Martin 2-3
Jong de, Theo / Veen van der, Rudy – Elgersma, Mark / Helvrich, Sven 3-2
Blomberg, Patrick / Nijeboer, Menno – Schweyen, François / Waegemans, Cedric 0-3

Laatste 16
Adams, Martin / Montgomery, Ross – Verhaegen, Dennis / Wattimena, Jermaine 3-1
Nijs, Dennie / Nijs, Jonny  – Hughes, Jamie / Mandigers, Willem  2-3
Brouwer, Daniel / Nieuwenhuis, Leroy – Zwaan de, Jeffrey / Meer van der, Vincent 3-1
Ahmaddy, Ahmad / Gerritsen, Stephan – Fitton, Darryl / Oshea, Tony 3-1
Adams-bosch, James / Robson, Gary – Larsson, Daniel / Wahlsten, Peter 3-2
Duijvenbode van, Dirk / Vreede de, Ryan – Labanauskas, Darius / Razma, Madar 2-3
Blackwell, Pip / Dunford, Terry  – Mitchell, Scott / Atkins, Martin 2-3
Jong de, Theo / Veen van der, Rudy – Schweyen, François / Waegemans, Cedric 3-1

Kwartfinale
Adams, Martin / Montgomery, Ross – Hughes, Jamie / Mandigers, Willem 0-3
Brouwer, Daniel / Nieuwenhuis, Leroy – Ahmaddy, Ahmad / Gerritsen, Stephan 3-1
Adams-bosch, James / Robson, Gary – Labanauskas, Darius / Razma, Madar 3-0
Mitchell, Scott / Atkins, Martin – Jong de, Theo / Veen van der, Rudy 3-2

Halve finale
Hughes, Jamie / Mandigers, Willem – Brouwer, Daniel / Nieuwenhuis, Leroy 0-4
Adams-bosch, James / Robson, Gary – Mitchell, Scott / Atkins, Martin 0-4

Finale
Brouwer, Daniel / Nieuwenhuis, Leroy – Mitchell, Scott / Atkins, Martin 1-5

Dames
Laatste 32
Houben, Anneke / vries de, Kerstien – Johnsen, Hanne / Honore, Henriette 3-1
Stavast, Caitlin / Gerbes, Sandy – Gulliver, Trina / Jones, Zoe 0-3
Schuurman, Joyce / Seitzinger camijn, Jacqueline – Wigleven, Corrie / Walraven, Ria 3-1
Groeneweg, Priscilla / Bunk, Louise – Maas, Joyce / Oude-sogtoen, Wendy 3-1
Hulshof, Monique / Termohlen, Patricia – Mol-Hebing de, Yvette / Dijk van, Ellen 0-3
Roossen, Sharon / Ijpelaar, Danielle – Bonhof, Natasja / Schuttert, Renske 2-3
Stoop, Jeannette / Stucki, Miriam –  Schuur, Tamara / David, Rachna 2-3
Cummings, Pricilla / Hogan, Angela –  Kuijten, Anneke / Jacklin, Paula 3-2
Grzesik, Aleksandra / Rzepka, Jolanta – Roos de, Liessetta / Damhuis, Antonia 3-0
Waldschmit, Samantha / Dokkum, Lucia – Waslin, Ann / Christen, Regula 3-0
Steenbreker, Gerrie / Kamphorst, Karin – Laat de, Charona / Streef, Kelly 1-3
Vork, Lenny / Taal, Henny – Landkroon, Melissa / Jongbloed, Melanie 0-3
Heijnen, Gerdina / Eijkenboom, Ilona – Hoon de, Brigitte / Berg van den, Anita 3-0
Hedman, Deta / Brooks, Rachel – Hunneman, Bianca / Jong de, Mieke 3-0
Schroer-Knol, Clarissa / Nijveld, Ellen – Zijlstra, Anca / Krappen, Karin 0-3
Jansen, Sharon / Zuidema, Vanessa –  Geldof, Jessica / Rossum van, Tamara 3-0

DutchOpen2015-7907Laatste 16
Houben, Anneke / vries de, Kerstien –  Gulliver, Trina / Jones, Zoe 0-3
Schuurman, Joyce / Seitzinger camijn, Jacqueline –  Groeneweg, Priscilla / Bunk, Louise 0-3
Mol-Hebing de, Yvette / Dijk van, Ellen – Bonhof, Natasja / Schuttert, Renske 3-0
Schuur, Tamara / David, Rachna – Cummings, Pricilla / Hogan, Angela 3-0
Grzesik, Aleksandra / Rzepka, Jolanta – Waldschmit, Samantha / Dokkum, Lucia 3-0
Laat de, Charona / Streef, Kelly – Landkroon, Melissa / Jongbloed, Melanie 0-3
Heijnen, Gerdina / Eijkenboom, Ilona – Hedman, Deta / Brooks, Rachel 0-3
Zijlstra, Anca / Krappen, Karin – Jansen, Sharon / Zuidema, Vanessa 3-0

Kwartfinale
Gulliver, Trina / Jones, Zoe  – Groeneweg, Priscilla / Bunk, Louise 3-1
Mol-Hebing de, Yvette / Dijk van, Ellen – Schuur, Tamara / David, Rachna 0-3
Grzesik, Aleksandra / Rzepka, Jolanta – Landkroon, Melissa / Jongbloed, Melanie 3-1
Hedman, Deta / Brooks, Rachel – Zijlstra, Anca / Krappen, Karin 3-0

Halve finale
Gulliver, Trina / Jones, Zoe – Schuur, Tamara / David, Rachna 3-0
Grzesik, Aleksandra / Rzepka, Jolanta – Hedman, Deta / Brooks, Rachel 0-3

Finale
Gulliver, Trina / Jones, Zoe – Hedman, Deta / Brooks, Rachel 3-4

 

[srizonfbalbum id=12]