Home BDO/WDF Hoofdnieuws Lakeside 2019 programma en uitslagen

Lakeside 2019 programma en uitslagen

Zaterdag 5 januari:
Middagessie:
14.00 – Mark McGeeney (ENG) 3-1 Derk Telnekes (NED) 
15.15 – Jim Widmayer (USA) 2-3 Nigel Heydon (ENG) 
16.30 – Lisa Ashton (ENG) 0-2 Mikuru Suzuki (JPN) 
17.00 – Martin Phillips (WAL) 2-3 Conan Whitehead (ENG) 

Avondsessie:
19:00 – Paul Hogan (ENG) 3-1 Wesley Newton (ENG) 
20.15 – Sharon Prins (NED) 2-0 Roz Bulmer (ENG) 
20.45 – Mal Cuming (AUS) 0-3 Justin Thompson (AUS)
22.00 – Wesley Harms (NED) 3-2 Tony O’Shea (ENG) 

Zondag 6 januari:
Middagsessie:
14.00 – Scott Waites (ENG) 3-1 Jeffrey Van Egdom (BEL) 
15.15 – Brian Lokken (DEN) 1-3 Krzysztof Kciuk (POL) 
16.30 – Deta Hedman (ENG) 0-2 Maria O’Brien (ENG) 
17.00 – Richard Veenstra (NED) 3-2 Nigel Heydon (ENG) 

Avondsessie:
20.00 – Roger Janssen (BEL) 3-0 Wouter Vaes (NED) 
21.15 – Fallon Sherrock (ENG) 2-0 Corrine Hammond (AUS) 
21.45 – Mark McGrath (NZL) 3-0 Adam Smith-Neale (ENG) 
23.00 – Wayne Warren (WAL) 3-0 Mark Layton (WAL) 

Maandag 7 januari:
Middagsessie:
14.00 – David Cameron (CAN) 3-0 Andy Hamilton (ENG) 
15.15 – Oliver Ferenc (SBR) 3-1 Ryan Hogarth (SCO) 
16.30 – Willem Mandigers (NED) 3-0 Paul Hogan (ENG)

Avondsessie:
20.00 – Michael Unterbuchner (GER) 3-2 Justin Thompson (AUS) 
21.15 – Anastasia Dobromyslova (RUS) 2-0 Laura Turner (ENG) 
21.45 – Jim Williams (WAL) 3-2 Roger Janssen (BEL)
23.00 – Daniel Day (ENG) 1-3 Dean Reynolds (WAL) 

Dinsdag 8 januari:
14.00 – Dave Parletti (ENG) 1-3 Krzysztof Kciuk (POL)
15.15 – Scott Mitchell (ENG) 3-0 Oliver Ferenc (SRB)
16.30 – Aileen De Graaf (NED) 2-0 Paula Jacklin (ENG) 
17.00 – Ross Montgomery (SCO) 0-3 Scott Baker (ENG) 

Avondsessie:
20.00 – Glen Durrant (ENG) 3-0 Mark McGrath (NZL)
21.15 – Lorraine Winstanley (ENG) 2-1 Casey Gallagher (ENG) 
21.45 – Chris Landman (NED) 2-3 Kyle McKinstry (NIR) 
23.00 – Gary Robson (ENG) 1-3 David Cameron (CAN)

Woensdag 9 januari:
Middagsessie:
14:00 uur Wesley Harms (NED) 2-4 Willem Mandigers (NED)
15:15 uur Trina Gulliver MBE (ENG) 2-1 Karolina Podgorska (POL)
16:30 uur Michael Unterbuchner (GER) 4-0 Wayne Warren (WAL)

Avondsessie:
20:00 uur Mark McGeeney (ENG) 0-4 Conan Whitehead (ENG)
21:15 uur Jim Williams (WAL) 4-0 Dean Reynolds (WAL)
22:30 uur Richard Veenstra (NED) 1-4 Scott Waites (ENG)

Donderdag 10 januari:
Middagsessie:
14.00 uur Leighton Bennett (ENG) 3-0 Nathan Girvan (SCO) (finale Lakeside jeugd)
15:45 uur Mikuru Suzuki (JAP) 2-0 Sharon Prins (NED)
16:15 uur Maria O’Brien (ENG) 2-0 Fallon Sherrock (ENG)
16:45 uur Scott Mitchell (ENG) 4-0 Krzyszrof Kciuk (POL)

Avondessie
20:00 uur Lorraine Winstanley (ENG) 2-0 Trina Gulliver (ENG)
20:30 uur David Cameron (CAN) 3-4 Kyle McKinstry (NIR)
22:15 uur Anastasia Dobromyslova (RUS) 2-0 Aileen de Graaf (NED)
22:45 uur Glen Durrant (ENG) 4-3 Scott Baker (ENG)

Vrijdag 11 januari:
Middagsessie:
14:00 uur Michael Unterbuchner (GER) 5-4 Willem Mandigers (NED)
15:30 uur Mikuru Suzuki (JPN) 2-0 Maria O’Brien (ENG)
16:00 uur Conan Whitehead (ENG) 3-5 Scott Waites (ENG)

Avondsessie:
20:00 uur Anastasia Dobromyslova (RUS) 1-2 Lorraine Winstanley (ENG)
21:00 uur Kyle McKinstry (NI) 2-5 Glen Durrant (ENG)
23:00 uur Jim Williams (WAL) 5-3 Scott Mitchell (ENG)

Zaterdag 12 januari:
Middagsessie

15:30 uur Lorraine Winstanley 0-3 Mikuru Suzuki (Finale dames)
17:00 uur Scott Waites 6-1 Michael Unterbuchner

Avondsessie
20:00 uur Jim Williams 3-6 Glen Durrant

Zondag 13 januari:
Avondsessie
18:00 uur Scott Waites 3-7 Glen Durrant