Home BDO/WDF Hoofdnieuws Richard Veenstra naar finale England Masters tegen Scott Mitchell

Richard Veenstra naar finale England Masters tegen Scott Mitchell

Richard Veenstra is er wederom in geslaagd om zich te plaatsen voor een finale. Nadat hij vorige week in de eindstrijd van de BDO World Trophy stond heeft Flyers zich deze keer geplaatst voor de finale van de England Masters.

Hij wist op weg naar de finale te winnen van Gino Vos (4-3), Kyle McKinstry (4-1), Gary Stone (4-2), Anthony Dean (4-0), Paul Tubb (4-0), Paul Egginton (4-0) en Nick Budgen (4-0).

In deze finale speelt hij op zondag tegen Scott Mitchell en dit zal live te volgen zijn op deze livestream.

Best of 9 legs 501 – Finale
5) Scott Mitchell
v
2) Richard Veenstra
Best of 7 legs 501 – Halve finale
1) Wesley Harms
2-4
5) Scott Mitchell
22) Gino Vos
3-4
2) Richard Veenstra
Best of 7 legs 501 – Kwartfinale
1) Wesley Harms
4-0
8) Gary Robson
5) Scott Mitchell
4-3
James Beeton
Ritchie Edhouse
0-4
22) Gino Vos
Kyle McKinstry
1-4
2) Richard Veenstra
Best of 7 legs 501 – Laatste 16
1) Wesley Harms
4-3
16) Andy Hamilton
Martin Phillips
0-4
8) Gary Robson
5) Scott Mitchell
4-0
Michael Busscher
James Beeton
4-1
Lee Williams
Ritchie Edhouse
4-3
14) Dave Evans
22) Gino Vos
4-3
Antony Allen
Alan Edwards
0-4
Kyle McKinstry
15) Gary Stone
2-4
2) Richard Veenstra

Bij de dames zal de finale gaan tussen Lisa Ashton en de pas 15-jarige Beau Greaves. Namens Nederland waren onder andere Anca Zijlstra en Suzan Konings van de partij maar zij gingen vroegtijdig onderuit.

Best of 9 legs 501 – Finale
1) Lisa Ashton
v
7) Beau Greaves
Best of 7 legs 501 – Halve finale
1) Lisa Ashton
4-0
Dee Bateman
Maria O’Brien
2-4
7) Beau Greaves
Best of 7 legs 501 – Kwartfinale
1) Lisa Ashton
4-0
Lyn Marsden
5) Anastasia Dobromyslova
0-4
Dee Bateman
Maria O’Brien
4-3
Kirsty Hutchinson
7) Beau Greaves
4-1
2) Deta Hedman
Best of 7 legs 501 – Laatste 16
1) Lisa Ashton
4-2
Suzanne Smith
Lyn Marsden
4-3
Lorraine Hyde
5) Anastasia Dobromyslova
4-1
Sue Gulliver
Jana Kanovska
0-4
Dee Bateman
Maria O’Brien
4-1
Tracey Hancock
Kirsty Hutchinson
4-3
6) Lorraine Winstanley
7) Beau Greaves
4-0
Jane Monaghan
Kerry Louise O’Connor
1-4
2) Deta Hedman