Home BDO/WDF Hoofdnieuws Winmau World Masters: 2 Nederlanders en 2 Belgen geplaatst

Winmau World Masters: 2 Nederlanders en 2 Belgen geplaatst

Vandaag begon de Winmau World Masters en aan het eind van de dag wisten 2 Nederlanders en 2 Belgen zich te plaatsen. 

Bij de heren reikte Wouter Vaes namens Nederland tot de laatste 16 bij de heren. Bij de Belgen slaagden Roger Janssen en Mario Vandenbogaerde hier in.

Willem Mandigers, Chris Landman, Wesley Harms en Richard Veenstra sluiten hier morgen bij aan als geplaatste spelers van de Winmau World Masters.

In het damestoernooi geen succes namens de lage landen. De speelsters die zich hebben geplaatst voor de halve finales zijn Casey Gallagher, Sue Gulliver, Mikuru Suzuki en Corrine Hammond.

Bij de jeugd was er wel Nederlands succes. Jurjen van der Velde won in de halve finale met 4-2 van Keanu van Velzen en dus mag hij het in de finale gaan opnemen tegen Keane Barry.

In het meisjestoernooi plaatsten Beau Greaves en Hayley Crowley zich voor de finale. Rosanne van der Velde en Romy Vermeulen waren de beste Nederlandse speelsters met een plek in de kwartfinale. Daarin verloren ze van de latere finalisten.

Het toernooi zal op vrijdag verder gaan op het podium en tot en met zondag zal alles te volgen zijn via deze livestream.

Uitslagen Winmau World Masters
Heren
Dames
Junioren
Meisjes

Paradarters (spelen op vrijdag 5 oktober)

Alle uitslagen van de Nederlanders en Belgen zijn onder het schema van vrijdag te zien.

Schema podiumwedstrijden vrijdag (tijden zijn richttijden)
12.00 uur: Meisjesfinale: Beau Greaves – Hayley Crowley
12.30 uur: Junioren finale: Jurjen van der Velde – Keane Barry
13.30 uur: Glen Durrant – John Walton
14.00 uur: Scott Baker – Gary Stone
14.30 uur: Ross Montgomery – Wouter Vaes
15.00 uur: Gary Robson – Mario Vandenbogaerde
15.30 uur: Scott Mitchell – Shane McGuirk
16.00 uur: Willem Mandigers – Ricardo Pietreczko
16.30 uur: Chris Landman – Eddie Mordica
17.00 uur: Wesley Harms – Dave Copley
17.30 uur: Jim Williams – Keith Geraghty
18.00 uur: Richard Veenstra – Adam Smith Neale
18.30 uur: Dave Parletti – John Burgess
19.00 uur: Scott Waites – Terry Stubbs
19.30 uur: Michael Unterbuchner – Roger Janssen
20.00 uur: Wayne Warren – Krzysztof Kcuik
20.30 uur: Daniel Day – Nigel Heydon
21.00 uur: Mark McGeeney – Sebastian Steyer

Alle uitslagen van Nederlanders en Belgen hebben we hieronder op een rij gezet.

Nederlandse heren
Laatste 256
11:30 uur Tonny Veenhof 0-3 John Walton
11:30 uur Kay Smeets 2-3 Declan Quinn
11:30 uur Wouter Vaes 3-1 Vesa Porkola
11:30 uur Alexander Merkx 0-3 Dave Calvert
11:30 uur Youri Duijster 0-3 Paul Reilly
11:30 uur Marvin van Velzen 3-1 Callum Davidson
11:30 uur Jeffrey Sparidaans 1-3 Allan Edwards
12:00 uur Hendrik Tooren 0-3 Adam Mould
12:00 uur Michael Busscher 3-1 Gavin Carlin
12:00 uur Justin van Tergouw 3-0 Colin Mcgarry
12:00 uur Martijn Kleermaker 3-1 Teuvo Haverinen
12:00 uur Jitse van der Wal 3-2 Dawid Robak
12:30 uur Toon Greebe 3-0 Garry Thompson
12:30 uur Silko Visser 0-3 Valentin Tagan
12:30 uur Maikel Verberk 0-3 Andrew Dempsey
13:00 uur Seppe Giebens 0-3 Martin Phillips
13:00 uur Martijn Schoenmakers 3-0 Jared Rafferty
13:00 uur Michel van der Horst 3-0 Ray Bell
13:00 uur Theo de Jong 3-1 Roy Bailie
13:00 uur Gijsbert van Malsen 3-0 Kevin Luke
13:00 uur Derk Telnekes 0-3 Aaron Turner
13:00 uur Wessel Nijman 0-3 Dean Reynolds
13:00 uur Carlo van Cleef 3-0 Robert Howe

Laatste 128
13:00 uur Martijn Schoenmakers 0-3 Joe Davis
13:30 uur Wouter Vaes 3-1 Peter Frewer
13:30 uur Justin van Tergouw 3-1 Henrik Halsvik
13:30 uur Marvin van Velzen 0-3 Dylan Powell
13:30 uur Martijn Kleermaker 3-2 Danny Key
13:30 uur Michael Busscher 3-2 Adam Mould
13:30 uur Jitse van der Wal 3-0 Glen Honore
14:00 uur Michel van der Horst 3-0 Theo de Jonh
14:00 uur Toon Greebe 1-3 David Copley
14:00 uur Carlo van Cleef 3-2 Tony O’Shea
14:00 uur Gijsbert van der Malsen 2-3 Ricardo Fernandez

Laatste 64
14:30 uur Martijn Kleermaker 3-2 Dylan Powell
14:30 uur Jitse van der Wal 2-3 Sebastian Steyer
14:30 uur Justin van Tergouw 1-3 Roger Janssen
14:30 uur Wouter Vaes 3-0 Derek Maclean
14:30 uur Michael Busscher 2-3 Wes Newton
14:30 uur Michel van der Horst 1-3 Garry Stafford
14:30 uur Carlo van Cleef 1-3 Jason Lovett

Laatste 32 (winnaars plaatsen zich voor vrijdag)
15:00 uur Martijn Kleermaker 1-3 Krzystof Kciuk
15:00 uur Wouter Vaes 3-0 Darren Tyler

Belgische heren
Laatste 256
11:30 uur Roger Janssen 3-0 Martin Dufek
12:00 uur Mario Vandenbogaerde 3-0 Colin Jeffrey
12:00 uur Zyon Raman 0-3 Marti Marti Santamaria
12:30 uur Viani van den Bergh 2-3 Adam Stella
13:00 uur Jeffrey van Egdom 3-0 Ronnie Roberts

Laatste 128
13:30 uur Roger Janssen 3-0 Paul Reilly
13:30 uur Mario Vandenbogaerde 3-1 Kevin Lane
14:00 uur Jeffrey van Egdom 1-3 Mikey Rees

Laatste 64
14:30 uur Roger Janssen 3-1 Justin van Tergouw
14:30 uur Mario Vandenbogaerde 3-0 Dave Calvert

Laatste 32 (winnaars plaatsen zich voor vrijdag)
15:00 uur Roger Janssen 3-1 Oskar Lukasiak
15:00 uur Mario Vandenbogaerde 3-0 Darren Clifford

Nederlandse dames
Laatste 256
11:00 uur Aletta Wajer 4-0 Louise Hepburn
11:00 uur Femke Herms 4-0 Shirley Williams
11:25 uur Veerle Hamelink 2-4 Sarah Bartlome

Laatste 128
11:50 uur Aileen de Graaf 2-4 Rachna David
11:50 uur Suzan Konings 4-0 Jacqueline O’neill
11:50 uur Sharon Prins 4-0 Amanda Cox
12:15 uur Anca Zijlstra 4-0 Mara Casadei
12:40 uur Anita van der Velde 4-0 Shelbie simmons
13:05 uur Astrid Trouwborst 0-4 Susianne Hagvall
13:30 uur Marjolein Noijens 3-4 Hester Stolz
13:55 uur Priscillia Steenbergen 4-3 Linda Wilder
13:55 uur Vanessa Zuidema 4-0 Natalie Evans
14:20 uur Marly van den Heuvel 3-4 Rachel Brooks
14:45 uur Aletta Wajer 4-3 Tina Neylon
14:45 uur Femke Herms 4-1 Lou Stockings

Laatste 64
15:10 uur Sharon Prins 4-0 Deborah Speck
15:10 uur Anca Zijlstra 4-0 Julie Thompson
15:10 uur Suzan Konings 0-4 Fallon sherrock
15:35 uur Anita van der Velde 4-2 Zoe Jones
16:00 uur Vanessa Zuidema 4-2 Priscillia Steenbergen
16:25 uur Femke Herms 4-3 Rhonda Maidment
16:25 uur Aletta Wajer 0-4 Vicky Pruim

Laatste 32
16:50 uur Sharon Prins 4-0 Anca Zijlstra
16:50 uur Anita van der Velde 4-2 Fiona Roberts
17:15 uur Vanessa Zuidema 3-4 Tara Mears
17:15 uur Femke Herms 3-4 Maria O’Brien

Laatste 16
17:40 uur Sharon Prins 1-4 Anita van der Velde

Kwartfinale (winnaars plaatsen zich voor vrijdag)
18:05 uur: Anita van der Velde 1-4 Corrine Hammond

Nederlandse junioren
Laatste 128
11:00 uur Kevin Lasker 4-2 Hidehiko Ishimori
11:00 uur Danny Jansen 4-0 Ronan McDonagh
11:25 uur Mike Jansen 4-1 Corey Buckley
11:50 uur Marcel Bus 4-0 Douhlas King
11:50 uur Keanu van Velzen 4-2 Gian van Veen
11:50 uur Daan Bastiaansen 4-2 Wayne Dunne

Laatste 64
12:15 uur Pim van Bijnen 4-0 Josh Rock
12:40 uur Levy Frauenfelder 4-0 Tyler Radlett
13:05 uur Danny de Graaf 4-1 Michael Wieser
13:05 uur Jurjen van der Velde 4-0 John Gallazzi
13:05 uur Kevin Lasker 4-1 Jacob Demers
13:05 uur Danny Jansen 4-0 Harry Deamer
13:20 uur Daan Bastiaansen 4-1 Aaron Rahlfs
13:30 uur Mike Jansen 1-4 Marcel Bus
13:55 uur Keanu van Velzen 4-3 Nathan Girvan

Laatste 32
13:55 uur Pim van Bijnen 4-3 Levy Frauenfelder
13:55 uur Jurjen van der Velde 4-1 Sean Negrette
14:20 uur Daan Bastiaansen 4-0 Brad Phillips
14:20 uur Danny Jansen 1-4 Killian Heffernan
14:20 uur Marcel Bus 1-4 Vilem Sedivy
14:20 uur Kevin Lasker 1-4 Dylan Slevin
14:20 uur Danny de Graaf 4-1 Tobias de Vriesere
14:20 uur Keanu van Velzen 4-1 Jack Male

Laatste 16
14:45 uur Danny de Graaf 4-0 Joe Pitchford
14:45 uur Keanu van Velzen 4-0 Pim van Bijnen
14:45 uur Jurjen van der Velde 4-0 Daan Bastiaansen

Kwartfinale
15:10 uur Danny de Graaf 3-4 Keanu van Velzen
15:10 uur Jurjen van der Velde – Brandon Stocking

Halve finale (winnaar plaatst zich voor vrijdag)
15:35 uur Keanu van Velzen 2-4 Jurjen van de Velde

Belgische junioren
Laatste 64
12:15 uur Maringo Baes 1-4 Evan Wishart

Nederlandse meisjes
Laatste 64
16:00 uur Layla Brussel 4-3 Linn Karlstrom
16:00 uur Rosanne van der Velde 4-0 Lois Tweddle
16:00 uur Romy Vermeulen 4-2 Jasmine Dean

Laatste 32
16:30 uur Lerena Rietbergen 1-4 Beau Greaves
17:00 uur Kyana Frauenfelder 4-0 Ksenia Klochek
17:00 uur Layla Brussel 4-2 Rosie O’Connor
17:00 uur Rosanne van der Velde 4-1 Rianne December
17:00 uur Romy Vermeulen 4-0 Anna Votavova

Laatste 16
17:30 uur Layla Brussel 0-4 Katie Sheldon
17:30 uur Rosanne van der Velde 4-0 Jennifer Wieser
18:00 uur Romy Vermeulen 4-2 Kyana Frauenfelder

Kwartfinale
18:00 uur Beau Greaves 4-1 Rosanne van der Velde

Belgische meisjes
Laatste 32
16:30 uur Cheyenne Vleugels 0-4 Sophie Mckinlay
16:30 uur Femke De Vuyst 2-4 Aaja Jalbert
16:30 uur Febe Humblet 3-4 Hayley Crowley