Home BDO/WDF Hoofdnieuws World Masters: De Belg Davy van Baelen plaatst zich voor laatste 32

World Masters: De Belg Davy van Baelen plaatst zich voor laatste 32

Bij de heren hebben zich geen Nederlanders weten te voegen bij de laatste 32 van de Winmau World Masters. Toon Greebe was erg dichtbij maar hij moest in de beslissende partij zijn meerdere erkennen in Raymond Smith die met 3-2 in sets won. Ook Wouter Vaes haalde de sheetfinale. Hij verloor hier 3-0 van Alan Soutar. De Belg Davy van Baelen trok zijn goede vorm van gisteren door en won zijn sheetfinale met 3-1 van Tony O’Shea.

Vandaag bleven er 16 heren, 4 dames, 2 jongens en 2 meisjes over. De 16 heren zullen morgen vergezeld worden met de 16 geplaatste heren bij de laatste 32. De 4 dames zullen met de 4 geplaatste dames zaterdag de strijd aangaan in de kwartfinales. 

Voor verslag en de uitslagen bij de jeugd klik hier.

Laatste 32 (winnaars gaan door naar morgen)
1: Barry Lynn 2-3 Norbert Attard
2: Oskar Lukasiak 3-1 Bradley Kirk
3: Hannes Schnier 0-3 Kiley Edmunds 
4: David Airey 1-3 Gary Robson 
5: Madars Razma 1-3 John O’Shea
6: Simon Stainton 1-3 David Copley
7: Neil Duff 3-2 Craig Gilchrist
8: Steve Alker 3-2 Jamie Bain
9: Toon Greebe 2-3 Raymond Smith
10: Daniel Larsson 0-3 Dave Parletti 
11: James Hurrell 3-2 Kyle McKinstry 
12: Jeff Smith 3-2 Ted Hankey 
13: Robbert Allenstein 3-1 Thomas Concannon
14: Alan Soutar 3-0 Wouter Vaes
15: Michael Meaney 3-2 Rhys Griffin 
16: Davy van Baelen 3-1 Tony O’Shea

Sheet heren

Kwartfinale
Maria O´Brien-ENG – Rachel Brooks-ENG 4-0
Steffi Rennoch-GER – Corrine Hammond-AUS 3-4
Vicky Pruim-SWE – Rhian Griffiths-WAL 4-1
Ann Marie Potts-WAL – Trina Gulliver MBE-ENG 0-3

Halve finale
Maria O´Brien-ENG – Corrine Hammond-AUS
Vicky Pruim-SWE – Trina Gulliver MBE-ENG

Sheet dames

———–

Updates van eerder vandaag:

Heren Winmau
Laatste 512
Sheet 3
Wessel van Vulpen 0-3 Alex Jensen

Sheet 7
Sven Wens 3-1 Phillipp Ruckstuhl

Sheet 9
Toon Greebe 3-0 Zsolt Melisek

Sheet 10
Timmy Cornelis 0-3 Stefano Tomassetti

Laatste 256
Sheet 1
Sven Verdonck 0-3 Barry Lynn

Sheet 2
Richard Huizinga 3-1 Jim Widmayer
Luuk Boeijink 3-1 Phillip Stockton

Sheet 3
Jeffrey van Egdom 3-1 Martin Atkins

Sheet 5
Fabian Roosenbrand 3-2 John Jr Norman
Danny Blom 1-3 Shaun Carroll
Martijn Kleermaker 3-0 Marko Kantele
Mikey van Bemmel 0-3 Cameron Menzies

Sheet 6
Geert Nentjes 1-3 Steve Robertson

Sheet 7
Jimmy Hendriks 3-0 Sven Wens
Hendrik Tooren 3-0 Callum Loose

Sheet 8
Roger Janssen 3-0 Danny Brannan

Sheet 9
Toon Greebe 3-1 Martin C. Atkins
Jeffrey Sparidaans 3-0 Steven Wilcox
Chris Landman 2-3 Matt Padgett

Sheet 10
Brian Raman 3-1 Conor Heneghan

Sheet 11
Gino Vos 3-0 Mark Grady
Bledar Aliaj 0-3 Goran Gosse Eriksson
Willem Mandigers 3-1 Terry Fougere

Sheet 14
Timo van Wanrooy 1-3 Dennis Lindskjold
Wouter Vaes 3-0 Michail Vlassis

Sheet 16
Davy van Baelen 3-1 Peter Sajwani
Jaimy van Bavel 1-3 Willard Bruguier Jr

Laatste 128
Sheet 2
Richard Huizinga 3-1 Andreas Harrysson
Luuk Boeijink 3-1 Patrick Rey

Sheet 3
Jeffrey van Egdom 2-3 Dennis Nilsson

Sheet 5
Fabian Roosenbrand 0-3 Madars Razma
Martijn Kleermaker 2-3 Cameron Menzies

Sheet 7
Jimmy Hendriks 2-3 Neil Duff
Hendrik Tooren 3-0 Gary Stone

Sheet 8
Roger Janssen 3-0 Martin Schindler

Sheet 9
Toon Greebe 3-2 Jeffrey Sparidaans

Sheet 10
Brian Raman 3-0 Milan Stefanak

Sheet 11
Gino Vos 2-3 James Hurrell
Willem Mandigers 0-3 Kyle McKinstry

Sheet 14
Wouter Vaes 3-2 Dennis Lindskjold

Sheet 16
Davy van Baelen 3-0 Craig Quinn

Laatste 64
Sheet 2
Richard Huizinga 0-3 Oskar Lukasiak
Luuk Boeijink 1-3 Bradley Kirk

Sheet 7
Hendrik Tooren 2-3 Neil Duff

Sheet 8
Roger Janssen 1-3 Jamie Bain

Sheet 9
Toon Greebe 3-0 Matt Padgett

Sheet 10
Brian Raman 1-3 Daniel Larsson

Sheet 14
Wouter Vaes 3-0 Michael Baker

Sheet 16
Davy van Baelen 3-0 Greg Moss

Laatste 32 (winnaars gaan door naar morgen)
1: Barry Lynn 2-3 Norbert Attard
2: Oskar Lukasiak 3-1 Bradley Kirk
3: Hannes Schnier 0-3 Kiley Edmunds 
4: David Airey 1-3 Gary Robson 
5: Madars Razma 1-3 John O’Shea
6: Simon Stainton 1-3 David Copley
7: Neil Duff 3-2 Craig Gilchrist
8: Steve Alker 3-2 Jamie Bain
9: Toon Greebe 2-3 Raymond Smith
10: Daniel Larsson 0-3 Dave Parletti 
11: James Hurrell 3-2 Kyle McKinstry 
12: Jeff Smith 3-2 Ted Hankey 
13: Robbert Allenstein 3-1 Thomas Concannon
14: Alan Soutar 3-0 Wouter Vaes
15: Michael Meaney 3-2 Rhys Griffin 
16: Davy van Baelen 3-1 Tony O’Shea

Dames
Laatste 256
Sheet 3
Karin Krappen ff-4 Kristin Bomander

Sheet 4
Carine Dessein – Kirsten Byo

Sheet 7
Tamara Schuur 4-? Silke Lowe

Sheet 8
Lynn Taeymans – Mercedes de los Santos

Laatste 128
Sheet 1
Bauwke Verreydt – Casey Stephenson
Peggy van Ballaert – Mikuru Suzuki

Sheet 2
Kelly Streef 4-? Dee Bateman
Brenda Galle – Louise Hepburn

Sheet 3
Sharon Prins 4-1 Kristin Bomander
Patricia de Peuter – Helen Dunn

Sheet 4
Marjolein Noijens 4-? Carine Dessein/Kirsten Byo
Vanessa Zuidema 4-2 Rachna David

Sheet 5
Dana Verhaegen – Tyler Crook

Sheet 6
Jill Desmedt – Joanne Luke
Danielle IJpelaar – Sue Cusick

Sheet 7
Anca Zijlstra ?-4 Tamara Schuur
Anneke Kuijten 4-1 Els Verpoorten

Sheet 8
Priscilla Steenbergen 4-? Audrey Verbist

Laatste 64
Sheet 2
Kelly Streef – Louise Hepburn/Brenda Galle

Sheet 4
Marjolein Noijens – Gaynor Williams/Kaisu Rekinnen
Vanessa Zuidema – Martina Sulovska/Jana Kanovska

Sheet 7
Tamara Schuur 4-? Marina Kononova/Iselin Hauen
Anneke Kuijten – Laura Grant/Ann Marie Potts

Sheet 8
Priscilla Steenbergen – ?

Laatste 32
Sheet 7
Tamara Schuur – ?

Kwartfinale
Corrine Hammond wint en geplaatst voor halve finale op podium
Maria O’Brien wint en geplaatst voor halve finale op podium
Trina Gulliver wint en geplaatst voor halve finale op podium
Vicky Prum wint en geplaatst voor halve finale op podium

Jongens
Laatste 128
Sheet 2 
Wesley Hurrebrink – John Bishorek
Viani van den Bergh – Tom Blagg
Sven Clauwaert – Lucas Christensen

Sheet 3
Wessel Nijman 4-0 Padraig Murphy
Zyon Raman – Eric Vonrufs
Gianni Klaase – Dominik Pundt
Erik Meyers – John Gallazzi
Gijsbert van Malsen 4-1 Aaron Douglas

Sheet 4
Justin van Tergouw 4-0 Oliver King
Dylan van Beers – Nathan Girvan

Laatste 64

Sheet 1
Sammy Goris – Bradley Brooks

Sheet 2
Owen Roelofs – Owen Maiden

Sheet 3
Wessel Nijman wint
Levy Frauenfelder 4-1 Adam Howard
Maikel Verberk 4-1 Nico Schlund
Marvin van Velzen – Hakon Helling
Ruben van der Guchten – Benjamin Reus
Gijsbert van Malsen 4-1 Erik Meyers/John Gallazzi 

Sheet 4
Jordi van der Meirsch – Chris Gracey
Justin van Tergouw 4-0 Alex Gurr

Laatste 32
Sheet 3
Levy Frauenfelder 3-4 Maikel Verberk
Wessel Nijman 4-1 Gijsbert van Malsen

Sheet 4
Justin van Tergouw – ?

Laatste 16
Marvin van Velzen 2-4 Maikel Verberk

Kwartfinale
Maikel Verberk 1-4 Wessel Nijman 

Halve finale
Wessel Nijman 1-4 Justin van Tergouw 
Owen Maiden wint

Finale
Justin van Tergouw – Owen Maiden

Meisjes
Laatste 64
Sheet 1
Annouck Gellinck – Tammy Jo Grafton

Laatste 32
Sheet 1
Cheyenne Vleugels – Laura Bowley
Lerena Rietbergen – Ami Collins
Kyana Frauenfelder 2-4 Anick Sylvest

Sheet 2
Veerle Hamelink 4-0 Jaqueline Alpvik
Layla Brussel – Beau Greaves
Tamara van der Meirsch – Jessica Bonner
Lieselotte Bracke – Sophie Frost

Laatste 16
Sheet 2
Veerle Hamelink – Bobbie Smith/Hannah Tomkins

Halve finale
Melissa Reus 0-4 Veronica Koroleva
Beau Greaves-ENG – Line Kristiansen-DEN

Finale
Veronica Koroleva