Hoofdpodium
1e ronde
Steve Beaton 4-2 Scott Rand
Mark Stephenson 4-1 Ben Burton
Wayne Mardle 4-0 Darrin Pugh
Mark Hylton 4-1 Brian Woods
Colin Lloyd 4-3 Jelle Klaasen
John Bowles 4-2 Peter Manley
James Wade 4-2 Davey Dodds
Devon Petersen 4-2 Stuart White
2e ronde
John Henderson 4-1 Ian Covill
Michael Mansell 4-0 Antonio Alcinas
Michael van Gerwen 4-2 Shane O'Connor
Peter Hudson 4-3 Magnus Caris
Shaun Griffiths v Tony Eccles
Bord 2
1e ronde
Reece Robinson 4-0 Barrie Bates
John Henderson 4-1 Lee Palfreyman
Brandon Walsh Bye (Mensur Suljovic krijgt een time out)
Shaun Griffiths Bye (John MaGowan heeft zich wegens een verwonding afgemeld)
Justin Pipe 4-0 Gary Welding
Kirk Shepherd 4-1 Paul Cartwright
Steve Grubb 4-1 Andy Beardmore
Roland Scholten 4-0 Kevin Edwards
2e ronde
Mark Hylton 4-1 Geoff Whitworth
Co Stompe 4-3 Chris Jones
Martyn Turner 4-2 Ryan Murray
Andrew Gilding 4-2 Matt Clark
Justin Pipe 4-1 John O'Shea
Bord 3
Voorronde
Dave Prins 4-3 John Donaldson
Louis Blundell 4-0 Duncan Hastings
1e ronde
John O'Shea 4-1 Alex Roy
Robbie Green 4-2 Steve Clews
Ryan Murray 4-1 Colin Monk
Stuart Monaghan 4-0 James Richardson
Steve Werrett 4-0 John Kennedy
Peter Hudson 4-3 Steve Evans
Andy Pearce 4-1 Matt Jackson
Andy Boulton 4-3 Jimmy Mann
2e ronde
Sam Hill 4-1 William O'Connor
Craig Mucklow 4-0 Andy Smith
James Wade 4-2 Dave Prins
Mark Jones 4-3 Ian Gleeson
Bord 4
Voorronde
Michael Rosenauer 4-0 Peter White
Bruce Harrison 4-1 Curtis Hammond
1e ronde
Jamie Ellam 4-2 Ian Moss
Mick McGowan 0-4 Andy Smith
Arron Monk 4-3 Steve Hine
Ian Covill 4-2 Stuart Daniels
Rocco Maes 4-0 Colin Appleton
Steve Maish 4-3 Martin Perring
Dave Prins 4-1 Jon Jukes
Wayne Atwood 4-3 Louis Blundell
2e ronde
Steve Beaton 4-2 Steve Werrett
Dennis Priestley 4-2 Robbie Green
Reece Robinson 4-0 Wayne Mardle
Bord 5
Voorronde
Paul Harvey 4-2 Mick Todd
Chris Thompson 0-4 Nigel Heydon
1e ronde
Michael Mansell 4-0 Gordon Foster
Mark Jones 4-0 John Jackson
Tony Eccles 4-0 Bruce Harrison
Dan Butler 4-3 Jason Crawley
Craig Mucklow 4-3 Matt Padgett
Richard North 4-3 Paul Whiworth
Jon Bott 4-2 Michael Rosenauer
Conan Whitehead 4-0 Charlie Cooper
2e ronde
Stuart Monaghan 4-2 Jamie Robinson
Joe Murnan 4-0 Steve Douglas
Steve Maish 4-2 Mark Stephenson
Roland Scholten 4-1 Nick Fullwell
Bord 6
Voorronde
Mark Lawrence 3-4 Dave Ladley
Phil Daniels 4-1 Nicky Bache
1e ronde
Antonio Alcinas 4-1 Mareno Michels
Tony Ayres 4-1 Jyhan Artut
Richie Howson 4-2 Stephen Hardy
Chris Jones 4-0 Danny Jones
Joe Murnan 4-3 Damien Sherwood
Steve Douglas 4-0 John Keating
Paul Harvey 4-0 Charlie Burns
Matthew Edgar 4-2 Nigel Heydon
2e ronde
Graham Hollis 4-1 Jamie Ellam
Richard North 4-0 Dan Butler
Andy Boulton 4-1 Jon Bott
Wayne Atwood 4-2 Conan Whitehead
Bord 7
Voorronde
Nick Fullwell 4-2 Tony Broughton
Michael Barnard 4-0 Eddie Lovely
1e ronde
Michael van Gerwen 4-0 Dean Stewart
Martyn Turner 4-0 Tommy Little
Matt Clark 4-3 Jamie Hagen
William O'Connor 4-1 Darren Hawken
Dennis Priestley 4-3 Dave Ladley
Peter Wright 4-2 Phil Daniels
Magnus Caris 4-2 Kevin McDine
Ian Gleeson 4-0 Kirk Gordon
2e ronde
Richie Howson 4-0 Tony Ayres
Kirk Shepherd 4-0 Rocco Maes
John Bowles 4-3 Devon Petersen
Matthew Edgar 4-1 Andy Pearce
Bord 8
Voorronde
Wayne Atwood 4-1 Lee Rose
Andy Pearce 4-0 Eddy Martin
1e ronde
Geoff Whitworth 4-1 Kevin Simm
Co Stompe 4-0 Terry Temple
Jamie Robinson 4-0 Michael Barnard
Graham Hollis 4-3 Matthew Jordan
Shane O'Connor 4-3 Chris Aubrey
Sam Hill 4-3 Aodhagan O'Neill
Nick Fullwell 4-1 Dennis Smith
Andrew Gilding 4-0 Brendan Dolan
2e ronde
Colin Lloyd 4-2 Arron Monk
Peter Wright 4-0 Steve Grubb
Paul Harvey 4-0 Brandon Walsh
Nadat alle wedstrijden zijn gespeeld zal er een open loting plaatsvinden voor de 3e ronde.
Speelschema 3 ronde Speedy Hire UK Open 2011:
Vrijdag 3 juni
20:00 uur - 00:00
Hoofdpodium
Co Stompé 9-7 Simon Whitlock
Raymond van Barneveld 9-5 Steve Brown
Phil Taylor 9-3 Mark Frost
Terry Jenkins 9-7 Adrian Lewis
Richie Burnett 9-7 Colin Lloyd
Bord 2
Mark Walsh 9-5 Mervyn King
Gary Anderson 9-4 Ian White
John Part 9-2 Roland Scholten
Bord 3
Kirk Shepherd 9-6 Darren Johnson
Dave Chisnall 9-2 Richard North
John Bowles 9-7 Justin Pipe
Robert Thornton 9-6 Wayne Atwood
Bord 4
Andrew Gilding 9-6 Andy Hamilton
Mark Hylton 9-0 Andy Jenkins
Wes Newton 9-3 John Henderson
Colin Osborne 9-4 Mark Jones
Bord 5
Michael Smith 9-2 Sam Hill
Denis Ovens 9-4 Kevin Painter
Andy Boulton 9-7 Vincent van der Voort
Joe Murnan 9-8 Mark Dudbridge
Bord 6
Reece Robinson 9-8 Wayne Jones
Joe Cullen 9-8 Stuart Monaghan
Dennis Priestley 9-7 Alan Tabern
Matthew Edgar 9-6 Martyn Turner
Bord 7
Mark Webster 9-5 Tony Eccles
James Wade 9-2 Michael Mansell
Michael van Gerwen 9-2 Richie Howson
Steve Beaton 9-2 Jamie Caven
Bord 8
Ronnie Baxter 9-6 Steve Maish
Peter Wright 9-1 Peter Hudson
Paul Nicholson 9-3 Graham Hollis
Andy Smith 9-4 Paul Harvey
Best of 17 legs
Speelschema 4e ronde Speedy Hire UK Open 2011:
Zaterdag 4 juni
14:00 uur-18:00 uur
Hoofdpodium
Paul Nicholson 9-8 Gary Anderson
Phil Taylor 9-3 Dennis Priestley
James Wade 9-6 Terry Jenkins
Dave Chisnall 9-7 Ronnie Baxter
Bord 2
Wes Newton 9-3 Michael van Gerwen
Andy Smith 9-8 Reece Robinson
Raymond van Barneveld 9-4 Michael Smith
Mark Webster 9-8 Co Stompé
Bord 3
Richie Burnett 9-6 Joe Murnan
Denis Ovens 9-4 Mark Walsh
Robert Thornton 9-8 John Part
Colin Osborne 9-7 Kirk Shepherd
Bord 4
Andy Boulton 9-5 Matthew Edgar
Mark Hylton 9-2 Andrew Gilding
John Bowles 9-8 Steve Beaton
Peter Wright 9-5 Joe Cullen
Best of 17 legs
Speelschema 5e ronde Speedy Hire UK Open 2011:
20:00 uur - 00:00 uur
Hoofdpodium
James Wade 9-7 Richie Burnett
Robert Thornton 9-7 Colin Osborne
Paul Nicholson 9-8 Phil Taylor
Wes Newton 9-1 Raymond van Barneveld
Podium 2
Mark Hylton 9-7 Peter Wright
Mark Webster 9-4 Andy Boulton
Denis Ovens 9-6 Andy Smith
Dave Chisnall 9-4 John Bowles
Best of 17 legs
Speelschema finales Speedy Hire UK Open 2011:
Zondag 5 juni
14:00 uur-18:00 uur
Kwartfinales
Denis Ovens 10-6 Mark Hylton
Mark Webster 10-7 Robert Thornton
Wes Newton 10-8 Dave Chisnall
James Wade 10-7 Paul Nicholson
Best of 19 legs
20:00 uur - 00:00 uur
Halve finales
James Wade 10-9 Mark Webster
Wes Newton 10-6 Denis Ovens
Best of 19 legs
Finale
James Wade 11-8 Wes Newton
Best of 21 legs
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties