Home Zone Toernooicenter Dutch Darts Masters Nuland

Toernooicenter Dutch Darts Masters Nuland

Vrijdag 26 oktober, eerste ronde
Middagsessie (13:00 uur – 17:00 uur)
Hoofdpodium
Dave Chisnall 1-6 Gino Vos
Mervyn King 6-1 Ronny Huybrechts
Justin Pipe 2-6 Andy Jenkins
Colin Lloyd 3-6 Scott Rand
Kevin Painter 6-3 Brian Woods
Co Stompé 6-2 Terry Temple
Ronnie Baxter 6-4 Roland Scholten
Wes Newton 6-4 Jyhan Artut

Ian White kent een vrijloting in verband met afwezigheid Robert Thornton

Tweede podium
Alan Tabern 6-4 Michael Smith
Wayne Jones 6-2 Dave Ladley
Terry Jenkins 5-6 Max Hopp
Jamie Caven 1-6 Kevin Munch
Denis Ovens 2-6 James Hubbard
Andy Smith 6-3 Dennis Priestley
Paul Nicholson 6-3 Ross Smith

Evening Session (19:00 uur – 23:00 uur)
Hoofdpodium

Andy Hamilton 6-5 Dennis Smith
Simon Whitlock 6-4 Per Laursen
John Part 4-6 Arron Monk
Vincent van der Voort 6-0 Bernd Roith
Michael van Gerwen 6-4 Peter Hudson
Phil Taylor 6-0 Steve Hine
Raymond van Barneveld 6-3 Mick Todd
Kim Huybrechts 6-2 Tomas Seyler

Tweede podium
Mark Hylton 4-6 Davyd Venken
Peter Wright 5-6 Johnny Haines
Mark Webster 0-6 Mark Jones
Steve Beaton 6-5 Dean Winstanley
Colin Osborne 6-5 Toon Greebe
Steve Brown 6-5 Dick van Dijk
Mark Walsh 6-1 Jim Walker
Brendan Dolan 6-5 Tony West

Zaterdag 27 oktober
Tweede ronde
Middagsessie (13:00 uur – 17:00 uur)
Mark Walsh 6-3 BrendanDolan
Andy Jenkins 6-4 James Hubbard
Gino Vos 1-6 Jamie Caven
Andy Smith 6-0 Scott Rand
Mervyn King 4-6 Ian White
Kevin Painter 5-6 Wayne Jones
Andy Hamilton 6-4 Davyd Venken
Simon Whitlock 6-2 Alan Tabern

Avondsessie (19:00 uur – 23:00 uur)
Max Hopp 6-4 Steve Beaton
Vincent van der Voort 5-6 Arron Monk
Paul Nicholson 6-4 Michael van Gerwen
Raymond van Barneveld 5-6 Johnny Haines
Mark Jones 2-6 Kim Huybrechts
Phil Taylor 6-3 Co Stompé
Ronnie Baxter 4-6 Colin Osborne
Wes Newton 2-6 Steve Brown

Zondag 28 oktober
Middagsessie (13:00 uur – 17:00 uur)

Derde ronde:
Phil Taylor 6-1 Andy Smith
Andy Jenkins 1-6 Wayne Jones
Max Hopp 1-6 Paul Nicholson
Andy Hamilton 4-6 Arron Monk
Simon Whitlock 6-1 Ian White
Johnny Haines 6-5 Jamie Caven
Kim Huybrechts 6-4 Colin Osborne
Steve Brown 3-6 Mark Walsh

Avondsessie (19:00 uur – 23:00 uur)
Kwartfinales
Phil Taylor 5-6 Wayne Jones
Paul Nicholson 6-1 Arron Monk
Simon Whitlock 6-2 Johnny Haines
Kim Huybrechts 6-2 Mark Walsh

Halve finales
Waynes Jones 3-6 Paul Nicholson
Simon Whitlock 6-1 Kim Huybrechts
 
Finale
Simon Whitlock 6-1 Paul Nicholson

Alle wedstrijden werden gespeeld over een best of 11 legs.

Prijzengeld
Winner £15,000
Runner-Up £7,500
Semi-Finalists £5,000
Quarter-Finalists £3,000
Third Round Losers £1,500
Second Round Losers £1,000
First Round Losers £200
Qualifiers – Final Round Losers £100

.