Home Zone Toernooicenter Grand Slam of Darts 2012

Toernooicenter Grand Slam of Darts 2012

Speelschema Grand Slam of Darts 2012
(Zie groepsindeling, format en prijzengeld onderaan)

Zaterdag 10 november, 20:00 uur – 00:00 uur
Groep A-D eerste wedstrijden
Kevin Painter 5-4 Dean Winstanley (C)
Scott Waites 3-5 Mark Webster (A)
Jan Dekker 1-5 Mervyn King (D)
Robert Thornton 5-0 Ted Hankey (B)
Michael van Gerwen 5-2 Steve Beaton (B)
Phil Taylor 5-1 Co Stompé (A)
Simon Whitlock 2-5 James Hubbard (C)
James Wade 1-5 Arron Monk (D)

Zondag 11 november, 14:00 uur – 18:00 uur
Groep E-H eerste wedstrijden
Paul Nicholson 2-5 Brendan Dolan (F)
Andy Hamilton 5-2 Barrie Bates (F)
Terry Jenkins 2-5 Wesley Harms (G)
Raymond van Barneveld 5-0 Mark Walsh (H)
Adrian Lewis 4-5 Tony O’Shea (E)
Gary Anderson 5-4 John Part (E)
Christian Kist 5-1 Wayne Jones (H)
Wes Newton 5-2 Martin Phillips (G)

Zondag 11 november, 20:00 uur – 00:00 uur
Groep A-D tweede wedstrijden
Scott Waites 5-1 Co Stompé (A)
Ted Hankey 5-3 Steve Beaton (B)
James Wade 5-1 Jan Dekker (D)
Dean Winstanley 5-2 James Hubbard (C)
Mervyn King 5-3 Arron Monk (D)
Phil Taylor 5-2 Mark Webster (A)
Simon Whitlock 5-4 Kevin Painter (C)
Michael van Gerwen 5-3 Robert Thornton (B)
De winnaars van de wedstrijden op zaterdag spelen tegen elkaar en de verliezers tegen elkaar.

Maandag 12 november, 20:00 uur – 00:00 uur
Groep E-H tweede wedstrijden
Mark Walsh 5-4 Wayne Jones (H)
Terry Jenkins 5-2 Martin Phillips (G)
Paul Nicholson 5-0 Barrie Bates (F)
Adrian Lewis 2-5 John Part (E)
Andy Hamilton 5-1 Brendan Dolan (F)
Gary Anderson 5-4 Tony O’Shea (E)
Christian Kist 5-4 Raymond van Barneveld (H)
Wes Newton 5-2 Wesley Harms (G)
De winnaars van de wedstrijden op zondagmiddag spelen tegen elkaar en de verliezers tegen elkaar.

Dinsdag 13 november 13, 20:00 uur – 00:00 uur
Groep A-D laatste wedstrijden
Jan Dekker
1-5 Arron Monk (D)
Mark Webster 2-5 Co Stompé (A)
Kevin Painter 5-3 James Hubbard (C)
Robert Thornton 5-4 Steve Beaton (B)
James Wade 2-5 Mervyn King (D)
Phil Taylor 2-5 Scott Waites (A)
Simon Whitlock 1-5 Dean Winstanley (C)
Michael van Gerwen 5-0 Ted Hankey (B)

Woensdag 14 november, 20:00 uur – 00:00 uur
Groep E-H laatste wedstrijden
Adrian Lewis 5-4 Gary Anderson (E)
Brendan Dolan 5-0 Barrie Bates (F)
Wesley Harms 5-2 Martin Phillips (G)
Raymond van Barneveld 5-2 Wayne Jones (H)
John Part 5-4 Tony O’Shea (E)
Andy Hamilton 5-4 Paul Nicholson (F)
Wes Newton 5-2 Terry Jenkins (G)
Christian Kist 4-5 Mark Walsh (H)

Donderdag 15 november, 20:00 uur – 00:00 uur
Tweede ronde
Dean Winstanley 10-5 Arron Monk 
Mervyn King 5-10 Kevin Painter 
Michael van Gerwen 10-5 Phil Taylor
Scott Waites 10-8 Robert Thornton

Vrijdag 16 november, 20:00 uur – 00:00 uur
Tweede ronde
John Part 10-6 Brendan Dolan
Wes Newton 9-10 Christian Kist
Andy Hamilton 10-9 Gary Anderson
Raymond van Barneveld 10-4 Wesley Harms

Zaterdag 17 november, 14:00 uur – 18:00 uur
Kwartfinales middag
Dean Winstanley 16-12 Kevin Painter
John Part 12-16 Andy Hamilton

Zaterdag 17 november, 20:00 uur – 00:00 uur
Kwartfinales avond
Christian Kist 10-16 Raymond van Barneveld
Scott Waites 12-16 Michael van Gerwen

Zondag 18 november, 14:00 uur – 18:00 uur
Halve finales
Andy Hamilton 10-16 Raymond van Barneveld
Michael van Gerwen 16-8 Dean Winstanley

Zondag 18 november, 20:00 uur – 22:00 uur
Finale
Michael van Gerwen 14-16 Raymond van Barneveld

Eindstand in de groepen

Groep A

Naam

Pl

W

L

+/-

Pts

Scott Waites

3

2

1

+5

4

Phil Taylor

3

2

1

+4

4

Mark Webster

3

1

2

-4

2

Co Stompé

3

1

2

-5

2

Groep B

Naam

Pl

W

L

+/-

Pts

Michael van Gerwen

3

3

0

+10

6

Robert Thornton

3

2

1

+4

4

Ted Hankey

3

1

2

-8

2

Steve Beaton

3

0

3

-6

0

Groep C

Naam

Pl

W

L

+/-

Pts

Dean Winstanley

3

2

1

+6

4

Kevin Painter

3

2

1

+2

4

Simon Whitlock

3

2

1

0

4

James Hubbard

3

0

3

-8

0

Groep D

Naam

Pl

W

L

+/-

Pts

Mervyn King

3

3

0

+9

6

Arron Monk

3

2

1

+6

4

James Wade

3

1

2

-3

2

Jan Dekker

3

0

3

-12

0

Groep E

Naam

Pl

W

L

+/-

Pts

John Part

3

2

1

+3

4

Gary Anderson

3

2

1

+1

4

Tony O’Shea

3

1

2

-1

2

Adrian Lewis

3

1

2

-3

2

Groep F

Naam

Pl

W

L

+/-

Pts

Andy Hamilton

3

3

0

+8

6

Brendan Dolan

3

2

1

+4

4

Paul Nicholson

3

1

2

+1

2

Barrie Bates

3

0

3

-13

0

Groep G

Naam

Pl

W

L

+/-

Pts

Wes Newton

3

3

0

+9

6

Wesley Harms

3

2

1

+3

4

Terry Jenkins

3

1

2

-3

2

Martin Phillips

3

0

3

-9

0

Groep H

Naam

Pl

W

L

+/-

Pts

Raymond van Barneveld

3

2

1

+7

4

Christian Kist

3

2

1

+4

4

Mark Walsh

3

2

1

-3

4

Wayne Jones

3

0

3

-8

0

Format

Poulewedstrijden Best of 9 legs
Tweede ronde Best of 19 legs
Kwartfinale Best of 31 legs
Halve finale Best of 31 legs
Finale Best of 31 legs


Prijzengeld

Winnaar £100,000
Runner-Up £50,000
Halve finalisten £25,000
Kwartfinalisten £15,000
Tweede ronde verliezers £7,500
Groepwinnaars bonus £2,500
Derde plaats in de poule £5,000
Vierde plaats in de poule £2,500
Totaal £400,000

.