Home Zone Toernooicenter Premier League Darts 2013

Toernooicenter Premier League Darts 2013

Speelschema en uitslagen Premier League Darts 2013
(Zie stand in de poule en prijzengeld onder het speelschema) 


Week 1

7 Februari  – Odyssey Arena, Belfast
Andy Hamilton 5-7 Robert Thornton
James Wade 7-4 Wes Newton
Raymond van Barneveld 7-4 Gary Anderson
Simon Whitlock 7-3 Adrian Lewis
Phil Taylor 6-6 Michael van Gerwen

Week 2
14 Februari – AECC, Aberdeen
Wes Newton 2-7 Raymond van Barneveld
Andy Hamilton 7-4 James Wade
Gary Anderson 7-5 Simon Whitlock
Adrian Lewis 3-7 Phil Taylor
Robert Thornton 6-6 Michael van Gerwen

Week 3
21 Februari – BIC, Bournemouth
James Wade 7-4 Adrian Lewis
Robert Thornton 6-6 Wes Newton
Simon Whitlock 2-7 Phil Taylor
Michael van Gerwen 7-3 Raymond van Barneveld
Andy Hamilton 7-5 Gary Anderson

Week 4
28 Februari – Westpoint Arena, Exeter
Robert Thornton 7-2 Gary Anderson
Andy Hamilton 2-7 Michael van Gerwen
James Wade 6-6 Phil Taylor
Wes Newton 7-3 Adrian Lewis
Raymond van Barneveld 7-3 Simon Whitlock

Week 5
7 Maart – Capital FM Arena, Nottingham
James Wade 7-1 Robert Thornton
Raymond van Barneveld 7-5 Andy Hamilton
Adrian Lewis 7-4 Michael van Gerwen
Phil Taylor 5-7 Gary Anderson
Wes Newton 5-7 Simon Whitlock

Week 6
14 Maart – Manchester Arena
Michael van Gerwen 7-4 Wes Newton
Adrian Lewis 6-6 Gary Anderson 
Simon Whitlock 7-4 James Wade
Raymond van Barneveld 6-6 Robert Thornton
Phil Taylor 3-7 Andy Hamilton

Week 7
21 Maart – Motorpoint Arena, Cardiff
Andy Hamilton 7-4 Simon Whitlock
Gary Anderson 1-7 Michael van Gerwen
Robert Thornton 5-7 Adrian Lewis 
Wes Newton 2-7 Phil Taylor
James Wade 6-6 Raymond van Barneveld

Week 8
28 Maart – SECC, Glasgow
Adrian Lewis 7-4 Andy Hamilton
Simon Whitlock 1-7 Robert Thornton
Phil Taylor 7-3 Raymond van Barneveld
Gary Anderson 5-7 Wes Newton
Michael van Gerwen 4-7 James Wade

Week 9
4 April  – The Brighton Centre
Adrian Lewis 2-7 Raymond van Barneveld
Phil Taylor 4-7 Robert Thornton
Wes Newton 5-7 Andy Hamilton
Gary Anderson 3-7 James Wade
Michael van Gerwen 7-3 Simon Whitlock

Week 10
11 April – Motorpoint Arena, Sheffield
Robert Thornton 4-7- Simon Whitlock 
Adrian Lewis 2-7 James Wade 
Michael van Gerwen 7-3 Phil Taylor  
Andy Hamilton 5-7 Raymond van Barneveld
James Wade 5-7 Michael van Gerwen  

Week 11

18 April – The O2, Dublin
Andy Hamilton 3-7 Phil Taylor
Raymond van Barneveld 4-7 Michael van Gerwen
Robert Thornton 4-7 James Wade
Simon Whitlock 7-3 Andy Hamilton
Raymond van Barneveld 6-6 Phil Taylor
Michael van Gerwen 7-5 Adrian Lewis

Week 12

25 April – NIA, Birmingham
Phil Taylor 7-2 Adrian Lewis
Simon Whitlock 7-5 Michael van Gerwen
Robert Thornton 7-4 Andy Hamilton
Raymond van Barneveld 7-2 James Wade
Phil Taylor 7-4 Simon Whitlock
Adrian Lewis 5-7 Robert Thornton

Week 13

2 Mei – The Echo Arena, Liverpool
Michael van Gerwen 7-4 Andy Hamilton
James Wade 4-6 Simon Whitlock
Robert Thornton 2-7 Phil Taylor
Raymond van Barneveld 7-4 Adrian Lewis
James Wade 2-7 Andy Hamilton

Week 14

9 Mei – Metro Radio Arena, Newcastle
Simon Whitlock 4-7 Raymond van Barneveld
Michael van Gerwen 7-1 Robert Thornton
Andy Hamilton 5-7 Adrian Lewis
Phil Taylor 6-6 James Wade
Robert Thornton 4-7 Raymond van Barneveld
Adrian Lewis 6-6 Simon Whitlock

Play-Offs

16 Mei – The O2, London
Halve finales
Raymond van Barneveld 4-8 Phil Taylor
Michael van Gerwen 8-4 James Wade
Finale
Michael van Gerwen 10-8 Phil Taylor

Prijzengeld

Winnaar £150,000
Runner-Up £75,000
Halve finalisten £55,000
Vijfde plaats £45,000
Zesde plaats £40,000
Zevende plaats £35,000
Achtste plaats £30,000
Negende plaats £20,000
Tiende plaats £15,000
Totaal £520,000