Home Zone Toernooicenter William Hill Grand Slam of Darts

Toernooicenter William Hill Grand Slam of Darts

William Hill Grand Slam of Darts 2013

Uitzending RTL7 darts stream en tv:
Klik hier voor het uitzendschema

Speelschema en uitslagen:
(Zie format en prijzengeld onderaan)
Zaterdag 9 november
Middagsessie
Groepen E-H eerste wedstrijden:
Robert Thornton 5-0 Mark Walsh (F)
Andy Hamilton 2-5 Justin Pipe (F)
Scott Waites 5-3 Ted Hankey (H)
Dave Chisnall 3-5 Michael Smith (H)
Wes Newton 2-5 Mark Webster (G)
Simon Whitlock 5-2 Ross Smith (G)
Mervyn King 4-5 Tony O’Shea (E)
Raymond van Barneveld 5-2 Ricky Evans (E)

Avondsessie:
Gary Anderson 5-1 Wesley Harms (B)
James Wade 5-2 Peter Wright (B)
Christian Kist 3-5 Ronny Huybrechts (C)
Adrian Lewis 5-2 Richie George (C)
Kevin Painter 2-5 Paul Nicholson (A)
Phil Taylor 5-0 Stuart Kellett (A)
Michael van Gerwen 5-3 Vincent van der Voort (D)
Kim Huybrechts 2-5 Dean Winstanley (D)

Zondag 10 november
Middagsessie
Groepen E-H tweede wedstrijden
Mervyn King 5-2 Ricky Evans (E)
Andy Hamilton 5-1 Mark Walsh (F)
Wes Newton 5-2 Ross Smith (G)
Dave Chisnall 3-5 Ted Hankey (H)
Robert Thornton 5-2 Justin Pipe (F)
Scott Waites 5-2 Michael Smith (H)
Raymond van Barneveld 5-4 Tony O’Shea (E)
Simon Whitlock 5-1 Mark Webster (G)
De winnaars van zaterdag ontmoeten elkaar, ook de verliezers nemen het tegen elkaar op.

Avondsessie
Groepen A-D tweede wedstrijden
Christian Kist 5-2 Richie George
Wesley Harms 2-5 Peter Wright
Kevin Painter 4-5 Stuart Kellett
Kim Huybrechts 5-0 Vincent van der Voort
Adrian Lewis 3-5 Ronny Huybrechts
Phil Taylor 5-1 Paul Nicholson
James Wade 5-3 Gary Anderson
Michael van Gerwen 5-1 Dean Winstanley
De winnaars van zaterdag ontmoeten elkaar, ook de verliezers nemen het tegen elkaar op.

Maandag 11 november
Groep E-H laatste wedstrijden
Mark Walsh 5-2 Justin Pipe (F)
Scott Waites 5-1 Dave Chisnall (H)
Tony O’Shea 5-1 Ricky Evans (E)
Mark Webster 5-3 Ross Smith (G)
Andy Hamilton 5-4 Robert Thornton (F)
Raymond van Barneveld 3-5 Mervyn King (E)
Simon Whitlock 4-5 Wes Newton (G)
Michael Smith 1-5 Ted Hankey (H)
Nine-dart shootout tussen Mark Webster en Wes Newton gewonnen door Mark Webster

Dinsdag 12 november
Groepen A-D laatste wedstrijden
Ronny Huybrechts 5-3 Richie George (C)
Phil Taylor 5-0 Kevin Painter (A)
James Wade 5-2 Wesley Harms (B)
Dean Winstanley 3-5 Vincent van der Voort (D)
Paul Nicholson 5-2 Stuart Kellett (A)
Michael van Gerwen 5-4 Kim Huybrechts (D)
Adrian Lewis 5-3 Christian Kist (C)
Gary Anderson 5-1 Peter Wright (B)

Woensdag 13 november
Vier tweede ronde wedstrijden
Scott Waites 10-6 Mark Webster
Tony O’Shea 10-7 Andy Hamilton
Robert Thornton 10-8 Mervyn King
Simon Whitlock 9-10 Ted Hankey

Donderdag 14 november
Vier tweede ronde wedstrijden
Phil Taylor v Gary Anderson 10-5
James Wade v Paul Nicholson 10-1
Ronny Huybrechts v Kim Huybrechts 5-10
Michael van Gerwen v Adrian Lewis 8-10

Vrijdag 15 november
Tony O’Shea 6-16 Robert Thornton
Ted Hankey 10-16 Scott Waites

Zaterdag 16 november
Phil Taylor 16-12 James Wade
Kim Huybrechts 11-16 van Adrian Lewis

Zondag 17 november
Middagsessie
Halve finales
Robert Thornton v Scott Waites
Phil Taylor v Adrian Lewis

Avondsessie
Finale

Format
Groepswedstrijden – Best of 9 legs
Tweede ronde- Best of 19 legs
Kwartfinales – Best of 31 legs
Halve finales – Best of 31 legs
Finale – Best of 31 legs
Geen tie-break regel.

De beste twee per groep gaan door naar de tweede ronde.

Prijzengeld
Winnaar £100,000
Runner-Up £50,000
Verliezers halvefinales £25,000
verliezers kwartfinales £15,000
Tweederonde verliezers £7,500
Bonus groep winnaars £2,500
Derde plaats in de groep £5,000
Vierde plaats in de groep £2,500
Totaal £400,000