Home Zone Toernooicenter World Cup of Darts 2013

Toernooicenter World Cup of Darts 2013

Betfair_WCoD_2013

Geplaatste landen
1. Engeland (Phil Taylor & Adrian Lewis)
2. Nederland (Michael van Gerwen & Raymond van Barneveld)
3. Australië (Simon Whitlock & Paul Nicholson)
4. Schotland (Gary Anderson & Robert Thornton)
5. Wales (Mark Webster & Richie Burnett)
6. Noord-Ierland (Brendan Dolan & Michael Mansell)
7. Duitsland (Jyhan Artut & Andree Welge)
8. Ierland (William O’Connor & Connie Finnan)

Ongeplaatste landen Poule B
Spanje (Antonio Alcinas & Carlos Rodriguez)
België (Kim Huybrechts & Ronny Huybrechts)
Canada (John Part & Jeff Smith)
Finland (Jani Haavisto & Jarkko Komula)
Oostenrijk (Mensur Suljovic & Maik Langendorf)
Kroatië(Robert Marijanovic & Tonci Restovic)
Gibraltar (Dyson Parody & Dylan Duo)
Denemarken (Per Laursen & Jann Hoffmann)

Ongeplaatste landen Poule C
Zweden (Magnus Caris & Par Riihonen)
De Pilipijnen (Lourence Ilagan & Christian Perez)
Japan (Haruki Muramatsu & Sho Katsumi)
USA (Darin Young & Larry Butler)
Zuid Afrika (Charl Pietersen & Shawn Hogan)
Nieuw Zeeland (Phil Hazel & Craig Caldwell)
Hongarije (Nandor Bezzeg & Meszaros Zsolt)
Polen (Krzysztof Kciuk & Krzysztof Ratajski)

Groepsindeling:

Groep A
Engeland (1)
Oostenrijk
Japan

Groep B
Ierland (8)
Denemarken
Zuid Afrika

Groep C
Schotland (4)
Canada
Zweden

Groep D
Wales (5)
Spanje
Italië

Groep E
Nederland (2)
Gibraltar
Polen

Groep F
Duitsland(7)
Finland
USA

Groep G
Australië (3)
Kroatië
Nieuw Zealand

Groep H
Noord-Ierland (6)
België
Hungarije

Speelschema World Cup of Darts 2013

Vrijdag 1 februari
Middagsessie 14:30u -18:00u
(Groepspartijen ongeplaatste teams, best of 9 legs)
België 5-0 Hongarije
Denemarken 5-4 Zuid Afrika
Spanje 5-3 Italië
Kroatië 5-3 Nieuw Zeeland
Canada 5-4 Zweden
Oostenrijk 4-5 Japan
Gibraltar 3-5 Polen
Finland 5-4 USA

Avondsessie 20:00u -24:00u
(Geplaatste teams v winnaars van de vrijdagmiddag, best of 9 legs)
Noord-Ierland 5-2 België
Ierland 5-0 Denemarken
Wales 5-2 Spanje
Australië 5-1 Kroatië
Schotland 5-3 Canada
Engeland 5-0 Japan
Nederland 5-3 Polen
Duitsland 5-3 Finland

Zaterdag 2 februari
Middagsessie 14:00u – 18:00u

(Geplaatste teams v verliezers van de vrijdagmiddag, best of 9 legs)
Noord-Ierland 5-1 Hongarije
Ierland 4-5 Zuid Afrika
Wales 5-0 Italië
Australië 5-2 Nieuw Zeeland
Schotland 5-2 Zweden
Engeland 5-2 Oostenrijk
Nederland 5-0 Gibraltar
Duitsland 5-3 USA

Avondsessie 20:00u – 24:00u

Tweede ronde best of 9 legs
Noord Ierland 4-5 Kroatië
Ierland 3-5 Japan
Wales 5-2 Canada
Australië 1-5 België
Schotland 4-5 Spanje
Engeland 5-4 Zuid Afrika
Nederland 3-5 Finland
Duitsland 5-2 Polen

Zondag 3 februari
Kwartfinales 14:00u – 18:00u

België 2-0 Kroatië
Spanje 1-2 Wales
Engeland 2-1 Japan
Finland 2-1 Duitsland

Avondsessie 20:00u – 23:00u
Halve finales
Finland 1-2 België
Engeland 2-1 Wales

Finale
Engeland 3-1 België

Laatste 16
(Best of 9 legs)
Partij 1- Winnaar Group A v Runner-Up Group B
Partij 2 – Winnaar Group B v Runner-Up Group A
Partij 3 – Winnaar Group C v Runner-Up Group D
Partij 4 – Winnaar Group D v Runner-Up Group C
Partij 5 – Winnaar Group E v Runner-Up Group F
Partij 6 – Winnaar Group F v Runner-Up Group E
Partij 7  – Winnaar Group G v Runner-Up Group H
Partij 8 – Winnaar Group H v Runner-Up Group G

Kwartfinales
(2 single partijen over best of 7 legs. Indien de stand gelijk is na de single partijen, zal er een teamwedstrijd gespeeld worden over best of 7 legs om de beslissing te brengen)
Partij 9 – Winnaar partij 1 v Winnaar partij 2
Partij 10 – Winnaar partij 3 v Winnaar partij 4
Partij 11 – Winnaar partij 5 v Winnaar partij 6
Partij 12 – Winnaar partij 7 v Winnaar partij 8

Halve finales
(2 single partijen over best of 7 legs. Indien de stand gelijk is na de single partijen, zal er een teamwedstrijd gespeeld worden over best of 7 legs om de beslissing te brengen)
Partij 13 – Winnaar partij 9 v Winnaar partij 10
Partij 14 – Winnaar partij 11 v Winnaar partij 12

Finale
(4 single partijen over best of 7 legs. Indien de stand gelijk is na de single partijen, zal er een teamwedstrijd gespeeld worden over best of 7 legs om de beslissing te brengen)
Winnaar partij 13 v Winnaar partij 14

Prijzengeld
Winnaars – £20.000,- elk
Runners-Up – £10.000,- elk
Halve finalisten – £6.500,- elk
Kwartfinalisten – £3.000,- elk
Laatste 16  – £1.500,- elk
Groepsfase verliezers – £1.000,- elk
Totaal – £150.000,-