Voorbereiding PDC WK-speler verloopt waardeloos na nederlaag tegen 7-jarige

PDC
vrijdag, 29 november 2024 om 10:30
7yearold
Het PDC WK 2025 staat voor de deur en dat betekent dat alle deelnemers op dit moment volop in training zijn om scherp voor de dag te komen.
Één van hen staat weer met beide benen op de grond nadat deze 7-jarige speler van hem wist te winnen zoals te zien is op deze beelden.
7yee
Deze speler heeft nog 3,5 week om alles op de rit te krijgen want dan mag hij aantreden op het belangrijkste toernooi van het jaar. Het zal hoogstwaarschijnlijk de laatste keer zijn dat er in het huidig format wordt gespeeld met 96 spelers aangezien Barry Hearn heeft aangegeven vanaf 2026 naar 128 deelnemers te willen gaan. Daarbij is het nog maar de vraag of Ally Pally nog kan volstaan als locatie aangezien het aantal kaarten dat ze kunnen verkopen hoger ligt dan de plek die ze daar hebben voor alle fans.
Er zal weer worden gestreden om een flinke prijzenpot van maar liefst 2,5 miljoen pond die in totaal wordt uitgekeerd. Voor de winnaar ligt er bovendien 500.000 pond klaar en voor de runner-up is er 200.000 pond. Ben je geplaatst voor het WK dan ben je al verzekerd van 7.500 pond in de voorronde en 15.000 pond in de eerste ronde.
Weet je bovendien nog een 9-darter te gooien dan is er nog een bonus van 60.000 pond. En daar blijft het niet bij want de hoofdsponsor doet er nog een schepje bovenop. Datzelfde bedrag is er namelijk niet alleen voor de speler, maar ook voor het goede doel Prostate Cancer UK én ook een willekeurige fan in de zaal ontvangt datzelfde bedrag.
Alle wedstrijden tot en met de tweede ronde worden voor de kerstdagen gespeeld. Tot oud en nieuw wordt er dan doorgespeeld tot er nog maar 8 spelers over zijn en in het nieuwe jaar gaat het wereldkampioenschap verder vanaf de kwartfinales. Op vrijdag 3 januari is de finale en dan weten we wie zich de wereldkampioen van 2025 mag noemen.
Vergeet ook niet om op tijd je voorspellingen in te vullen in onze Dartpoule. Voor de eerste 1.500 deelnemers is deelname gratis via deze link.

Jelti

5 Reacties

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: