Open Antwerpen is op 14, 15 en 16 augustus 2015 in Antwerpen

WDF Hoofdnieuws
dinsdag, 14 juli 2015 om 11:44
Open Antwerpen14 5260
Op vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 augustus 2015 zal de 28e editie van het Internationaal Dartstoernooi Open Antwerpen plaats vinden. Net zoals vorige jaren wordt het gehouden in de “Belgica loods” van de Royal Yacht Club van België vzw, Thonetlaan 133, 2050 Antwerpen.
Open Antwerpen 2015 heeft een prijzenpot van 13.500 euro en de singles tellen mee voor de ranglijsten van de Wereld Darts Federatie, de British Darts Organisation en Zuiderduin Masters. De winnaars bij de singles mogen ook deelnemen aan de Winmau World Masters en deze van de dames en heren eveneens aan het kwalificatietoernooi voor de Lakeside World Professional Darts Championships. Er wordt gespeeld op Winmau borden.
Een overzicht van de verschillende wedstrijden per dag.
Vrijdagavond 14 augustus 2015 worden de poulefase van de recreanten afgewerkt. De zaal opent 18u30 en de wedstrijden vangen aan om 20 uur. De laatste 32 recreanten worden vervolgens op zondag afgewerkt. Recreanten kunnen niet deelnemen aan de singles.
Zaterdag 15 augustus 2015 worden de koppels gespeeld. De mix start om 10 uur en na de halve finales hiervan, starten de dames en heren koppels gespeeld. De deuren openen om 9 uur.
Zondag 16 augustus 2015 worden vanaf 10 uur de singles gespeeld: dames, meisjes, jongens en heren. De deuren openen eveneens om 9 uur.
Men kan zich inschrijven tot en met 2 augustus 2015, via het formulier op de website. Het inschrijfgeld (17 euro voor de dames en heren single waarbij de WDF bijdrage is inbegrepen, 10 euro voor deelname bij de jeugd, 20 euro per koppel en 7,50 euro voor het recreantentoernooi) dient op onze rekening bijgeschreven te zijn ten laatste op 5 augustus 2015.
Verdere informatie kan men vinden op www.open-antwerpen.be

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: