Eric van Meel wint en Roland van Dijk is runner-up in Café de Zwaan

algemeen nieuws
maandag, 25 november 2013 om 00:37
dartsbord nodor
Op de kalender kijkend, realiseerde 16 darters zich dat er weer een single toernooi op het programma stond. Onder hen ook ook Eric van Meel, die zegevierde deze avond ook.
Hier de uitslagen
Winnaarsronde:
1e plaats : Eric van Meel
2e plaats : Roland van Dijk
3e plaats : Henk Hansen & Anton Broekhuizen
Herkansingsronde:
1e plaats : Oscar Paping
2e plaats : Thomas Ulrich
3e plaats : Frans Verdiesen & Amadeo Timmer
De Boekies
1x 180 van Frans Verdiesen
1x 180 van Mikey van Bemmel
2x 180 van Eric van Meel
114 Finish van Anton Broekhuizen
115 Finish van Thomas Ulrich
En de hoogste van de avond uit handen van Nico van Empel met een 126-finish. De Mystery finish is niet gevallen (128) en zal volgende week €15,- bedragen
Volgende week vrijdag staat er een koppeltoernooi op het programma. Dus zoek je maatje uit en laat je pijlen spreken in:
Café de Zwaan
Herenstraat 18
Nieuwegein

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: