Voornhout vindt nieuwe sponsor en kan het PDC circuit gaan aflopen

PDC
woensdag, 22 januari 2014 om 22:36
252286 254473214680184 1881276727 n
De achttienjarige Kevin Voornhout, één van Nederlands meest belovende dart speler, heeft deze week 3 nieuwe sponsors binnen gehaald.
In 2013 belandde Kevin vaak in de prijzen tijdens verschillende toernooien in Nederland. Zo won hij onder andere de toernooien van de Open Westerhaar, Open Groenlo en Open Kollum.
Door een akkefietje met een andere speler van de Nederlandse Dartsbond, brak Kevin in maart 2013 met de NDB. Sindsdien moest hij het in zijn eentje klaren. Gelukkig heeft hij Voor 2014 nieuwe sponsors weten te werven. Deze sponsors zijn zeer enthousiast over Kevin en zijn talent, en willen hem graag stimuleren om verder te gaan met darten.
De sponsoring komt voor Kevin precies op tijd. Hij zal toch professioneler moeten gaan spelen wil hij het bij de PDC overleven. Zijn sponsors, Markings, het Badkamer Warenhuis en Dartnieuws.net, die nog in aanbouw is, zijn zeer enthousiast over Kevin’s talent en willen hem graag stimuleren om door te gaan met darten.
De sponsors van Kevin passen goed bij hem, een beginnende veelbelovende speler bij de heren gaat goed samen met een dynamisch online marketing bureau zoals Markings, en met het Badkamer Warenhuis, één van Nederlands grootste aanbieders in badkamer benodigdheden voor zowel particulieren en ondernemers.
Kevin zelf over zijn nieuwe sponsors : ‘ik ben super blij dat deze heren vertrouwen in mij hebben. Helaas afgelopen week op de Q-school net geen ProTour kaart gehaald , gelukkig sta ik hoog op de reserve lijst en krijg ik met deze sponsors veel kansen om dit jaar vele vloertoernooien af te gaan. Ook de European en de Youth tour kan ik nu zonder problemen afgaan. Ik heb er super veel zin in om dit jaar het PDC circuit af te lopen. Ook wil ik via deze weg nogmaals mijn sponsors heel erg bedanken en hopen op een goede samenwerking de komende tijd.
Bovendien hebben alle drie de sponsors een optie gedaan om Kevin te ondersteunen in 2015 en 2016. Dit is uiteraard ook zeer goed nieuws voor Kevin. In de heren competitie zal hij andere, grotere en betere spelers tegenkomen dan bij de junioren. Dan heeft hij geen tijd om zich druk te maken om sponsoring, een langdurig sponsor contract is dan ook een uitkomst voor Kevin. Hij zal zich hierdoor geen zorgen hoeven te maken over geldzaken en kan zich daardoor helemaal storten op zijn techniek en vaardigheden.
Het Badkamer Warenhuis eveneens Marking en Dartnieuws.net kijken uit naar zijn prestaties het komende jaar en willen hem volledig ondersteuning bieden. Kevin zelf geeft te kennen dat hij blij is met zijn nieuwe sponsors en wil zich 100% inzetten om zijn goede resultaten bij de junioren door te zetten.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading