Home Nederland Hoofdnieuws Visser en V/d Schuur winnen Texel Darts Trophy koppels met prachtige finish

Visser en V/d Schuur winnen Texel Darts Trophy koppels met prachtige finish

Op zondag werden zoals gebruikelijk de koppeltoernooien gespeeld van de Texel Darts Trophy. Bij de heren is de titel gegaan naar Rick van de Schuur en Silko Visser die op weg naar het podium onder andere Danny vd Stad/Sjoerd Nieuwhof, Marco Zandbergen/Patrick van langen en Arjen Wiedijk/Joost Greeuw versloegen.

Zij waren met 5-2 te sterk voor Dimitri Triekels en Rick Veugelers in de finale. Met een prachtige 149-finish van Visser werd de titel opgeëist in de finale.

Dit gebeurde overigens voor het oog van de camera aangezien de finale live werd gebracht via onderstaande beelden.

Finale heren koppeltoernooi

Live from Mevo Livestream Texel Darts Trophy koppelfinales

Posted by Dartfreakz.nl on Sunday, 12 January 2020

Ook het dames koppeltoernooi werd live uitgezonden en degenen die keken zagen Anne Dorrestijn en Diana van Eekelen in een beslissende laatste leg voorbij gaan aan Marjolein Eijben en Wilma Neven. Met 4-3 wonnen ze de finale nadat ze op weg ook al wonnen van onder andere Jo-Anne Lijnsvelt/Karin Kamphorst, Petra Marcus/Saskia van Zoeren en Kelly Streef/Sharona Veld.

Finale dames koppeltoernooi

Live from Mevo Livestream Texel Darts Trophy koppelfinales

Posted by Dartfreakz.nl on Sunday, 12 January 2020

Uitslagen
Heren

Laatste 16
Danny vd Stad/Sjoerd Nieuwhof 3-2 Jacco Kappert/Thom Neplenbroek
Nick Hendrix/Ralph Wetzels 1-3 Ronald van den Brink/Shanendo Aué
Arjen Wiedijk/Joost Greeuw 1-3 Rick van de Schuur/Silko Visser
Marco Zandbergen/Patrick van langen 3-0 Jan Lijnsvelt/Cobus Vriezen
Gerco v/d Hazel/Jan v/d Broek 1-3 Dimitri Triekels/Rick Veugelers
Denis Guldemond/Hilmar van Es 1-3 Rob van Zwet/Patrick Schneider
Dennis van der Steen/Erik van Manen 3-1 Marco Libbers/Wesley Brown
Dominique van Barneveld/Thijs Koskamp 3-1 Arjan Lakerveld/Arjan de Jong

Kwartfinale
Danny vd Stad/Sjoerd Nieuwhof 3-1 Ronald van den Brink/Shanendo Aué
Rick van de Schuur/Silko Visser 3-1 Marco Zandbergen/Patrick van langen
Dimitri Triekels/Rick Veugelers 3-2 Rob van Zwet/Patrick Schneider
Dennis van der Steen/Erik van Manen 1-3 Dominique van Barneveld/Thijs Koskamp

Halve finale
Danny vd Stad/Sjoerd Nieuwhof 2-4 Rick van de Schuur/Silko Visser
Dimitri Triekels/Rick Veugelers 4-3 Dominique van Barneveld/Thijs Koskamp

Finale
Rick van de Schuur/Silko Visser 5-2 Dimitri Triekels/Rick Veugelers

Alle uitslagen heren koppeltoernooi

Dames
Laatste 16
Jolanda van Gelder/Marian v/d Ven 1-3 Petra Marcus/Saskia van Zoeren
Kelly Streef/Sharona Veld 2-3 Anne Dorrestijn/Diana van Eekelen
Maribelle Wientjes/Marieke Hijlkema 0-3 Jo-Anne Lijnsvelt/Karin Kamphorst
Berta Stobbe/Tineke Kalsbeek 3-0 Leonie Jansen/Sanne Otgaar
Sayen Runge/Stephennie van Hierden 3-2 Jessica van Ommen-Hollander/Tessa Hollander
Aletta Wajer/Jessica van Vugt 3-0 Evelien Boerhoop-Raven/Marissa Rabelink
Marjolein Eijben/Wilma Neven 3-1 Marlous Focke/Wendy Jansen
Donna van der Slikke/Inge Jansen 0-3 Annelies Radsma-Westbroek/Ilonka van den Heuvel

Kwartfinale
Petra Marcus/Saskia van Zoeren 0-3 Anne Dorrestijn/Diana van Eekelen
Jo-Anne Lijnsvelt/Karin Kamphorst 3-0 Berta Stobbe/Tineke Kalsbeek
Sayen Runge/Stephennie van Hierden 1-3 Aletta Wajer/Jessica van Vugt 
Marjolein Eijben/Wilma Neven 3-1 Annelies Radsma-Westbroek/Ilonka van den Heuvel

Halve finale
Anne Dorrestijn/Diana van Eekelen 3-1 Jo-Anne Lijnsvelt/Karin Kamphorst 
Aletta Wajer/Jessica van Vugt 0-3 Marjolein Eijben/Wilma Neven

Finale
Anne Dorrestijn/Diana van Eekelen 4-3 Marjolein Eijben/Wilma Neven 

Alle uitslagen dames koppeltoernooi