Home Zone Toernooicenter Lakeside 2013

Toernooicenter Lakeside 2013

Speelschema:

Zaterdag 5 januari:
ZATERDAG 5 JAN 14:00 uur (11) Martin Atkins (ENG) v JASON CULLEN (REP of IRE) 1-3
ZATERDAG 5 JAN 15:30 uur (5) Robbie Green (ENG) v CHRISTIAN KIST (NETH) 3-1
ZATERDAG 5 JAN 16:30 uur (10) GARY ROBSON (ENG) v Garry Thompson (ENG) 1-3
ZATERDAG 5 JAN 17:30 uur (15) RICHIE GEORGE (ENG) v Dave Prins (ENG) 3-2
ZATERDAG 5 JAN 19:30 uur (16) Darryl Fitton (ENG) v Benito van de Pas (NETH) 3-2
ZATERDAG 5 JAN 20:30 uur (9) Alan Norris (ENG) v WAYNE WARREN (WAL) 3-1
ZATERDAG 5 JAN 21:30 uur (4) TONY O’SHEA (ENG) v John Walton (ENG) 3-0
ZATERDAG 5 JAN 22:30 uur (1) Deta Hedman (ENG) v Lisa Ashton (ENG) 0-2

Zondag 6 januari:
ZONDAG 6 JAN 14:00 uur (1) STEPHEN BUNTING (ENG) v JAMES WILSON (ENG) 3-2
ZONDAG 6 JAN 15:00 uur (13) STEVE DOUGLAS (ENG) v GARY STONE (SCOT) 3-1
ZONDAG 6 JAN 16:00 uur (2) Martin Adams (ENG) v Jimmy Hendriks (NETH) 2-3
ZONDAG 6 JAN 17:00 uur (12) Scott Mitchell (ENG) v Mark Barilli (SCOT) 3-2
ZONDAG 6 JAN 18:30 uur (4) Irina Armstrong (GER) v Sharon Prins (NETH) 1-2
ZONDAG 6 JAN 19:30 uur (7) Jan Dekker (NETH) v JEFFREY de GRAAF (NETH) 3-2
ZONDAG 6 JAN 20:30 uur (2) Anastasia Dobromyslova (RUSS) v LORRAINE FARLAM (ENG) 2-0
ZONDAG 6 JAN 21:30 uur (8) WESLEY HARMS (NETH) v RUNE DAVID (NOR) 3-1

Maandag 7 januari:
MAANDAG 7 JAN 18.30 uur (3)Julie Gore (WAL) v Trina Gulliver (ENG) 0-2
MAANDAG 7 JAN 19:30 uur (14) GEERT de VOS (BEL) v Tony Eccles (ENG) 3-2
MAANDAG 7 JAN 20:30 uur (6) Ross Montgomery (SCOT) v PAUL JENNINGS (ENG) 1-3
MAANDAG 7 JAN 21:30 uur (3) Scott Waites (ENG) v WILLY van de WIEL (NETH) 3-0

Dinsdag 8 januari:
18:15 uur Scott Mitchell (12) ENG v Robbie Green (5) ENG 1-4
19:30 uur Darryl Fitton (16) ENG v Stephen Bunting (1) ENG 4-2
20:45 uur Alan Norris (9) ENG v Wesley Harms (8) NETH 3-4
22:00 uur Steve Douglas (13) ENG v Tony O’Shea (4) ENG 1-4

Woensdag 9 januari:

18:15 uur Garry Thompson v Jan Dekker (7) 3-4
19:30 uur Jason Cullen v Paul Jennings 0-4 
20:45 uur Geert de Vos (14) v Scott Waites (3) 1-4
22:00 uur Richie George (15) v Jimmy Hendriks 4-2

Donderdag 10 januari:
18:15 uur: Sharon Prins v Lisa Ashton 0-2
19:30 uur: Darryl Fitton v Wesley Harms 2-5
21:30 uur: Robbie Green v Tony O’Shea 3-5 

Vrijdag 11 januari: 
18:15 uur Trina Gulliver v Anastasia Dobromyslova (2) 1-2
19:30 uur Richie George (15) v Jan Dekker (7) 5-4
21:30 uur Paul Jennings v Scott Waites (3) 2-5

Uitzendschema:

BBCESPNEUROSPORT

Uitslagen:

Heren:
{sheet 692}
Dames:
{sheet 693}

Speel format:

Eerste ronde best of 5 sets
Tweede ronde best of 7 sets
Laatste 8 best of 9 sets
Laatste 4 best of 11 sets
Finale best of 13 sets

Dames alles best of 3 sets

Prijzengeld:

Heren

Winnaar:   £100,000

Runner-Up:    £  30,000

Halve finalisten: £11,000 x 2

KWart finalisten: £6,000 x 4

2e ronde: £4,250 x 8

1e ronde: £3,000 x 16

Dames:

Winnares: £10,000

Runner-Up: £2,000

Halvefinalisten: £1,000 x 2

Kwartfinalisten: £500 x 4

 

Hoogste finish: £3,000

9-Dart : £52,000