Achter de Oche met Steve West

algemeen nieuws
dinsdag, 06 oktober 2009 om 6:46
Steve West 05-06-1975 Den Haag
Ben je getrouwd, verliefd of samenwonend: Ik woon samen met Babiche en ga trouwen dit jaar (hoop ik). Ze is nu 6 maanden zwanger van ons eerste kind.
Dart je partner ook: Soms wel ja.
Hoe en waar heb je jouw partner leren kennen: Bij darttooernooien.
Wat is je favoriete film: Alle comedies.
Wat is je favoriete muziek: Alles.
Met welke pijlen speel je: Steve West 22g Rovadel.
Ben je tevreden over je pijlen: Ja.
Wissel je regelmatig van darts: Ik gebruik iedere 2 maanden een nieuw setje pijlen.
Wat is je lievelings bord: De Blade III.
Hoe ben je met darten in aanraking gekomen: Ik had een operatie op mijn 5e jaar en daarna mocht ik het huis niet uit voor een paar maanden, dus ik begon te gooien met een bord op de trap.
Wanneer was dit (hoe lang speel je): Ik speel vanaf mijn 6e jaar. Dus al heel lang haha.
De afgelopen jaren is de dartwereld geheel op z`n kop gezet, hoe denk jij dat deze dartwereld er over 5 jaar uitziet?
Dat weet ik niet. Ik denk dat de PDC de toekomst is,maar ik hoop dat de BDO lang blijft doorgaan.
Hoe denk jij over darts in Nederland: Nou, goed! Darten in Nederland is heel goed geregeld met veel tooernooien enzo en de meest spelers zijn ook oke! Maar eerlijk gezegd hebben de Nederlanders voor een deel de voorkeur voor hun eigen landgenooten en dan is het moeilijk als je een buitenlander bent in Nederland.
Welke bond heeft jouw voorkeur: Ik heb mijn hele carriere in de BDO gegooid en ik vind het nog steeds leuk, maar ik vind de PDC veel beter in verband met het geld. Met een goede sponsor denk dat ik zal overstappen naar die bond.
Wie is je favoriete dartspeler: Mervynn King is een goede vriend van me en ook Niels de Ruiter. Ik reis ook veel met Alan Norriss en moet zeggen dat hij ook een goede vriend van me is.
Heb je veel vrienden/vriendinnen in de dartsport: Ja, ik heb het heel leuk met de meeste spelers van de PDC en BDO.
Hoe vaak train je: Niet veel haha. Ik ga soms naar een kroeg met Dick van Dijk of een paar maatjes. Soms ook bij Roland Scholten.
Hoe train je: Normaal, legs, sets en andere spelletjes.
Met wie train je het meeste: Dick van Dijk en Roland Scholten. Een talent waar ik ook veel mee train is Yordi Meeuwisse. Onthoud die naam, hij komt eraan!
Hoeveel uren besteed je gemiddeld per week aan darten: Zo'n 20 á 30 uur.
Wat is je favoriete toernooi: Natuurlijk de Lakeside, maar de Zuiderduin Masters is ook een super geregeld toernooi.
Door welk televisie toernooi word jij geinspireerd? The Embassy.
Heb je ooit een 9-darter gegooid: Ja, 1 keer tijdens ingooien.
Indien ja, wanneer: Lang geleden bij de superleague. Maar in Nederland heb ik over de laatste 4 jaar een 9 darter vaak op de dubbel gemist.
Wat is je mooiste hoogtepunt uit je dartcarrière tot nu toe: Dat is mijn eerste open toernooi overwinning, namelijk het Open Denemarken 2007.
Wat zijn je positieve en negatieve kanten bij het darten? Winning, losing. Dat is niet anders, als je wint is het een goed gevoel en als je verliest, tja dat is het ergste voor iedere darter denk ik.
Volg je zelf ook de dartsport in de media: Altijd, Darten en Football.
Wat is je favoriete website: Dartfreakz, haha. Wanneer betalen jullie me? hahaha!
In welk team speel je: Raadhuis Masters Zeist (DBMN).
Wie is je captain: Iwan Tersghegget.
Welke bond en divisie speel je: In de eredivisie bij de DBMN.
Wat is je ambitie in de dartsport: Het winnen van een groot televisietoernooi.
Waar hoop/wil je staan over één jaar: In de top 10 van de BDO blijvenof bij de PDC gaan gooien.
Bezoek ook eens de Hyves van Steve West.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vr.
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: