Boris Krcmar pakt negende weektitel MODUS Super Series na ijzersterke Finals Night

algemeen nieuws
zondag, 28 juni 2026 om 11:01
2 evening gian van veen v boris krcmar 28
Boris Krcmar heeft de negende speelweek van de veertiende serie van de MODUS Super Series op zijn naam geschreven. De Kroaat knokte zich via Groep C naar Finals Night en bekroonde een uitstekende week door in de finale met 4-2 af te rekenen met Jack Tweddell.
Zoals gebruikelijk plaatste de winnaar van Groep A zich rechtstreeks voor Finals Night. Vanuit Groep B gingen de nummers één, twee en drie door, terwijl de beste twee spelers uit Groep C het deelnemersveld completeerden. Tijdens Finals Night werden de zes spelers verdeeld over twee groepen van drie. De groepswinnaars namen het vervolgens op tegen de nummers twee uit de andere groep in de halve finales.

Jack Tweddell de sterkste in Groep A

Jack Tweddell was de uitblinker in Groep A. De Engelsman won elf van zijn vijftien wedstrijden en sloot de groep af met 22 punten. Daarbij noteerde hij met 96,02 ook direct het hoogste gemiddelde van de groep.
Robbie Martin eindigde als tweede met achttien punten. Reece Robinson en Boris Krcmar kwamen beiden op zestien punten uit, waarbij Robinson dankzij een beter legsaldo de derde plaats opeiste. Sebastian Caris kende een lastige openingsgroep en bleef steken op twee overwinningen.

Conor Heneghan wint Groep B

In Groep B ging de groepszege naar Conor Heneghan. De Ier won zes van zijn acht wedstrijden en verzamelde twaalf punten.
Robbie Martin en Scott Mitchell eindigden daarachter met tien punten en plaatsten zich eveneens voor Finals Night. Reece Robinson kwam net tekort, terwijl Fallon Sherrock slechts één overwinning boekte.

Onverslaanbare Krcmar domineert Groep C

Boris Krcmar liet in Groep C zien waarom hij uiteindelijk de weektitel zou pakken. De Kroaat won al zijn tien wedstrijden, pakte de maximale twintig punten en sloot de groep af met een indrukwekkend legsaldo van +24.
Jack Drayton eindigde als tweede met veertien punten en vergezelde Krcmar naar Finals Night.

Krcmar maakt het af op Finals Night

In Groep 1 won Jack Tweddell eerst met 4-2 van Jack Drayton. Robbie Martin versloeg vervolgens Drayton eveneens met 4-2, waarna Tweddell met een overtuigende 4-0 overwinning op Martin de groepswinst veiligstelde.
Groep 2 leverde een dominante Boris Krcmar op. Hij zag Conor Heneghan eerst met 4-2 winnen van Scott Mitchell, waarna hij zelf Mitchell met 4-1 versloeg. In de beslissende groepswedstrijd rekende Krcmar vervolgens met 4-0 af met Heneghan en eindigde hij als groepswinnaar.
De halve finales leverden de volgende uitslagen op:
  • Jack Tweddell 4-1 Conor Heneghan
  • Boris Krcmar 4-2 Robbie Martin
In de finale trok Krcmar de sterke lijn door. Hij versloeg Tweddell met 4-2 en schreef daarmee de negende speelweek van Serie 14 op zijn naam.

Geen Nederlandse of Belgische inbreng

Deze speelweek kwamen er geen Nederlandse of Belgische spelers in actie. Daardoor ontbrak de gebruikelijke inbreng uit de Lage Landen tijdens de strijd om de weektitel.

Hoogste weekgemiddelden

Over de volledige speelweek noteerde Jack Tweddell het hoogste gemiddelde met 95,53. Boris Krcmar volgde met 93,62, terwijl Robbie Martin de top drie completeerde met 90,62.

Weekwinnaars Serie 14

Na negen speelweken ziet de erelijst er als volgt uit:
  • Week 1 – Michael Huntley
  • Week 2 – Neil Duff
  • Week 3 – Henry Coates
  • Week 4 – Archie Self
  • Week 5 – Ashley Coleman
  • Week 6 – David Evans
  • Week 7 – Derek Coulson
  • Week 8 – Alec Small
  • Week 9 – Boris Krcmar
Zo zijn inmiddels negen van de twaalf weekwinnaars van Serie 14 bekend. In de komende drie speelweken wordt duidelijk welke spelers zich bij dit rijtje mogen voegen en wie zich uiteindelijk plaatsen voor Champions Week.
loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading