Jonny Clayton gooit 9-darter op hilarische wijze na laten vallen van laatste pijl

algemeen nieuws
dinsdag, 11 februari 2025 om 8:30
2025worldmastersr2 clayton5
Jonny Clayton, beter bekend als The Ferret, zorgde voor een bijzonder moment tijdens een demonstratietoernooi. In een video die op TikTok verscheen, gooide de Welshman de perfecte leg op een wel heel opmerkelijke manier. Na acht perfecte pijlen liet Clayton zijn laatste pijl vallen op het moment dat hij dubbel 12 wilde uitgooien. Hij raapte de pijl op en vroeg nog even 'wat heb ik over?' en mikte vervolgens feilloos op de dubbel, wat alsnog resulteerde in een schitterende 9-darter. Een hilarisch moment dat meteen viral ging!
Clayton is geen onbekende als het gaat om 9-darters. Tijdens de UK Open van 2020 gooide hij zijn eerste officiële perfecte leg op televisie. Een jaar later herhaalde hij dit huzarenstukje tijdens de Premier League. Ook in 2022 liet hij opnieuw zien wat hij kan met een perfecte leg tijdens Players Championship 26 in Barnsley.
De rollen waren echter niet altijd in zijn voordeel. In 2019 gooide Michael van Gerwen een 9-darter tegen Clayton tijdens de kwartfinale van het Players Championship in Wigan. Ook Dimitri Van den Bergh en Josh Rock wisten de perfecte leg tegen Clayton te noteren. Toch blijft The Ferret onverstoorbaar en bewijst hij keer op keer dat hij tot de top behoort.
Jonny Clayton blijft een publiekslieveling, en momenten zoals deze maken duidelijk waarom. Eén ding is zeker: zelfs als hij een pijl laat vallen, weet hij hoe hij de show moet stelen!

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: