Noa-Lynn van Leuven slaat nieuwe weg in met het tekenen van een nieuwe overeenkomst

algemeen nieuws
dinsdag, 02 juni 2026 om 8:08
noa lynn van leuven
Noa-Lynn van Leuven heeft een nieuwe sponsor gevonden. De Nederlandse topdarter heeft via sociale media bekendgemaakt dat zij zich heeft verbonden aan TRiNiDAD & CONDOR, nadat zij de afgelopen jaren uitkwam met materiaal van Cosmo Darts.
Voor Van Leuven voelt de overstap als het begin van een nieuwe fase in haar carrière. De 29-jarige Nederlandse liet weten dat ze de voorbije maanden al intensief bezig was met het testen van nieuw materiaal en het samenstellen van haar toekomstige set-up.

Noa-Lynn van Leuven enthousiast over nieuwe samenwerking

Van Leuven spreekt in haar bericht vol enthousiasme over de nieuwe samenwerking. Volgens haar voelde de klik met TRiNiDAD & CONDOR al snel goed, mede door de passie voor darts, innovatie en de manier waarop spelers worden ondersteund. Ook bedankte ze het team voor het vertrouwen en het warme welkom.
De overstap betekent tegelijk ook het einde van een langdurige periode bij Cosmo Darts. Van Leuven nam in haar bericht op nette wijze afscheid van haar oude sponsor en sprak haar dank uit voor de kansen, ervaringen en herinneringen die zij daar heeft opgedaan.

Eerste toernooi met nieuw materiaal stemt positief

Op sportief vlak lijkt de wissel meteen vertrouwen te geven. Van Leuven vertelde dat zij onlangs op de NK darts haar eerste echte toernooi met haar nieuwe set-up speelde. Dat voelde volgens haar meteen goed aan. De darts bevielen prima en ook het vertrouwen in haar spel groeit weer. Ze haalde de laatste 32 van het open toernooi tijdens het NK van afgelopen weekend.
Daarmee lijkt Van Leuven met frisse energie aan een nieuw hoofdstuk te beginnen. De Nederlandse behoort al langer tot de bekendste namen in zowel het dames als open circuit en hoopt met haar nieuwe materiaal opnieuw een volgende stap te zetten op het hoogste niveau. Haar palmares bevat onder meer meerdere titels op de PDC Women’s Series en deelname aan het PDC WK.

TRiNiDAD bevestigt komst van Nederlandse topdarter

Dat de samenwerking officieel rond is, blijkt ook uit een aankondiging van TRiNiDAD zelf. Het merk liet weten verheugd te zijn met de komst van Van Leuven, waarmee de sponsorovereenkomst definitief werd bevestigd.
Voor Van Leuven draait het nu vooral om de volgende stap op de baan. Haar boodschap is duidelijk: het nieuwe hoofdstuk is begonnen, en de ambitie is onverminderd groot.
loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading