Het WK voor senioren dat onlangs werd gespeeld is door het wereldwijde publiek goed ontvangen en de bijbehorende World Seniors Darts Tour krijgt dan ook steeds meer vorm. Naast het WK en de aangekondigde World Matchplay komt er nu ook een World Masters voor de 50-plussers.
Het toernooi zal van 27 tot en met 29 mei worden gespeeld op het podium van de Lakeside in Grimley Green. In totaal zullen er 20 spelers aan de start verschijnen waarbij ook
Phil Taylor en
Martin Adams weer van de partij zijn.
Verder prijken de namen van
Robert Thornton,
Kevin Painter,
Terry Jenkins,
Trina Gulliver,
Lisa Ashton,
Deta Hedman, Bob Anderson, John Lowe,
John Part, Keith Deller,
Les Wallace, Colin Monk,
Roland Scholten en Tony O'Shea op de deelnemerslijst.
Tot slot zijn er nog 2 plekken te vergeven via kwalificatietoernooien die begin april zullen plaatsvinden en is de nummer 1 van de bijbehorende Order of Merit van de partij. Een laatste manier waarop één plek wordt vergeven is via social media waarbij fans hun stem mogen uitbrengen.