Raymond van Barneveld, de vijfvoudig wereldkampioen, heeft bevestigd dat hij de laatste wildcard uitnodiging voor de BetGoodwin Champion of Champions op zondag 29 juni 2025 in Portsmouth heeft geaccepteerd. Hij voegt zich in het 12-koppige deelnemersveld in de MODUS Live Lounge.
Samen met van Barneveld staan onder anderen de regerend kampioen Richie Howson en wereldkampioen bij de Seniors, Ross Montgomery, John Henderson, Robert Thornton, Steve Beaton, Simon Whitlock, Mervyn King, Martin Adams en Neil Duff behoren tot de sterke line‑up.
De 58-jarige Van Barneveld heeft vijf wereldtitels op zijn naam, vier in de BDO en één in de PDC en kijkt uit naar de hereniging met oude bekenden uit zijn BDO‑periode. Hij zei: “De sport heeft altijd van grote karakters gehouden, en
World Seniors Darts brengt die terug, met de meesten die nog op hoog niveau spelen. Ik kijk ernaar uit om oude gezichten tegen te komen.”
Barneveld benadrukt dat hij de tegenstand serieus neemt: “Ik kom niet naar Portsmouth denken dat dit makkelijk wordt. Ik ga elk van de spelers respecteren en hard trainen.” Op de vraag met wie hij graag zou spelen, doelt hij op klassieke rivalen: “Richie Burnett kan nog steeds hoog niveau halen en Martin Adams is ijzersterk. Die zouden bijzondere partijen zijn, maar iedereen in dit veld is world‑class.”
De Nederlands legende voegt daar aan toe: “Het vuur brandt nog steeds voor mij. Ik ben gewend toernooien te winnen waar ik ook speel, en het zou heel speciaal zijn als ik ook een Seniors‑tv-titel zou kunnen pakken.”
De volledige line-up luidt: Raymond van Barneveld, Ross Montgomery, Richie Howson, Robert Thornton, John Henderson, Simon Whitlock, Steve Beaton, Mervyn King, Martin Adams, Neil Duff, Richie Burnett en Kevin Painter.
Alle actie is live en gratis te volgen via
Pluto TV op het MODUS Super Series Darts‑kanaal. (
apple app,
Android app)