Danny van Klompenburg de beste tijdens ADC Winmau Benelux Open 2025

Nederland Hoofdnieuws
maandag, 14 juli 2025 om 7:48
Screenshot 2025-07-13 22.49.02
De organisatie Amateur Darts Circuit, een initiatief van Michael van Gerwen, Vincent van de Voort en John Lokken, heeft voor de Europese dartspelers een aantal mooie toernooien met serieus prijzengeld georganiseerd welke toegankelijk zijn voor iedere dartliefhebber vanaf 14 jaar zonder PDC Tourkaart.
Afgelopen donderdag 10 juli is het eerste toernooi uit een reeks van 10 bij de Oranjebar in Mariahout gespeeld met de kans om jezelf via de beste 160 spelers van de Benelux Open Ranking 2025 (Hoofdtoernooi) of de beste 64 spelers van de Benelux Open Ranking 2025, met een gemiddelde tot 70.00 (Amateurtoernooi) te plaatsen. In totaal zijn er 150 Pub Qualifiers die gespeeld worden, verdeeld over verschillende locaties in Nederland en België waarvan 10 bij de Oranjebar in Mariahout. Bezoek de website www.amateurdarts.eu voor meer informatie.
De eerste Pub Qualifiers speeldag bij de Oranjebar kende een deelnemersveld van 17 dartspelers, een mooi aantal voor het eerste toernooi. Er werd gestart in 3 groepen van 4 en 1 groep van 5 spelers in het spelformat 501 best of 5 legs. In de finale stonden deze avond Danny van Klompenburg en Levy Frauenfelder . De finale werd gespeeld in het format 501 best of 7 legs en het was Danny die hierin zijn slag wist te slaan met een klinkende 4-1 overwinning op Levy en dus de meeste te verdienen ranking punten van deze avond kan bijschrijven.
Het gehele evenement was natuurlijk ook live te volgen via: https://www.dartsatlas.com/tournaments/EwAdjtnOFmuC
De uitslagen in de eindfases van het toernooi waren als volgt;
Einduitslag ADC Lowland Spring Series – Pub Qualifier #01 Oranjebar
Finale
Levy Frauenfelder 1 – 4 Danny Van Klompenburg 87.88 Avg – 95.26 Avg
Halve finale
Levy Frauenfelder 3 – 1 Kendji Steinbach 88.48 Avg – 87.05 Avg
Danny Van Klompenburg 3 – 2 Pim Van Bijnen 75.16 Avg – 70.32 Avg
Kwartfinale
Levy Frauenfelder 3 – 1 Pedro van Bergen 90.86 Avg – 92.07 Avg Kendji Steinbach 3 – 2 Davy van der Zande 90.58 Avg – 81.91 Avg Danny Van Klompenburg 3 – 1 Tim van Rijsingen 87.97 Avg – 83.44 Avg Kelvin Mettler 2 – 3 Pim Van Bijnen 63.6 Avg – 69.26 Avg
Winner Danny Van Klompenburg
Runner Up Levy Frauenfelder
3 rd Place Kendji Steinbach en Pim van Bijnen
5 th Place Pedro van Bergen, Davy van der Zande, Tim van Rijsingen en Kelvin Mettler
9 th Place Wess van den Brand, Javanico Jansen, Lincy Gloudemans, Daan Toxopeus, Ezra Janneman, Peter van den Broek, Niels Kleingeld en Danny Schellekens
17 th Jan Vossenberg
Kijk voor meer informatie en inschrijving op de website www.amateurdarts.eu of op www.oranjebar.nl .
De tweede speeldag van de ADC Winmau Benelux Open 2025 – Pub Qualifiers bij de Oranjebar zal worden gespeeld op donderdag 17 juli 2025 aanstaande. De inschrijving (Maximaal 36 deelnemers) kost €7,= p.p. en kan alleen via https://www.dartsatlas.com/tournaments/2a40L6Np8ALx. Aanvang van het toernooi is 20:30 uur. Let op: VOL = VOL.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: