Finaledag van van 43e Oranjebar Super Ranking levert winst op voor Wesley Plaisier, Jimmy van Schie, eindigt als Runner Up

Nederland Hoofdnieuws
donderdag, 14 maart 2024 om 16:46
winner osr43 finaledag
Finaledag van van 43e Oranjebar Super Ranking levert winst op voor Wesley Plaisier, Jimmy van Schie, eindigt als Runner Up. Derde plaats is voor Dennis van der Steen. Het neventoernooi werd gewonnen door Martien Smits. Inhoud Mysterie Box wordt via 112 meegenomen door Jimmy van Schie.
Opnieuw kan de organisatie van de Oranjebar kan terugzien op een succesvolle finaledag van een Oranjebar Super Ranking, in dit geval de 43e editie. Van de zestien gekwalificeerden moest deze keer alleen Davy van der Zande afzeggen afzeggen, hij werd vervangen door de eerste reserve Frans Swinkels. Uiteindelijk werd het een mooi dartspectakel met een verwachte top vier als gevolg waarbij alleen Kendji Steinbach ontbrak. Het totale prijzengeld op deze finaledag werd vanwege de goede opkomst gedurende de kwalificatie avonden door Oranjebar uitbater Peter van den Broek verhoogd naar 840 euro wat voor de nodige extra motivatie zorgde.
Een flink aantal bezoekers en deelnemers konden deze avond hun hart ophalen; naast de 16 aan de finale deelnemende spelers waren er nog een aantal spelers afgekomen op het dartspektakel waarvoor ook een neventoernooi werd georganiseerd. Ook het meespelen voor de inhoud van de Mysterie Box was een goede reden om een avondje te oefenen op het uitgooien van hoge finishes. Dit keer was het Jimmy van Schie die, min of meer als pleister op de wond, de winnende finish van 112 wist uit te gooien.
Traditioneel werd deze finaledag gekozen voor een dubbel knock-out format een format van best of 7 legs zodat iedere uitgenodigde speler minimaal 2 wedstrijden speelde. De finale werd verhoogd naar een best of 9 legs. Gekozen werd er evenals de voorgaande finaledagen gebruik gemaakt van de tablets, echter was dit niet live te volgen.
De mannen die vanavond het beste darts lieten zien waren Jimmy van Schie, die zich zonder te verliezen in de finale speelde en Wesley Plaisier, die in de eindfase slechts verloor van voornoemde Jimmy. Via de herkansing bleven Bas Engelen (die verantwoordelijk was voor de uitschakeling van Wattimena) en Dennis van der Steen nog meespelen voor een kans op de titel.
In de finale was er voor de verandering weer eens een herkansing nodig en de partij werd uiteindelijk beslist in het voordeel van Wesley Plaisier. Hij won met de eerste finale met 5-3 en de tweede finale met 5-2. Jimmy van Schie had tijdens de finale serieus last van bouncers iets waar Wesley natuurlijk geen boodschap aan had en met ruim 105 gemiddeld in de laatste partij liet zien wie de beste was in de OSR#43.
Uitslag Finaledag OSR 43;
Winnaar:           Wesley Plaisier
Runner Up:        Jimmy van Schie
3e plaats:           Dennis van der Steen
4e plaats:           Bas Engelen
5e-6e plaats:      Kevin Lankhuizen en Jermaine Wattimena
7e-8e plaats:      Kendji Steinbach en Dennis Eijsermans
9e-12e plaats:     Rob van Galen, Twan van Helvert, Oswin Streden en Kelvin Mettler
13e-16e plaats:   Frans Swinkels, Mark Speekenbrink, Dennis Zwaga en                      Joey Greijn
In het neventoernooi met acht deelnemers ging de finale tussen Martien Smits en Michael van Wanrooij. Deze werd uiteindelijk met 3-0 gewonnen door Martien.
De Kille cijfers van het aantal maximale scores (36) en hoge finishes (9) tijdens deze finaledag waren als volgt;
Maximale scores (180)
1x    door Rob van Galen, Dennis Zwaga, Kelvin Mettler en Twan van Helvert
2x    door Dennis Eijsermans en Bas Engelen
3x    door Kendji Steinbach
4x    door Dennis van der Steen
5x    door Kevin Lankhuizen
7x    door Jimmy van Schie
9x    door Wesley Plaisier
Hoge Finishes (100+)
107 door Bas Engelen
112 door Jimmy van Schie
116 door Wesley Plaisier en Oswin Streden
118 door Jimmy van Schie
119 door Dennis van der Steen
120 door Kelvin Mettler
136 door Bas Engelen
151 door Jermaine Wattimena
De eerste kwalificatie dag van de Oranjebar Super Ranking 44 wordt gespeeld op aanstaande dinsdag 19 maart 2024. De inschrijving kost €6,= p.p. kan op de wedstrijddag tot 20:00 uur. Aanvang van het toernooi is 20:30 uur.

Jelti

3 Reacties
arjendartlover22 14 maart 2024 om 18:00+ 26

Lekker bezig Wes

ndbenthusiast69 14 maart 2024 om 18:00+ 13

Hoe kan ik mij inschrijven voor volgende week?

arjanz 14 maart 2024 om 18:00+ 19

Hebben dames een eigen toernooi die avond?

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: