Ook op zevend speeldag is de dagzege voor
Jimmy van Schie. Deze keer wordt Jermaine Wattimena Runner Up. Winst in Troostfinale naar Ruud Kuijten dankzij finale winst op Peter van den Broek. Beste dame is Lincy Gloudemans met 3e plaats in de B-ronde. 141-finish wordt niet gegooid; Mysterie Box blijft dicht.
De tweede helft van de 48e
Oranjebar Super Ranking werd deze week gestart. De organisatie mocht dit keer 26 dartspelers, waaronder een aantal softtip bekerkampioenen van afgelopen weekend, verwelkomen wat weliswaar iets minder was als afgelopen weken maar nog steeds ruim voldoende om er een mooie dartavond van te maken.
Organisator Steendarts liet de deelnemers beginnen in 4 poules van 4 spelers en 2 poules van 5 spelers in de groepsfase met het spelformat 501 best of 5 legs. De nummers 1 en 2 (en de nrs. 3 in de groep van 5) gingen naar de winnaarsronde waar de finale om de dagzege werd gespeeld via een 501 best of 7 legs format. Alle overige spelers mochten naar de verliezersronde voor een plaats in de Troostfinale.
De uitslagen in de eindfases van de winnaars- en verliezersronde was als volgt;
Winnaarsronde (Dagzege) |
Halve finales: |
Jermaine Wattimena vs. Kendji Steinbach 4-2 |
Jimmy van Schie vs. Oswin Streden 4-2 |
Finale: |
Jermaine Wattimena vs. Jimmy van Schie 4-5 |
Verliezersronde (Troostprijs) |
Halve finales: |
Ruud Kuijten vs. Lincy Gloudemans 3-1 |
Peter van den Broek vs. Michael Pistorius 3-0 |
Finale: |
Ruud Kuijten vs. Peter van den Broek 4-0 |
Winnaarsronde (Dagzege) |
Halve finales: |
Jermaine Wattimena vs. Kendji Steinbach 4-2 |
Jimmy van Schie vs. Oswin Streden 4-2 |
Finale: |
Jermaine Wattimena vs. Jimmy van Schie 4-5 |
Verliezersronde (Troostprijs) |
Halve finales: |
Ruud Kuijten vs. Lincy Gloudemans 3-1 |
Peter van den Broek vs. Michael Pistorius 3-0 |
Finale: |
Ruud Kuijten vs. Peter van den Broek 4-0 |
De teller voor het produceren van de maximale scores van 180 liep deze week op tot 35 en het aantal 100+ finishes bereikt 12 stuks. Opnieuw zat het winnende getal voor het openen van de Mysterie Box, deze week 141, er niet bij dus de inhoud van de Box wordt weer aangevuld in afwachting van een volgende winnaar.
Maximale scores (180)
1x door Lincy Gloudemans, Peter van den Broek, Bas Engelen en Tim van Rijsingen
2x door Oswin Streden en Ruud Kuijten
3x door Davy van der Zande en Kendji Steinbach
4x door Jermaine Wattimena
5x door Dennis van der Steen en Rob van Galen
7x door Jimmy van Schie
Hoge Finishes (100+)
105 door Davy van der Zande
106 door Kendji Steinbach
108 door Oswin Streden
111 door Jermaine Wattimena
112 door Davy van der Zande en Jimmy van Schie
113 door Davy van der Zande
114 door Oswin Streden
115 door Stan Vos
120 door Dennis Zwaga
121 door Jimmy van Schie
136 door Oswin Streden
Uitslag OSR#48 kwalificatiedag 07; 1. Jimmy van Schie 2. Jermaine Wattimena 3. Kendji Steinbach en Oswin Streden.
Voor uitslagen en volledige tussenstand
klik hier.
De achtste kwalificatie dag voor de 48e editie van de
Oranjebar Super Ranking wordt gespeeld op dinsdag 27 mei 2025. De inschrijvingskosten (Maximaal 48 deelnemers) bedragen €6,= p.p. en is open tot op de wedstrijddag 20:00 uur. Aanvang van het toernooi is 20:30 uur. Let op: VOL = VOL.